×
Forum
Bioshock Trilogy indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Bioshock Trilogy indir

0

Bioshock Trilogy indir

Bioshock Trilogy indirOn line hayatının, ABD Süvari gazisi ve şimdi işe silahla, yanlış kişilere borçlu, Booker DeWitt onun kayrak temiz silmek için tek bir fırsat vardır. O Elizabeth, gizemli bir kız çocukluğundan beri tutuklu ve Columbia uçan kentinde kilitli kurtarmak gerekir. Birbirlerine güvenmek zorunda, Booker ve Elizabeth kendi cesur kaçış sırasında güçlü bir bağ oluşturur. Birlikte, onlar, Columbia sokaklarında aşağı yüksek hızlı Sky-Lines boyunca, bulutlar zeppelins savaşmak ve gibi silah ve yetenekleri genişleyen bir cephanelik koşum öğrenmek hava şehrin tehditleri hayatta tüm süre ve karanlık sırrı açığa çıkarmak.
Temel Özellikler
Sky City – Columbia bulutların arasında uçmak için Rapture derinliklerinde bırakın. Bir teknoloji harikası, uçan şehir çok karanlık bir sırrı tutan güzel ve canlı bir dünyadır.
Olası Misyon – 1912 yılında Set, işe silah Booker DeWitt Columbia gök-şehir gizemli bir kız kurtarma ya da diri onu asla terk gerekir.
Kamçı, Zip ve Öldür – uçan Kentin ortasından zip ve ceza eller ölümcül saçmak olarak silahlandırılmış rulo bardak içine kentin Sky-Hatları çevirin.
Savaş şekil ve ince hava dışarı silah, kuleleri ve diğer kaynaklar çekerek savaşta gelgit açmak için zaman ve mekan Açık Tears – Zaman Through Tear.
Güçlü Güçler – Patlayıcı fireballs atın yıldırım ateş ve yıkıcı güçlü Vigors vücudunuzun size karşı tüm karşı Unleashed aracılığıyla dalgalanma olarak karga cinayetlerini bırakın.
Bir yandan ölümcül silahlar ile diğer güçlü Vigors ve, zaman ve mekan içinde Tears açmak Elizabeth kurtarmak ve özgürlük ulaşmak için Columbia yüzen şehir üzerinden kendi yolunuzu mücadele yeteneği – Özel Mücadele Deneyimi.
1999 Mod – BioShock Infinite bittikten sonra, oyuncu tecrübeli oyunculara tasarım türden bir tat verir “1999 Mode” adında bir oyun modu kilidini ve hardcore oyuncuların geri 20. yüzyılda zevk dengeleyebilirsiniz.

Bioshock Trilogy

Bioshock Trilogy

Bioshock Trilogy

Bioshock Trilogy

   

BIOSHOCK

– Operating System: Windows XP (with Service Pack 2) or Windows Vista,
– CPU: Intel single-core Pentium 4 processor at 2.4GHz,
– System RAM: 1 GB,
– Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM and Pixel Shader 3.0 (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550), Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card, 8GB of free hard drive space.

BIOSHOCK 2

– OS: Windows XP, Vista, Windows 7
– Processor: AMD Athlon 64 Processor 3800 2.4Ghz or better, Intel Pentium 4 530 3.0Ghz Processor or better
– Memory: 2GB
– Graphics: NVIDIA 7800GT 256MB graphics card or better, ATI Radeon X1900 256MB graphics card or better
– DirectX®: DirectX 9.0c
– Hard Drive: 11GB
– Sound: 100% DirectX 9.0C compliant sound card or onboard sound

BIOSHOCK INFINITE

– OS: Windows Vista Service Pack 2 32-bit
– Processor: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
– Memory: 2GB
– Hard Disk Space: 20 GB free
– Video Card: DirectX10 Compatible ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT / Intel HD 3000 Integrated Graphics
– Video Card Memory: 512 MB
– Sound: DirectX Compatible3.650
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Bioshock Trilogy indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 15,GB

Crack: nosTEAM

Tarih: 06-06-2015

Kaynak: Bioshock Tüm pach ve update içermekde.

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?