The Golf Club indir

0

The Golf Club indir

The Golf Club indir
The Golf Club indir
Golf Kulübü HB Studios’un yeni nesil golf simülasyonu. Çarpıcı görsel sunum ve üstün oyun beklenemez ama ne gerçekten yeni nesil içine Golf Club alır kursları ve sosyal etkileşim derinliği usul nesil. Ders Creator dünya çapında arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile online olarak anında paylaşılabilir ve çalınabilir saniyede yepyeni bir kurs üretebilirsiniz. Kurslar, Turnuvalar ve turlar için tam düzenleme yetenekleri de vardır. Gerçek zamanlı olarak yeni veya mevcut bir kurs arkadaşlarınıza sorun ya da ellerinden geleni kayıtlı yuvarlak yenmek için deneyin. Stat izleme ve arkadaşlar ve rakipleri yenmek için, bildirimler, zorluklar ve sosyal medya entegrasyonu kişisel bests bu sayısız ekleyin ve gerçekten birleştiren bir golf kulübü değer var.
SEZGİSEL KONTROL SİSTEMİ
Biz yarattık ve ince bir güç çubuğunda bir işaretleyici isabet kullanıcıların doğruluğu üzerinde duygu ve akışkanlığı hakkında daha fazla olan bir salıncak tamircisi ayarlanmış. Herkes denetleyici pick up ve rahat oynamak mümkün olacak iken, küresel liderler iyi oyuncular en iyi farklı golf çekimler için hissediyorum ve kim hesap top yalan, hava ve arazi koşulları dikkate almak mümkün olanlar olacaktır.
ANİ GAMEPLAY
Delikleri arasında hiçbir yükleme süreleri düz geri Tee önceki yeşil üzerine vurmak batan sonra demektir. Ayrıca, yeni bir kurs içine minimal yükleme süreleri tipik oyun konsolu için ferahlatıcı bir değişiklik yapmak.
SINIRSIZ DERSLER
Artık geliştirici tarafından size verilen derslerin sıkılmadan. Dört tıklama ile o oynamaya hazır olmadan eşsiz bir ders görmedim üretebilirsiniz.
DERS GENERATE
Ana menüden bir düğmeye dört tıklama ile oyun daha önce ders oynadı hiç sizin için üretecektir. varyasyon sonsuzdur!

Eğer ders terzi istiyorsanız biraz daha sizin için mevcut üst düzey seçenekleri vardır. Bunların örnekleri delik sayısı, par dağıtımı, fairway genişlik, sığınaklar, yeşil boyutu, yeşil yamaç ve kaba kapsama sayısıdır.
DÜZENLEME VE KENDİ DERSLER OLUŞTURMA
editör size ders çizik veya kalıp şey oluşturmak yeteneği kazandırır. Sen delik, bunker, nehirler, göletler, ağaçlar, yapraklar, binalar, hayvanlar ve diğer nesneleri ekleyin delik silmek, delik hareket yeşillik taşımak, tee taşımak, arazi değiştirebilir.
OYUN İLE ÖN TASARLANMIŞ DERSLER DENİZCİLİK BÜYÜK SEÇİMİ
Tüm beceri düzeyleri ve HB yaratıcı yeteneklerini en iyi şekilde yararlanmak için Kurslar oyun gönderecektir. Onlar ayrı ayrı çalınabilir ama aynı zamanda da oyun ile geliyor önceden tasarlanmış tur için turnuva güzergah yapacak.
YEREL multiplayer
Kadar dört oyuncu yerel oynayabilirsiniz. Farklı karakter modelleri ve giyim kendinizi farklılaştırmak ve inme oyun, maç oyun veya fourball arasında seçim.
ONLINE PAYLAŞIM VE OYUN
Diğerleri kreasyonlar oyna – kullanıcı tarafından oluşturulan derslerin büyük veritabanı aracılığıyla şekilde çalışır, diğer kullanıcılar tarafından puan her yapmak kararı kolay hale getirmek için.

Dünya ile ders paylaşın – Eğer kreasyonları ile mutlu olduğunuzda oynamak için dünyanın geri kalanı için onları yayınlayabilirsiniz.

Başkalarına karşı oynayın ya da geçmişten canlı – her ders oynamak her turda Çevrimiçi kaydedilir. Seçin Friends yuvarlar, Kayıt Rounds ya karşı rekabet (yeteneğinizi yakın diğerleri oyuncu) turlar rakipleri. Onların hayalet topları ve puanları anlık oyun kaybetmeden size rekabet hissi vererek yuvarlak boyunca görünür olacaktır. Böylece seçici veya topluca ya istenirse Hayalet ve canlı topları gizli olabilir.

İzle diğerleri canlı konum kursları oynamak – bizim top iz sistemi aracılığıyla onlar farklı delik olsanız bile, canlı oynuyor kursa dünyadaki diğer kullanıcıların görebilirsiniz.MINIMUM:
OS: Windows Vista, 7, 8
Processor: Intel Core 2 Duo or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DX11 compatible video card with 1GB video RAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 2 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
RECOMMENDED:
OS: Windows Vista, 7, 8
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia 660 or AMD 7850 w/ 2GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 2 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible2.359
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
The Golf Club indir

Tür: Simulasyon Oyunları, Spor Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,89 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 17-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?