×
Forum
Carmageddon Reincarnation indir

Carmageddon Reincarnation indir

0

Carmageddon Reincarnation indir

Carmageddon Reincarnation indir
Carmageddon Reincarnation indir
Carmageddon: Reenkarnasyon yayalar (ve inek) eşit noktaları ve rakiplerinizi otomotiv öldürme makineleri bükülmüş karışımı crazies bir demet sürüş hissi olduğunu. Bu oyun yarış panzehiri var !!

1997 yılında, bir video oyunu dünya çapında kurulması skandal ve medya histeri neden olduğu serbest bırakıldı. Diğerlerinde sansür, bazı ülkelerde yasaklandı ve hatta Papa tarafından mahkum, bir gecede bu … ve bu nedenle sağ bir video oyununda toplumda yanlış şey için poster çocuğu oldu.

Oyun Carmageddon oldu. 2B, tel kafes ve koridor mücadele bir on yıl sonuna kadar geliyordu oyuncuların bir nesil için, “gerçek” 3D açık bir dünya kavramı için harika bir giriş, do-ne-feck-sen-gibi Ayna-out-rulebook-ve-sadece-BE-aptal oyun. Ve bunu yaparken de gerçekçi fizik ve gerçek zamanlı dinamik hasar bütün kavramına oyun dünyasını tanıttı. Dahası, bu hiç KOMİK OYUN oldu.

Peki biz de sadece onun günün en tartışmalı başlıklarından biri olan oyun güncellemek için yapılabilir, ancak en yenilikçi ve neslinin teknik olarak gelişmiş? Peki tartışma bu gün kadar kırbaç oldukça zordur, ama biz hala gururla size araba ya da komik ped hamur bir bütün ana kullanılarak (sıcak yaka altında toplumun belli kesimlerini olsun devam) PUAN içine Yayalar açmak için bir şans sunuyoruz GÜÇLENDİRMELER! Bizim CAR KIRMA KODU başka orada bir şey kıskandıracak devam ediyor – Ve biz cesaretle yenilikçi ve akıllı teknik kanlı olmaya devam ediyor. Artı her zamankinden daha daha HILARIOUS var!

Bütün bu ne olsun bugünün eğlence arayan kana susamış adrenalin bağımlısı oyun hayranları için ayarlanmış 21. Yüzyıl için bir Carmageddon uygun, anlamına gelir …

Carmafan kitlelerin geri kalanına karşı veya çevrimiçi yeni geliştirilmiş AI rakiplere karşı oyun modları demet pompalama bir adrenalin oynayın! Carma rütbeleri üzerinden Kariyer ilerleme ya da reçetesiz Carmageddon ticari markası ile dolu bir araba Kırıcı, Fox ‘n’ Av Köpekleri (hep Paslanmaz MP oyunu oturumu favori!), Death Race veya Checkpoint Stampede olay, çılgın eğlenceli bir multiplayer boğuşma var Üst şiddet, çılgın powerups ve non-stop gülüyor …

Ve birden fazla kamera ve tekrar seçenekleri ile inanılmaz güncellenen Action Replay Sistemi ile tüm bozma kargaşa, yeniden yaşamak – bu bir yığın-up again kaçırmayın demek olacak! Online bu filmleri alın ve ped başarılarını itlaf hakkında övünme. Ve çok OLANLAR bol olacak – avlamak için oh evet … Başarılar, Zorluklar ve Collectibles, mutlu kan ve yağ püskürtmeli saat üzerine saat ağırladı bütün aile tutacağız.

Oyunun özellikleri:
Single Player Kariyer modu
Freeplay modu
Online ve Offline Multiplayer modu
CarMODgeddon modifiye modu

Araç Yıldız mı! Carmageddon: Reenkarnasyon serin, deli, özel öldürme makineleri geniş ve çeşitli özellikleri; Kendi son derece ayırt edici “karakter” ile her. Carmageddon arabalar özellikle el iş için inşa edilir – rakipler yıkım ve ped öldürüyor! Carmageddon temelde otomobil ve sahne zarar videogame fiziği ve gerçek zamanlı bütün kavram icat ve böylece yepyeni bir sanat otomobil hasar durumuna (ve onarım) ile up-to-date bu teknoloji BANG getirmek için tabii ki bizim sorumluluğumuz sistemi. ; Parçalar kapalı şut, ya da ikiye bölünmüş – Crush, viraj, büküm ve tamamen rakiplerinizi ‘ve kendi araba mangle Orijinal oyun motorları yıkım ve yayaları pummeling hakkında oldu ve biz yepyeni bir seviyeye bu atacağız! Tabii Güç, Zırh ve Saldırgan yükseltmeleri tercih ettiğiniz sürmek öldürülmesi yeteneklerini kişiselleştirmek için izin yeni özelleştirme seçenekleri ile birlikte, bir geri dönüş yapmak.

Eski sık bir ev sahibi, bazı tüm yeni yüzler ile birlikte bir dönüş yapmak. Genellikle onların ön camdan şut ve geçmiş hurtle (veya INTO – Sadece şimdiye kadar düşük çözünürlüklü mugshots daha önce görülmemiş, şimdi (iyi, Screwie durumunda diz kafa) Full HD 3D zafer tepeden tırnağa onları görmek için olsun ) seninki!

yeni ortamlar hepimizin Carmageddon etrafında gözyaşı sevilen manzara sayısız parçalarını en iyi bit birleşmeleri vardır. “Kasvetli Şehir”, “Tozlu Parkur”, “MagNuChem” ve Loop, asit çukurları ve Futbol Stadyumu’na ‘de’ Böyle Döngü olarak unutulmaz bir dönüm noktası özellikleri ile “Karlı” seviyeleri güncellenen formlarda tüm iade. Her şey reassuringly gerçeküstü; cehennem, hatta bir seviyeye dev gıda mikser dahil başardınız!

yerlerde topografya ve detay kadar parçalamak, parçalamak koparmak, ve yoksul yaya nüfusu içine careening göndermek daha eğlenceli şeyler, güncellenmiş ve geliştirilmiştir. “Nice Shot Efendim!” Ve yayaların konuşuyor …

Bir kez daha, oyun (Carmageddon eşit fırsat Ped Slaughterfest olan) her yaştan, şekil, görüşlerden ve türlerin yetişkin yayaların zengin karışımını sunmaktadır. Klasik yayalar gibi onların ünlü çığlıkla onun sopa, bir Zimmer çerçeve ve yaşlı adamın eski bayan olarak, geri döndü “Ben! Savaşta olduğunu” artı bikini babes ve yüzme gövde Hunks, yağ piçler ve imkansız ineklerin sürüleri yerleri. Bazı yeni yüzler de bulunuyor – Paslanmaz dev ekibi ve oyunda VIP rolüne içine kendi yolunu sözü cömert Kickstarter destekçileri tarafından bazı konuk oyuncu dahil!

Powerups (onlar!, Iyi, onlar ismini Carmageddon taşıyan bir oyunda görünmüyor olabilir olabilirdi) geri döndü ve her zamankinden daha komik, surrealier, hurtier ve Messier konum bu sefer! Böyle Repulsificators, Kangaroos ve Katı Granit gibi klasik yavruların sürü (biz onları aramak gibi) süper gelişmiş formda dönüş. Sonra “Pelvik Thrust” ve başlığı “Tossers” adı altında çeşitli gibi tüm yeni yavrular var! “Geçici Rapture de bacakları olmadan Peds” “Groovin ‘Helyum dolu Peds” veya benzeri komik açılan sonuçları oluşturmak için yavrular birleştirin!

Liderler. Beceri ya da kaba kuvvet kullanarak afiş üst ulaşmak için kendinize sorun!
Başarılar. Deli Feats ve Exploits bir uygun çarpık dizi bu her oyun rüyalar size ödülleri toplamak olacaktır.
Zorluklar: En aptalca şeyler yapın sonuçta anlamsız hedeflerin peşinde hayatınızın anlamsız ıvır zıvır ve atık saatlerini toplamak!
Koklamak Burçlar: Sizi meşgul ve oyalamak için oyun boyunca bu özel kokulu Paskalya Yumurta çeşitli sakladım!
CarMODgeddon: Bütün oyun Modding zevk için moddable olduğunu!
torrent-oyunindir.com FARKIYLA SİZLERLE… İYİ OYUNLAR :)

NOT: OYUNU İNDİRDİKDEN SONRA FİX CRACK KURULUMUNUDA YAPMANIZ GEREKMEKDE….

RAR ŞİFRESİ: www.torrent-oyunindir.com

FİX CRACK İNDİR

MINIMUM:
OS: Win 7 64-bit
Processor: Intel i3-2100 3.1GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1Gb DirectX 11 (AMD HD 6000 series GPU or equivalent)
DirectX: Version 11
Hard Drive: 20 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
RECOMMENDED:
OS: Win 7 64-bit
Processor: Intel i5-3570 3.4GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2Gb DirectX 11 (AMD HD 7800 series GPU or equivalent)
DirectX: Version 11
Hard Drive: 20 GB available space
Sound Card: DirectX compatible13.036
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Carmageddon Reincarnation indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Korku Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 11,38

Crack: CODEX

Tarih: 22-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?