×
Torrent Oyun
Dead Rising 3

Dead Rising 3

0

Dead Rising 3, PC’de! PC oyuncuları korkunç güruhlara yüksek çözünürlük ve karakter, arka plan ve oyun içi objelerin geliştirilmiş kaplamalarıyla karşı duracak! Başarımlar, liderlik tabloları, hem kontrol cihazı hem klavye-mouse desteği gibi özellikler de cabası.

Dead Rising serisinin ikinci oyununun 10 yıl sonrasında geçen Dead Rising 3 şimdiden 1 milyonun üzerinde satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Ulusal boyutta bir zombi saldırısı sırasında meydana gelen, Los Perdidos şehrinde geçen hikâye genç bir tamirci olan Nick Ramos’un etrafında şekilleniyor. Ordu şehre saldırıp bütün nüfusu yok etmeden önce binlerce kana susamış zombinin arasından kaçmalıdır. Bunu yaparken yolda tanıştığı diğer sağ kalan kişilerden ve de inanılmaz çeşitlilikteki silah kombinasyonlarından bolca yardım alacak olan Nick çok geç olmadan şehirden kaçmak için yaratıcılığını konuşturmalıdır.

Öne çıkan özellikler

Los Perdidos’a hoş geldiniz: Fortune City’deki olayların 10 yıl sonrasında geçen oyun, oyuncuları heyecan dolu aksiyon ve göz kamaştıran görseller eşliğinde Los Perdidios’un devasa, açık ve hastalıklı dünyasına götürüyor.

Survival-horror’ın PC çıkartması: Oyunun PC versiyonu yüksek çözünürlüklerde çalışabilmesi için tamamen optimize edilmiş, üzerine Steam ve kontrol cihazı desteği eklenmiştir.

Hiç olmadığı kadar çok zombi: Gelişmiş yapay zekâları sayesinde zombiler hiç olmadığı kadar akıllı ve ölümcül. Oyuncular hayatta kalabilmek adına bütün yeteneklerini ve yaratıcılıklarını kullanmalı.

Yüzlerce eşsiz silah ve taşıt kombinasyonu: Bu sandbox dünyada bulabileceğiniz yüzlerce parçayı birleştirerek Boom Cannon silahı, Party Slapper taşıtı gibi uçuk ve eşsiz sonuçlar elde edin.

Korkuyla kendi başınıza ya da arkadaşınızla yüzleşin: Sonsuz zombi öldürme şenliğinde bir arkadaşınızla güçlerinizi birleştirin ve tek kişilik oyuna da yansıyacak tecrübeler kazanın.

14.11 GB’lık REPACK SÜRÜMÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
– REPACK oyunun yeniden paketlemek anlamına gelir.Diğer diller çıkartılmıştır.Başka eksiği yoktur.İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-3220 @ 3.30GHz (veya Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz) / AMD Phenom II X4 945 @ 3.00 GHz ve üstü işlemciler
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 570 / AMD Radeon 7870 ve üstü
DiretX: 11
HDD: 30 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-4570 CPU @ 3.20GHz veya eşdeğer
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce GTX 670 2GB / AMD Radeon 7970 2GB
DiretX: 11
HDD: 30 GB Disk alanı9.875
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Dead Rising 3

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 32.97 GB

Crack: CODEX

Tarih: 5 Eylül 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dead Rising 3” oyununda 1 Yorum bulunuyor.
  1. Abdulkadir Dinler - 6 yıl önce demiş ki:

    DEAD RISING 3 REPACK yokmu