×
Forum
Shadowrun Hong Kong indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Shadowrun Hong Kong indir

0

Shadowrun Hong Kong indir

Shadowrun Hong Kong pc torrent oyun indir

“Bu adını aşar ve aynı nefeste konuşulan gereken bir oyundur tarz en iyi.”
– Shadowrun on Hardcore Gamer: Hong Kong

HONG KONG. Kaos, savaş ve siyasi kargaşa bir denizde arama İstikrarlı ve müreffeh bağlantı noktası. Hong Kong Hür Teşebbüs Bölge çelişkiler ülkesi – bu dünyanın en tehlikeli yayılma sitelerinden birine Altıncı Dünya iş en başarılı alışveriş merkezlerinden biri ve ev sahipliği yapmaktadır. Hayat ucuz ve her şey parlak ışıklar, pırıl pırıl kuleleri ve huzursuz ruhları bir arsa satılıktır.

Shadowrun: Hong Kong harebrained şemaları ‘övgü alan Shadowrun CRPG serisinin üçüncü bağımsız oyunudur. Tamamen yeni bir mürettebat, genişletilmiş büyü ve cyberware ile henüz en etkileyici Shadowrun RPG Deneyim, tamamen yenilenen Matrix, yükseltilmiş Shadowrun Editör serbest bırakılması, ve çok daha fazlası!
Shadowrun Yeni: Hong Kong, bizim cömert Kickstarter destekçileri sayesinde:
Yenilenmiş Matrix sanat ve oyun!
Hikayenin önemli anlarda oynamak resimli geçiş animasyonların.
Geliştirilmiş ses ve ebbs ve akar dinamik mücadele müzik.
Rebuilt Envanter UI ve-misyon öğeleri daha kolay yönetimi.
All-new Cyberware beceri ağacı ve karakterinizin kollarına monte edilebilir yeni Cyberweapons.
Bir düşman kısa sürede dönüş tabanlı dövüş moduna girmek için yetenek görünümünde olduğunu.
Spellcasters için güçlü yeni odaklarının nesneler.
Shadowrun: Hong Kong Özellikleri
A Classic, Öykü-Driven CRPG: Shadowrun: Hong Kong bir roman gibi keskin nesir ve derin karakter geliştirme anlatı tam dallanma geri bilgisayar RPG yılların altın çağını hearkens. Tüm çok insan karakterleri çeşitli bir döküm akıllı, 15+ saat kampanyasında kendinizi bırakın.

Bir One-of-a-Kind Cyberpunk Ayarı: Eşsiz Shadowrun ve distopyacı geleceğini, şimdi 25 yıldönümü kutluyor ayarı fan sevdiğiniz oyunu “Tech Magic karşılar” yaşayın. Shadowrun: canlarını dişlerine batmaya emektar oyuncular için klasik Shadowrun karakter bol ve teknoloji sağlarken Hong Kong, önceden Shadowrun deneyimi olanlar için ayarına mükemmel bir giriş noktasıdır.

Sizin Takımınız Komut: Dragonfall, Shadowrun Tıpkı: Hong Kong, sadece teknoloji buluştuğu sihirli Shadowrun ortamda mümkün olabilecektir backstories ile kusurlu, tehlikeli koşucu bir ekip vardır. Ekibinizin üyeleri görevleri sırasında zıt rolleri oynamak için tasarlanmış ve her beceri, yetenek, güçlü ve zayıf yönlerini ayrı bir kümesi vardır vardır. Her takım üyesi de kenara fırça veya önemli bir rol oynamayı seçebilirsiniz kendi yaşamlarında, içinde yüz zorlukları vardır.

Sürükleyici, Taktik Combat Turn-Based: Eğer gölgeler çalışan olduğunuzda, her meseleleri açın. Iyi kapağa taşımak melee içine doldurun ya düşman bir kalabalığa bir ateş topu lob – akıllıca eylemleri seçin. Emrinde 200’den fazla silah ve büyü ile, her fırsatta anlamlı seçenekleri ile doludur.

Beceri Tabanlı Karakter İlerleme: bir başlangıç ​​karakteri arketipini seçin ve oradan inşa! Riggers ve Deckers uçakları ve bilgisayar sistemlerine doğrudan bilincini yansıtırken, kritik teknolojik destek sağlarken Sokak Samurai ve Fiziksel Adepts, savaş, Şamanlar ve Büyücüler güçlü müttefikleri çağırmak ve ölümcül bir büyü hakim gelişmiş savaş becerilerini kullanmak. Shadowrun: Hong Kong’un sınıfsız beceri sistemi, seçtiğiniz herhangi bir yönde karakter büyümeye olanak sağlar.

  • OS: Windows XP SP3/Vista/Windows 7

 3.673
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Shadowrun Hong Kong indir

Tür: PC OYUNLARI, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,88 GB

Crack: CODEX

Tarih: 21-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?