×
Forum
BeamNG drive indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

BeamNG drive indir

3

BeamNG drive indir

BeamNG drive indirBeamNG.drive yakın sınırsız olanaklar sunan bir gerçekçi, sürükleyici sürüş oyunudur. Bizim yumuşak vücut fizik motoru, gerçekçi, dinamik davranış sonuçlanan gerçek zamanlı bir aracın her bileşeni simüle eder.
Sürüş hissi, otantik ve visseral ve çöker gerçekçi ve şiddet vardır; Henüz fizik hala uzlaşmaz bir gerçekçilik ile tam bir yarış tekerleği ile otantik olurken bir klavye veya gamepad ile götürmek için yeterli erişilebilir.

BeamNG.drive Ortamı ve araçlar el yapımı detaylara tutkulu dikkat bulunmaktadır. Titiz bir tasarım, araştırma ve yıllık tecrübesi ile, otantik duygu ve gerçek dünya sürüş heyecanını yeniden.

Biz yayıncılar veya dışında çıkarları hiçbir yükümlülükleri ile dünyanın her yerinden küçük bir takımız. Kullanıcılarımız ve modding topluluk ilk önceliğimizdir. Bize BeamNG.drive üstün sürüş deneyimi yapmak ve açık ve uzlaşmaz yumuşak vücut araç simülatörü olabilir keşfetmek yardımcı olun.
Neden BeamNG.drive sizin için bir oyun?
Yüksek hızlı ralli yarışında veya imha derbisinde bir kutu kamyon teslim misyonu her şeyi – açık bir dünya araç simülatörü olarak BeamNG.drive büyük bir araç disiplinlerin dizi kapsayacaktır. yükseltmek, onu düzeltmek veya azaltmak için gövde panellerini kaldırdığını ağırlık – Araç özelleştirme ve detay sizin otomobil ya da kamyon tüm kendi yapmak için izin verecektir. Biz sadece yarış ve polis takipleri, dublör zorluklar, ve diğer özel MiniGames olarak, çökmesini ötesine uygulamak istediğiniz oyun farklı türde bir yeri vardır. Sonunda biz sürekli araç sahiplik ve satın almak için procedurally üretilen kullanılan araçlar ve bunları çalıştırmak için olaylar, tek oyuncu açık dünya kariyer modunda çeşit istiyorum.

Diğer oyunlar yapmanız izin vermeyin şeyler – Bazı açılardan, BeamNG.drive bir araba veya kamyon ile istediğiniz bir şey yapmakla ilgili olduğunu. Hepiniz güzel yumuşak vücut simülasyon fizik, bir aile sedan off-road gitmek veya bir yarış devre etrafında bir teslimat kamyon fırlatabilir. Sen yarış hayvanlar, derbi canavarlar, ya da off-road behemoths olmak bu aynı araçları mod olabilir – ya da sadece onlara stok thrash. Günün sonunda, BeamNG.drive size istediğiniz oyun verir ve eğlenceli ya da ilginç olduğunu düşünmüyorum şey yapmak zorlamaz.
Oyunun geleceği ve bizim fizik motoru
Bizim oyun optimize etmek ve bilgisayar teknolojisi geliştikçe, aynı anda düzgün bir Framerate simüle edilebilir araçların miktarı artacaktır. Şu anda bir yüksek son dört çekirdekli işlemci üzerinde tek seferde 4 ila 6 otomobil çalıştırabilirsiniz. Her araç, tüm saniyede 2000 kez simüle ediliyor, 400 civarında düğümleri ve 4000 kirişler vardır. Biz bir orta sınıf işlemci ile en az 8 eşzamanlı araç sayısı mümkün genişletmeyi umuyoruz.

Biz de gelecekte çok oyunculu sahip doğru bakmak, ama biz herkesin bekliyor oyunculu deneyimi oluşturmak önce biraz zaman olabilir. Biz multiplayer için talebin farkındayız ve biz sizin gibi gibi çok istiyorum, ama kısa vadede biz, tek oyuncu kariyer modunda çeşitli sürüş olayları odaklama hataları tespit ve daha fazla içerik yaratıyor. Biz bu arada yerel ve / veya aynı PC çokluoyuncu uygulamak olabilir mümkündür.

Ayrıca, olasılıklar kara taşıtları ötesine. Eden kullanıcılar zaten hiçbir hile ile, mevcut araç aerodinamik fiziği ile tamamen sinek uçak ve helikopterler yaptık. BeamNG nedeniyle yumuşak vücut fizik için çok otantik bir şekilde uçağı benzetilebilir. Gerçek bir uçağın uçak gövdesine olur tüm esnek BeamNG doğal doğar ve aşırı stres sonuçları da modellenmiştir. Çok hızlı uçmak ve kanatları viraj başlar ve rip. BeamNG fizik motoru potansiyeli çok büyük.
Alfa Erişim Özellikleri
BeamNG.drive Tüm gelecekteki güncellemeler de final maçını da dahil, ücretsiz (alfa, beta) dahil
Yumuşak vücut fizik sanal
Daha fazla 7 ayrıntılı, özelleştirilebilir, tahrip araçlar, gelip
Keşfetmek ve gelecek daha fazlası ile, genelinde sürücü 7 arazilerde
Sık güncellemeler arazilerde, araçlar, özellikleri, oyun ve hata düzeltmeleri ekleyerek
Tam modding ve içerik oluşturma yetenekleri – haritalar ve araçlar, ve script oyun yapmak
Yerleşik arazi editörü ve herhangi bir 3D modelleme, resim düzenleme ve metin düzenleme yazılımı kullanın
Çevrimiçi kimlik güncellemek için gereklidir; Oyunun kendisi çalıştırmak için bir internet bağlantısına ihtiyaç duymaz.
Eğer hata devs doğrudan konuşmak ve rapor edebilirsiniz bizim forumun bir bölümüne özel erişim, vb özellikleri önermek
özel forum bölümünde de araç ve arazilerde de dahil olmak üzere 3. parti içerik bulunmaktadır.
Buna ek olarak, BeamNG forumlarında sizin avatar biraz altında BeamNG.drive logo olsun
Alpha Test Cihazları
Zaten bizim web sitesi aracılığıyla alfa testi girilen Kullanıcılar ücretsiz Buhar anahtarı alabilirsiniz.
Hedeflerimiz
Ana odak şeyler şeyler ekranda nasıl görüneceğini ziyade hareket nasıl olduğunu. Biz mümkün olduğu kadar geniş bir seyirci olarak know-how teknolojisi kullanılabilir hale oyun fizik simülasyonu ön plana gerçek zamanlı yumuşak vücut fizik ve yumuşak vücut fizik model tasarımı bizim uzmanlık getirmek ve hedefliyoruz. Altta yatan oyun motoru ve işletim sisteminden bağımsız olacak şekilde biz varlıkları motoru tasarımı ve tekabül eden, bunu başarmak için.
Şu anda fizik motoru bir çok çekirdekli işlemci yapılandırmasında üzerinde çalışıyor, ama biz OpenCL üzerinden GPU destekleme sürecinde de vardır.

BeamNG drive indir

BeamNG drive indir

BeamNG drive indir

BeamNG drive indir

BeamNG drive indir

BeamNG drive indir

BeamNG drive indir

BeamNG drive indir

BeamNG drive indir

BeamNG drive v0.4.0.3

BeamNG drive v0.4.0.3

BeamNG drive v0.4.0.3

BeamNG drive v0.4.0.3

BeamNG drive v0.4.0.3

BeamNG drive v0.4.0.3

MINIMUM:
OS: Windows 7
Processor: Desktop Intel i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 550 TI
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 4 GB available space
RECOMMENDED:
OS: Windows 8 64 Bit
Processor: High-end Intel i5/i7 or High-end AMD 6 Core or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 780
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 4 GB available space
Additional Notes: Gamepad recommended39.327
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
BeamNG drive indir

Tür: Aksiyon Oyunları, PC OYUNLARI

Platform: PC

Boyut: 1.73 GB

Crack: FULL

Tarih: 14-07-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?