×
Torrent Oyun
Red Dead Redemption 2 - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Red Dead Redemption 2

1

Red Dead Redemption 2, Rockstar Games’ten konsol jenerasyonunun en yüksek puan alan ve en beğenilen destansı açık dünya oyunu şimdi yeni Hikaye Modu içeriği, görsel iyileştirmeler ve daha fazlası ile PC için geliştirildi.

Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissediyor. Teslim olmayan ve boyun eğmeyenler öldürülüyor.Batıda, Blackwater kasabasındaki soygun girişimlerinde işleri ters giden Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Arthur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?

PC için Red Dead Redemption 2, daha derin görsellik sağlamak üzere tüm yeni grafiksel ve teknik geliştirmelerle birlikte, PC’nin bu büyük, zengin ve ayrıntılı dünyanın her köşesini artan çizim mesafeleri dahil olmak üzere hayata getirme gücünden tam anlamıyla yararlanıyor. Daha iyi gece ve gündüz aydınlatması için yüksek kalitede küresel aydınlatma ve ambient occlusion; tüm mesafelerde geliştirilmiş yansımalar ve daha derin, daha yüksek çözünürlüklü gölgeler; her bir bitkide ve hayvanda gerçekçilik için tesselated ağaç dokuları ve geliştirilmiş çim ve kürk dokularıyla görsellik deneyimi çok daha iyi hale getirildi.

PC için Red Dead Redemption 2, HDR desteği, 4K çözünürlük ve üstü yüksek seviye ekran kurulumları yapma yeteneği, çoklu monitör yapılandırmaları, geniş ekran yapılandırmaları, daha yüksek kare hızları ve daha fazlasını sunar.

PC için Red Dead Redemption 2 ayrıca, Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons ve daha fazlasını içeren ek Hikaye Modu içeriğini içerir; ve daha önce yayınlanmış tüm iyileştirmeleri ve Frontier Pursuits ile The Bounty Hunter, Trader ve Collector’un uzman rolleri de dahil olmak üzere tam çevrimiçi deneyim için en son içeriğe sahip olan Red Dead Online’ın paylaşılan yaşam dünyasına ücretsiz erişim.

Red Dead Redemption 2 PC sürümü, tüm zamanların en çok beğenilen oyunlarından birini, 175’in üzerinde Game Of The Year Ödülünü kazanan ve 250’den fazla mükemmel puan alan oyunu deneyimlemenin en harika yoludur.

 

Minimum Gereksinimler
İşletim sistemi: Windows 7 Service Pack 1 (6.1.7601)
İşlemci: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB
Depolama: 150 GB
Önerilen Gereksinimler
İşletim sistemi: Windows 10 Nisan 2018 Güncellemesi (v1803)
İşlemci: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB / AMD Radeon RX 480 4 GB
Depolama: 150 GB

 13.133
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Red Dead Redemption 2” oyununda 2 Yorum bulunuyor.
  1. eek - 3 yıl önce demiş ki:

    oyunu indirdim normal oynuyorum ama save yapmıyor oyun

    • admin - 3 yıl önce demiş ki:

      Oyunu kendimizde oynuyoruz save yapıyor sorun yaşatmadı bize. Bilgisayarınız kullanıcı oturumunda ÇŞĞ karakterleri var ise yeni bir oturum açıp bu tarz karakterler kullanmadan tekrar deneyebilirsiniz