×
Forum
Submerged indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Submerged indir

0

Submerged pc indir

Submerged pc indir

Submerged pc torrent indir

Submerged, sel altında kalmış gizemli bir şehri keşfe çıktığınız ve geniş arazilerde ıssızlığın güzelliğini aradığınız savaş içermeyen bir üçüncü kişi oyunudur. Bu oyunda, yaralı kardeşini küçük balıkçı teknesinde şehre getiren genç bir kız olan Miku’nun rolünü üstleneceksiniz. Sel altında kalmış şehrin sokaklarını tekneyle turlayın, suya batmış binalara tırmanın ve ölmek üzere olan kardeşinizi kurtarmak için gereken erzakı bulmak için şehri didik didik arayın. Kendi temponuzda şehri keşfederken, bu renkli yerde saklı habitat ile karşılaşacak ve yıkılmış bir dünya ile parçalanmış bir ailenin hikayesini bir araya getiren gizli objeleri arayacaksınız.

Oyun Özellikleri

– Zengin, renkli ve hayat dolu habitata sahip geniş araziler, size, gün veya gece boyunca ayrılamayacağız ve çatılardan sizi izleyen esrarlı kalıntılarla karşılaşacağınız muhteşem bir yer sunuyor.

– Sakin ve rahatlatıcı bir oyun deneyimi; gün doğumunun ve muhteşem manzaraların keyfini çıkarın, okyanusun sesini dinleyin veya bu şehirde yaşayan yaratıkların eğlencesini gözlemleyin. Bu oyunda tempoyu belirleyecek olan sadece sizsiniz.

– Kurtarma, fedakarlık ve kararlılık hikayesini bir araya getiren gizli objeleri bulmaya çalışın ve şehrin bu hale nasıl geldiği hakkında daha fazla şey öğrenin.

– Küçük motorlu balıkçı teknenizde şehrin sokaklarında gezinirken hangi binalarda erzak olduğunu tespit etmek ve haritanız üzerinde bunları işaretlemek için teleskopunuzu kullanın.

– Uzaktan yerini tespit ettiğiniz objelere giden yolların en kolayını bulmaya çalışın. Teknenizle uzun binaların ve sınır işaretlerinin yanına yanaşın ve giderek zorlaşan bulmacalar arasında asmalara, merdivenlere, kirişlere ve borulara tırmanın.

– Avustralya’da bağımsız bir stüdyo tarafından geliştirilen, daha önce BioShock serisi üzerinde çalışmış olan AAA kıdemli oyuncuların yer aldığı ve müzikleri BAFTA Ödüllü Jeff Van Dyck tarafından bestelenen bu oyunu bırakmak istemeyeceksiniz.

Submerged indir

Submerged indir

Submerged indir

Submerged indir

Submerged indir

Submerged indir

Submerged indir

Submerged indir

Submerged indir

Submerged indir


MINIMUM:
OS: Windows 7 64Bit
Processor: Dual Core 2.0+ GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 9800GTX or ATI Radeon HD 4770
DirectX: Version 10
Hard Drive: 3 GB available space
RECOMMENDED:
OS: Windows 7 64bit
Processor: Intel i5 2.5 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760 or Equivalent card
DirectX: Version 11
Hard Drive: 3 GB available space4.198
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Submerged indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, PC OYUNLARI

Platform: PC

Boyut: 1,2 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 04-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?