×
Forum
World of Subways 4 – New York Line 7

World of Subways 4 – New York Line 7

1

Neden Erken Erişim?
“Kings Of Reign Erken Erişim oyunudur. Bu oyun ve bizim çerçevesinde bizim temel ayağı yaşayacaksınız demektir. Ancak, oyun devam eden bir çalışma olduğunu ve bu nedenle hataların çeşitli içerir ve bir şey değişebilir. Biz toplum geribildirim için sabırsızlanıyoruz ve biz bize bu harika bir oyun yapmak yardımcı olabilir umuyoruz! ”
Bu oyun Ne Kadar Süre Click Erken Erişim’de olacak?
“Biz bu yıl bazen tam bir serbest planlıyoruz.”
Erken Erişim versiyonunun tam versiyonundan Ne Kadar Farklı Olması planlanıyor?
“Biz toplum girişi ve oyun vizyonu ile daha fazla içerik ve denge oyun mekaniği eklemek için erken Access kullanarak ediyoruz. Biz beta dönemi vurmak kez, biz oyun dengeleme ve hata düzeltme odaklanarak olacak. Tam sürüm geliştirme sürecine bir sonuç olacaktır. ”
Erken Erişim sürümünün göster şu anki Durumu nedir?
“Biz mevcut sürüm biz amaçlayan edilmiştir çekirdek özellikleri birçok içerir inanıyorum, ve oyun geç alfa düşünün. İlk sürüm mücadele, hayatta kalma, kuşatma mücadele, karakter özelleştirme, çok oyunculu, yakalama, yürütme cihazlar ve kral olma işçiliği, arıtma, taban bina, melee sahiptir ve değişmektedir. O Erken Erişim gelişiminin normal bir parçası Ancak, kaydedilen oyunlar / sunucular güncellemeleri sırasında sıfırlamak için bekliyoruz. ”
Erken Erişim sırasında sonrasında oyunun Fiyatı değişecek mi ettik?
“Şu anda biz Erken Erişim boyunca fiyat artan bir planımız yok. Ancak, oyun Erken Erişim döneminde farklı zamanlarda satışa olabilir. fiyat tam sürümü üzerine değişebilir. ”
Topluluğu, Geliştirme Sürecine nasıl Dahil etmeyi düşünüyorsunuz?
“Biz oyun topluluk geribildirim ve önerilerinizi bekliyoruz. Biz toplum bize daha iyi bir oyun zanaat yardımcı önemli bir rol oynadığına inanıyoruz. Topluluk önerileri dahili bize öncelik yardımcı ve oyunun en önemli yönlerini parlatmak için vizyonumuzu karşı tartılır olacaktır. Herkese cevap için zaman yok iken, biz her zaman bizim geribildirim tümünü okuyun ve ciddiye her görüş düşünün. ”
Bir kez daha Metrolar 4 Dünya, dünyanın belki de en heyecan verici şehir, New York’a geri geliyor. Bütün oyun dünya 70ies / 80’li yer alır ve tipik görünüm oluşturulur.

Queens yeşil Flushing yolculuk başlatın ve Times Meydanı ulaşana kadar devam – New York centerpiece. 15km uzunluğunda Hat bilinen NY pistlerde rotanın çoğu için yerden 7 çalışır. Bu sefer size PC’nizin önünde evde rahatça otururken görünümünde bir parça noktasından Big Apple keşfetmek için şansınızı İt’s.

Iletken ya da sürücü gibi ya heyecan verici görevler keyfini çıkarın. Nedeniyle yeni Nefret-Mode için işleme bir değerlendirme sürücü sırasında da mümkündür (isteğe bağlı açmak ve kapatmak). Her zaman, sizin hızınızı kabul frenleme performansı ve pozitif aralıkta Nefret-ekran tutmak için istasyonlarında konumunu durdurun. Ekran tamamen kırmızı ile dolu olduğunda, sürücü iptal edilir.

WOS4 ofisleri, kantin ve garaj ile interaktif bir tren deposu sağlar. , Interaktif depoda arkadaşlarınıza konuşun heyecanlı maceralar dinlemek ve kendi bunları yönetmek için deneyin. Sürüş becerilerini talep edecek zor ama en ilginç misyonlar, bekliyoruz.

Vardiya değişikliği ile Tarifeli hizmet, orijinal sinyal sistemi ve interaktif depo asla eskisi gibi serinin dördüncü bölümü olarak gerçekçi olun! Şimdi trene!
Özellikler
21 Orijinal metro istasyonları
Eyeshot 4 km kadar
oynanabilir sürücüleri ve iletkenler
Etkileşimli depo
Yerden ve kentin çatılarının% 80
Yeni Nefret – Daha fazla eğlence için Mod
hikayelere dayanan heyecanlı görevler
zamanlama vardiya değişimi ile sürmek
hayat gibi sinyalizasyon sistemi
gerçekçi KL-tren trafiği ve platformlarda dinamik yolcu
ilgili tüm operasyonları ile etkileşimli 3D-sürücü kabini
yolları, istasyonları ve kontrol etmek için bir ekran ile
İsteğe bağlı iletken modu için etkileşimli 3D-iletken kabin

World of Subways sersinin 4.oyunu olan “World of Subways 4 – New York Line 7″ ile New York’ta metro sürüyoruz.


İşletim Sistemi: Windows VISTA/ Windows 7/ Windows 8
İşlemci: Intel i5 veya eşdeğer
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 560 veya eşdeğer AMD
DiretX: 11
HDD: 10 GB Disk alanı8.217
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
World of Subways 4 – New York Line 7

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.10 GB

Crack: CODEX

Tarih: 23 Mart 2015

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?