Square Enix, Dragon Quest XI S’in Ücretsiz Demo Sürümünü Yayınladı [İndir]

0

Square Enix, 4 Aralık’ta piyasaya sürülecek yeni oyunu Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age Definitive Edition’ın demo versiyonunu yayınladı. Xbox One, PlayStation 4 veya PC için ücretsiz olarak indirilebilen demo sürümü, oyunun tüm tanıtım kısımlarını içeriyor.

Video oyun endüstrisinin köklü isimlerinden biri Square Enixpopüler oyunu Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age’in yeni bir sürümü üzerinde çalışmaya devam ediyor. 4 Aralık Piyasaya çıkacak yeni oyunun adı Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age Definitive Edition. Oyuncuların coşkusunu bastırmak isteyen geliştiriciler artık demo Xbox One, PlayStation 4 ve PC kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Square Enix tarafından yapılan açıklamalara göre demo versiyonu tüm tanıtım bölümleri kapakları. Üstelik oyuncular, demo sürüm dosyalarını tam sürüme aktarabilecek ve oyuna kaldığı yerden devam edebilecek. Sadece bu avantajla değil, Square Enix tam sürümdeki oyuncular için faydalı olacak. geliştirme ekipmanı Oyunculara demo versiyonunun verileceğini söylüyor.

Square Enix

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age Definitive Edition, oyunun orijinal versiyonundan çok daha fazlasıdır. Gelişmiş özellikler sahip. Bu bağlamda oyuncular, 4 Aralık’ta çıkacak yeni sürümle onlarca yeni yan göreve, yeni bir iki boyutlu oyun moduna, yeni canavarlara, bazı yeni Draconian Quest ayarlarına ve bir Fotoğraf Moduna sahip olabilecekler. Yayınlanan demo versiyonutüm bu yeniliklerin küçük bir versiyonunu deneyimlemenizi sağlayacaktır.140
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?