×
Forum
Super Mega Baseball Extra Innings indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Super Mega Baseball Extra Innings indir

0

Super Mega Baseball Extra Innings indir

Super Mega Baseball Extra Innings indirKomik. Hardcore. Hardball. Super Mega Beyzbol ultra sıkı vuruş / yunuslama mekaniği, “Ego” adlı bir roman zorluk sistemi ve doğru fizik ve takip kapsamlı istatistikler ile derin beyzbol simülasyon paketleri.
Özellikler:
Gerçekçi Simülasyon ve Fizik: hafif yürekli / komik sunum aldanmayın; beyzbol temelleri de temsil edilir ve birisi kurallarına aşina değilse, onlar Super Mega Beyzbol oynadıktan sonra olacak.
Çığır açan Zorluk Sistemi: Super Mega Beyzbol yenilikçi zorluk kontrol şeması Ego sistemi denilen sahiptir. Ego sistemi yaygın kooperatif ve rekabetçi modları oyun alanını tesviye için övüldü her kullanıcı temelinde zorluk ince taneli kontrol sunar. Aynı anda başlayanlar için yumuşak bir giriş sağlarken Bu sistem kendi sınırlarına tecrübeli oyuncular itecektir.
Up-to Dört Oyuncu Yerel Eşli Çal: solo oyun ek olarak, oyuncular kafa kafaya CPU karşı, 2V1, 2v2 ve co-op kendi el deneyebilirsiniz. Co-op modunda, at-yarasa her zaman çalışan / alternatif vuruş takım arkadaşları ve alternatif yunuslama / her atış Fielding, yani ballplayers diken her oyun üzerinde olması gerekir. Oyunlar eşitlemek için, oyuncular herhangi bir beceri düzeyi arkadaşlar arasında bir rekabet oyun kurmak Ego sistemini kullanabilirsiniz.
Ultra Duyarlı ve Blazing Hızlı Oynanış: Kontroller öğrenmesi kolay, ama oyuncular atlama, dalış, duvar yakalar, güç salıncaklar master ve cut-off düzgün hakim arkadaşlar için çalış gerekecektir. Kısa yükleme süreleri ve akıcı bir arayüz çoğu zaman anlamına oynamak için yaklaşık 20 dakika alarak dokuz atış oyunları, aksiyon harcanmaktadır.
Tam Batting ve yunuslama istatistikleri: hayal Çoğu beyzbol istatistik mevcut ve ballplayers kendi MVP kaliteli becerilerini göstermek için bu kullanabilirsiniz.
Sistem Tesviye: onlar yeterince puan toplamak kez oyuncular her oyun sırasında vurur, strikeouts ve av için Star puanı uydurmak ve Level Up. Oyuncular beceri geliştirmeye Güç ve Hız gibi nitelikleri, kadrosunda eğitmek ve koçluk personel kiralayabilirsiniz. Ekip Jacked kullanımı daha yüksek zorluklar kazanmak (ve arkadaşları daha yüksek afiş puanları sonrası) için!
Oyuncu Özelleştirme: aile ve arkadaşlar bir ayaktakımı mürettebat oluşturmak için bir takımın oyuncuları görünümünü ve isimleri özelleştirin. Tahmin edebileceğiniz gibi birçok estetik ayarlamaları yapın!

  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel Core 2 Duo or AMD equivalent
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: DX11 compatible
  • DirectX: Version 11
  • Hard Drive: 1 GB available space

 2.984
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Super Mega Baseball Extra Innings indir

Tür: PC OYUNLARI, Simulasyon Oyunları, Spor Oyunları

Platform: PC

Boyut: 766 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 27-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?