Toren indir

0

Lemma indir

Lemma indir
Lemma indir
Toren, Brezilyalı indie geliştirici Swordtales ilk macera oyunu gizemli, zamansız dünya deneyimi. Siz amacınıza bulmak için bir hauntingly yalnız yolculuğa (Toren olarak da bilinir) kuleye tırmanmaya kaderinde, Moonchild vardır. Siz bulmaca çözmek ve size özgürlük bulmak için iradeyle bu güzel, ama hain ortamın üstüne, tırmanmak için mücadele gibi canavarlar bakmalıdır.

Öğrenme ve Yürütülme A Journey – Hikaye hayatının her öğrenme deneyimi ve faz için yeni mekaniği ve zorlukları yaratarak yetiştirilen kadına sadece bebekten yaş edecek karakter ilerledikçe. O bulmak için keşfetmek için yeni alanlara erişim ve yeni öğeler sağlayan yaptığı gibi ek olarak, kulenin içinde Hayat Ağacı büyür.

Şiir Hayat – getirdi Toren sembolizm dolu bir evrende karanlık fantezi hikaye vardır. gizemli, fantastik bir atmosfer ödüllü sanat tasarımı ve orijinal skor ile taşınır. Yolculuk Eğer Toren arkasındaki hikaye ve gerçek kökenini ortaya şiir kaydırıldığını, keşfedeceksiniz izlerken ve onun amacını keşfetmek Moonchild yardımcı gibi.

Zengin Puzzle Çözme – Oyunun her aşaması oyuncu için yeni ve giderek daha ölümcül zorluklar özellikleri: önlemek ve tehlikeli yaratıklar saldırıları hayatta ve sonunda sona patronu yenerek nasıl, çevresel bulmaca çözme.

5
5
5
5
55


MINIMUM:
OS: Windows 7, Windows 8
Processor: 2 GHz dual core processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD3000, Nvidia GeForce GT8600 or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 3 GB available space
RECOMMENDED:
OS: Windows 7, Windows 8.1
Processor: Quad core CPU: Intel Core i5-750, AMD Phenom II X4 955
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM: nVidia GTX 480, AMD Radeon HD 5870
Hard Drive: 3 GB available space1.962
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Toren indir

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,46 GB

Crack: CODEX

Tarih: 13-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?