×
Forum
Assassin’s Creed Rogue full indir

Assassin’s Creed Rogue full indir

3

Assassin’s Creed Rogue full indir

Fransız ve Hint savaşlarının kaosunun ve şiddetinin içinden Assassin kardeşliğinin korkusuz, genç bir üyesi, Shay Patrick Cormac, Amerika kolonilerinin geleceğini sonsuza kadar şekillendirecek karanlık bir dönüşüm geçirir. Tehlikeli bir görevin trajik bir şekilde sonlanmasının ardından Shay Assassin’lere sırtını döner ve karşılık olarak da Assassin’ler onun hayatının peşine düşer. Bir zamanlar kardeşi olarak gördüğü insanları bir kenara iten Shay karşısına çıkan herkesi yok edeceği ve tarihteki en korkulan Assassin avcısı olacağı görevine çıkar.

Karşınızda Assassin’ Creed serisinin şimdiye kadarki en karanlık üyesi Assassin’s Creed: Rogue. Shay’in bir Assassin’den Assassin avcısına yavaş yavaş dönüşümünü izleyin. New York’ta, Nehir Vadisi’nde ve Kuzey Atlantik’in buzlu sularında yol alarak Assassin’leri sonsuza kadar ortadan kaldırma hedefinizi kovalayın.

Bir Assassin avcısı olun: Seride ilk kez Assassin’s Creed evrenini bir Templar perspektifinden yaşayın. Usta Assassin yeteneklerinin üstüne daha önce görülmemiş silahlar ve yetenekler kullanan Shay’i yönetin.

Yavaş yavaş karanlığa geçiş yapın: Shay’in maceracı bir Assassin’den eski kardeşlerini avlama arzusundaki karamsar ve kararlı bir Templar’a dönüşümüne şahit olun. Shay’i karanlık ve Assassin kardeşliğini sonsuza kadar değiştireceği bir yola iten olayları birinci elden yaşayın.

Yeni ve geliştirilmiş deniz bölümleri: Geminiz Morrigan’ın yelkenlerini indirin ve Kuzey Atlantik’in buzlu denizlerinde ve Amerika’nın nehirlerinin dar sularında savaşlar verin. Assassin’s Creed IV: Black Flag’in ödüllü deniz savaşlarının üzerine inşa edilen Assassin’s Creed: Rogue, bu sistemin üzerine yeni taktikler, yeni silahlar ve kuzey denizlerine özgü imkânlar ekliyor.

Keşfedilecek geniş bir açık dünya: Shay’in hikâyesi sizi Kuzey Atlantik Okyanusu’na, Nehir Vadisi’ne ve New York’a götürüyor.

NOT: SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLAR GÜNCEL CRACK VE UPDATE DOSYASINI İNDİRE BİLİRLER GÜNCELLEME TARİHİ:25-04-2015

1. Dosyayı indirdikten sonra rar’dan çıkartın ve çıkan guncelleme adlı klasörün Update.exe’yi çalıştırıp yamayı oyunun kurulu olan klasöre kurun kendiniz seçip de.
2. Daha sonra ilaclar adlı klasörün içindeki (sürümünüze uygun crack’i seçerek) tüm dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olan klasöre yapıştırın.
NOT!:
Oyuna mutlaka ve sadece C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Assassin’s Creed Rogue klasöründen ACC. exe yi yönetici olarak çalıştırarak girin!

İyi ve sorunsuz oyunlar…

rar şifresi: torrent-oyunindir.com

CRACK İNDİR


İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1 (Sadece 64bit)
İşlemci: Intel Core2Quad Q6600 @ 2.4 GHz veya AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTS450 / AMD Radeon HD5670 (1 GB) / Intel HD4600
DiretX: 10
HDD: 12 GB Disk alanı
Zamana Göre Ekran Kartı Destek Listesi:
NVIDIA GeForce GTS 450 ve üstü,GeForce 500, 600, 700, 900 serileri
AMD Radeon HD 5670 ve üstü, Radeon HD 6000, 7000, R7, R9 serileri
Intel HD4600, HD5200
Not: Dizüstü bilgisayarda çalışabilir ancak resmi destek yoktur.35.407
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Assassin’s Creed Rogue full indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 7,7 GB

Crack: CODEX

Tarih: 06-06-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?