×
Forum
Spider-Man: Miles Morales'te Spider-Verse Kostümü de Yer Alacak - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Spider-Man: Miles Morales’te Spider-Verse Kostümü de Yer Alacak

0

Sony bugün, YouTube’da yayınlanan yeni bir videoda Spider-Man: Miles Morales’teki Spider-Verse kostümünün yer alacağını duyurdu. Kostümle birlikte animasyonun en sevilen bölümlerinden biri oyuna eklenecek.

Sony tarafından 2018 yılında yayınlandı Örümcek Adam: Örümcek Evreninde (Spider-Man: Into the Spider-Verse) görsel kalitesi, hikayesi ve birçok açıdan izleyiciyi memnun etmeyi başardı. Animasyon filmi, son yılların en iyi animasyon yapımları arasında gösterilmeye başlandı.

Ama bildiğin gibi Miles Morales Animasyon filmi, karakterin görüneceği tek yer olmayacak. Adından da anlaşılacağı gibi Miles Morales, Sony’nin yeni nesil grafiklerine sahip olacak. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’te kendini de gösterecek.

örümcek adam: mil morales

Marvel’s Spider-Man: Şimdiye kadar yayınlanan Miles Morales videoları animasyondan oldukça farklıydı. Aynı karakter farklı bir şekilde tasvir edilmiştir, tamamen akıcı bir şekilde karakteri gösteren. Bu, iyi animasyon yapan hafif durdurma hareketi benzeri stile uymuyordu.

Elbette bahsettiğimiz şeyin bir oyun olduğunun ve animasyonla aynı olmayacağının farkındayız. Ancak Sony’nin oyunda böyle bir ifade görmek isteyenler için yeni bir sürümü var. Örümcek Ayet kostümü duyurdu. Yeni kostümün adı aynı zamanda animasyonun adıdır ‘Örümcek Adam: Örümcek Ayetineşeklinde oldu.

YouTube’da bir dakikalık videoda görebileceğimiz kostüm, tamamen farklı bir dinamik getirdi. PlayStation 5 konsolunda çekilmiş görüntülerden oluşan videoda da görebileceğimiz gibi, oyunun kendi akıcılığı ve Into the Örümcek Ayet sanatı bir arada ve çok güzel görüntüler ortaya çıktı.260
OYUN BILGILERI 3 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?