×
Forum
Trine 3 The Artifacts of Power indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Trine 3 The Artifacts of Power indir

0

Trine 3 The Artifacts of Power indir

Trine 3 The Artifacts of Power pc torrent oyun indir

Nefes kesen sahnelerine bir masal dünyasını yaşayın ve fizik tabanlı bulmaca, harika contraptions, tehlikeli düşmanlar ve büyüleyici yaratıklar sayısız karşıya.

Trine 3: – Pontius Knight Amadeus Sihirbazı ve Zoya bir bütün olarak Hırsız Güç Eserleri aksiyon, bulmaca ve macera platforming oyun ve tanıdık kahramanlar ile Trine Trine ve 2. Reunite ödüllü devamıdır -yeni macera, şimdi tam 3D ilk kez!

Tek oyuncu ya da hem yerel veya çevrimiçi kadar üç oyuncu, birlikte-up oynanabilir.
Amadeus Sihirbazı, Pontius Knight ve Zoya Thief yavaş yavaş güçlü bir sihirli dışlayıcı tarafından komuta hayatlarını sahip kalıcı olarak varlığını arzu edilen durum olmadığı sonucuna varmışlar.

Kahramanlar Trine denilen Artifact kendi olağanüstü hediyeler döndürmeye çalışın ve böylece onların anlayış ötesinde güçlerle karışmak: Trine paramparça ve kalpsiz bir antik büyücü kaçar. Onlara rehberlik sadece kırık bir eser ile, kahramanlar denemek ve neden ettik hasar … ya da henüz bitmiş olabilir hasarı tamir gerekir.
Üçüz evli bir sihirbaz ve babası, Amadeus mistik kutuları çağırmak ve onun büyü ile engelleri taşıyabilirsiniz. Belki de en yetenekli ya da sihirbazlar korkunç değil, kahramanlar büyü ve efsaneler ile ilgili her şeyin üzerine Amadeus güveniyor. Amadeus hep gerçek suçum genellikle ailesiyle birlikte şekerlemeler ve tatil onu mahrum işler, onun amel şöhret ve masalları söz konusu tercih, daha teoride ziyade pratikte maceralarını sevdim olmuştur.
Büyük bir kalp ile alemin cesur koruyucusu, Pontius bakılmaksızın istasyonu, ihtiyacı olan herkese bir şampiyon. Pontius Kral kendisi tarafından şövalye ilan edildi ve o bunu kanıtlamak için kırmızı pelerini var! Hep onun güvenilir kalkan ve kılıç ile savaşa ilk paldır küldür gidiyor bir cephe kahramandır. Ayrıca tutkuyla İyilik ve Adalet tarafında mücadele, Pontius büyük patates büyürken, iyi yiyecek ve içecek, ve bir gün o dünyanın kendi köşesini koruyabilecek basit bir çiftlikte, aşağı yerleşme hayalleri için eşit sevgisi vardır ve balkabağı. Ve pasta yemek.
Zeki ve zor, Zoya her zaman ve zor durumlardan çıkar. O bir mücadeleye onun yay ve oklarını getiriyor, ama o da … durumlar farklı thiev yararlı olabilir bir kanca vardır. Zoya o yolda toplamak mümkün olmuştur tüm ıvır zıvır nedeniyle o Trine ile birlikte olmuştur tüm maceralar, takdir, ama o kendi geri almak için endişeli hale geliyor. Trine için çağrı olmak nadir ve değerli öğeler bir tedarikçisi olarak eski hayatından hiçbir yerde yakın olarak heyecan verici.

Çevrimiçi ve Yerel Co-op
Üç oyuncuya kadar çevrimiçi ve ortak-up yerel oynayabilirsiniz. Herhangi bir karışımı mevcuttur ve (örneğin 2 yerel, 1 çevrimiçi için) tersi çok oyunculu ve single geçebilirsiniz. Steam arkadaşlarınızla oynayın ve birlikte sırlarını keşfetmek!
Kayıp Sayfalar
Becerilerinizi nihai test Kayıp Sayfalar en inanılmaz contraptions, karakter odaklı tasarım ve gülünç bulmaca bulunmaktadır. Tüm Kayıp Sayfalar kilidini kadar yetenekli misin?
Soundtrack
Ödüllü besteci Ari Pulkkinen inanılmaz bir fantezi soundtrack için geri dönüyor!
Fantastik Fantezi
Büyüleyici bir masal dünyasında ve geçmişte çok çekici olmuştur tüm köşe ve crannies kontrol gitmek için izin, tam bir 3D ortamda Trine dünyayı keşfetmek ilk defa nefes kesecek kadar güzel manzaralar aracılığıyla Macera.
Almanca, İspanyolca, Rusça, İngilizce, Fransızca, Japonca ve Brezilya-Portekizce Tam Dil Desteği
Oyun, Almanca, İspanyolca, Rusça, İngilizce, Fransızca, Japonca ve Brezilya-Portekiz (açık / kapalı sesi + altyazı) için tam dil desteği ve altyazılar için dil ek bir dizi özellikleri

  • OS: (64 bit) Windows 8 / 7 / Vista
  • Processor: Intel Core i3/i5/i7 2.0 GHz CPU dual-core or 3.0 GHz AMD CPU
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce 260 / Radeon HD 4000 Series
  • DirectX: Version 10
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 5 GB available space
  • Additional Notes: The 32bit game executable is currently not working as intended.

 3.596
OYUN BILGILERI 8 yıl önce eklendi
Trine 3 The Artifacts of Power indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, PC OYUNLARI

Platform: PC

Boyut: 4,6 GB

Crack: CODEX

Tarih: 21-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?