Sony, PlayStation 5 İçin Heyecanı Artıran Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınladı

0

Sony, PlayStation 5 lansman oyunlarından ekran görüntülerini içeren yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan yeni video, PlayStation 5 oyunlarının nasıl bir grafik kalitesi ve oyun deneyimi sunacağına dair ipuçları sunuyor.

Japon teknoloji devi Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 512 Kasım Perşembe günü ABD ve seçilmiş birkaç ülkede resmi olarak satışa sunulacak. Şirket, lansmandan sadece günler önce yeni nesil oyun konsoluyla ilgili heyecanı artırmak amacıyla yeni bir tanıtım videosu paylaştı.

“Yeni oyun olanaklarını ortaya çıkarın” Horizon Forbidden West başlıklı videoda, Marvel’in Örümcek Adamı: Miles MoralesDemon’s Souls’tan ve daha birçok oyundan görüntüler içerir. Nitekim PlayStation tarafından paylaşılan yeni videonun daha önce paylaşılan bir videoya son derece benzediğini söylemek yanlış olmaz.

ufuk

28 Ekim’de “Gideceğimiz yerin sınırı yok. Hepimiz kaşifiz. Yeni PS5 lansman reklamını izleyin “ Açıklama ile paylaşılan videoda oyunlardan sinematik görüntülerin yer aldığı PlayStation, yeni videoda daha fazla oyun içi görsele yer vererek oyun severlerin PlayStation 5 ile karşılaşacağı deneyimi vurgulamak istiyor.513
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?