The Tenth Line İndir

0

The Tenth Line İndir

The Tenth Line Oyun, geleneksel 2D platformlama mekaniği kullanarak farklı alanlardaki maceraları içerir; ancak bir bükülme vardır: her karakter ayrı ayrı kontrol edilir ve dünyaya hareket edebilir, saldırabilir ve dünyayla benzersiz şekilde etkileşim kurabilir. Ara sıra geçen köyü veya güvenli cenneti ziyaret edeceksiniz ve yeni görevler üstlenip, kart oynamak ve yerli halkla sohbet etmek için bir fırsat bulacaksınız. Düşmanlar bu arada vahşi dolaşıyorlar ve kahramanlarınızla nişan alıp pusuya atıp partinizi savaşa itiyorlar.

Savaşlar etkin bir zamanlama öğesiyle döner: her karaktere ait komutlara karar vereceksiniz, daha sonra dikkatli zamanlama ve hedefleme yöntemini kullanarak bu saldırıları dışarıda götüreceksiniz. Sonra, düşmanınızın misilleme sırası, partinize savunmak için bir fırsat veriyor. Ve bir defada suçla ilgili on iki düşmanla hayatta kalma her zaman güvenli bir bahis değildir. Neyse ki, çok sayıda düşmanın bir anda ortadan kaldırılması, misilleme yapmak için daha az saldırgan bırakacak ve bir sonraki saldırıda daha güçlü becerilerin kullanılmasına izin veren partinize daha fazla ivme kazandıracaktır!

İlerleme sadece karakterleri bulup öğelere uygulayarak ele alınır. Öğeler bol ve çoklu kullanımları var, bu yüzden hazinelerinizin akıllı dağılımı hayatta kalmanın anahtarı. Karakterler öğeleri eğitim için kullanabilir, yeteneklerini güçlendirebilir ve savunma yeteneklerini kullanabilir veya “uzmanlık” larını güçlendirmek ve savaşta kişisel, taktik bir kenar kazanmak için onları kullanabilir. Parti üyeleriniz savaş kazanarak, görevleri tamamlayarak ve güç parçalarını toplayarak “güç seviyeleri” elde edebilirler. Güç seviyeleri, istatistikleri artırmak ve yeni becerileri açmak için bulmaca benzeri bir minigame oynayarak “Güç Akışı” panosunda harcanabilir. Dikkatli planlama ve akıllı kararları ödüllendiren, “dengelemek” zorlu, ferahlatıcı bir yöntemdir.

  • OS: Windows® 7 or newer, 64-bit
  • Processor: SSE2 or better, 64-bit architecture
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: At least DX9 (shader model 3.0) or DX11, at least 1GB VRAM
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 2000 MB available space
  • Additional Notes: 16:9 resolution display required


499
OYUN BILGILERI 7 sene önce eklendi
The Tenth Line İndir

Tür: RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 670 mb

Crack: PLAZA

Tarih: 18-03-2017

Kaynak: https://www.torrent-oyunindir.com/

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?