Serious Sam HD The Second Encounter İndir

1

Serious Sam HD The Second Encounter PC indir

Serious Sam HD: Second Encounter, markanın çılgınca Tek oyunculuğu, yeni geliştirilen Hayatta Kalma ve Canavar Avi modları ve tüm zamanların en sevilen Kooperatif oyunu ile görkemli biçimde zenginleştirilmiş görselleri ve Hippy ve Kid modu gibi daha özel efektleri içerir. 16’ya kadar oyuncu ve 18’den fazla çok oyunculu harita, Demo Kayıt seçeneği, Seyirci ve Atanmış Sunucu desteği, Serious Sam HD için yoğun Versus ve Takım modları ile birleştirin: İkinci Karşılaşma orijinal başyapıt için layık bir halefi.
Temel Özellikler
TEK OYUNCU
Çeşitli Ortamlar ve Sırlar – Güney Amerika, eski Mezopotamya ve ortaçağ Avrupa gibi 3 farklı muhteşem dünyada karışıklık yaratın.
Çılgına dönük olan 15’in üzerinde yeni ve 130’u aşkın sırrını keşfedin.
Benzersiz Düşmanlar ve Patronlar – Başınık Kamikaze, Suriye Werebull ve Kleer İskelet gibi İlk Buluşmanın eski favorileri de dahil olmak üzere Zihinsel ordusunda 27 kabus savaşçısıyla savaşın. 5 yeni düşmana ve 3 yeni Patrona karşı kafa kafaya gidin.
Özel Silahlar ve Güçlendirme – Üç yeni oyuncak da dahil olmak üzere çok büyük bir silah cephaneliğine zarar ver: Sniper Rifle, Flamethrower ve Chainsaw. Ayrıca, dövüşme ve çeviklik becerilerinizi arttırmak için Power-Ups kullanın.
Ciddi Düzenleyici 3 – Seviyelerinizi oluşturun ve SteamWorks’te paylaşın!

ÇOK OYUNCULU
YENİ! (Klasik oyunda görülemeyen) Hayatta Kalma Modu – Özel olarak tasarlanmış hayatta kalma haritalarındaki düşmanın saldırısına karşı devam edebildiğiniz sürece hayatta kalmaya çalışın!
Klasik İşbirliği Modu – Kampanya kooperatifi modunda 16 oyuncuya kadar kaos içine dalın!
YENİ! (Klasik oyunda görülmez) Daha Fazla Co-Op Modu – Yeni geliştirilen Coin-Op ve Survival kooperatif modlarında arkadaşlarınızla daha fazla oynamak, kampanya oyununda 16 oyuncuya kadar!
YENİ! (Klasik oyunda görmedim) Beast Hunt Modes – Beast Hunt ve Team Beast Hunt’da kampanya seviyelerinde oynarken diğer oyunculara veya takımlara karşı savaşın!
Versiyon Modu – 8 caddenin üzerinde klasik ve yenilikçi tüm cehennemi kırın! Ölüm eşleşmesi 16 oyuncuya kadar haritalar!
YENİ! (Klasik oyunda görülmedi) Diğer Versiyon Modları – My Burden, Last Man Standing ve Instant Kill de dahil olmak üzere daha çok modda arkadaşlarınıza karşı savaşın!
YENİ! (Klasik oyunda görülemiyor) Takım Modları – Takım Deathmatch, Bayrağı Yakalamak ve Son Takım Daimi dahil olmak üzere takım maçlarında diğer takımlara karşı yarışın!

BUHAR ÖZELLİKLERİ – YENİ! (Klasik oyunda görülemiyor)
Buhar Kazançları – Sosyal duruşunuzu artırmak için 50 inanılmaz cazip başarı kazanın.
Buhar Lider Tablosu – Skorunuzu hem tek oyuncu hem de birlikte pazarlama afişlerine kaydedin.
Steam Cloud – Bağlantınızı, son oynadığınız seviye ve kampanya ilerlemenizi de içeren Profilinizi online olarak Steam Cloud sunucularında saklayın.

OS: Windows XP w/SP1 or newer
Processor: Intel Pentium 4 3+ Ghz or AMD Athlon64 3500+
Memory: 1 GB for Windows XP or 2 GB for Windows Vista
Hard Drive: 2.2 GB free space
Graphics: nVidia GeForce 7600, ATI Radeon X1600 (Shader Model 3.0 Required)
Sound: Direct X 9.0c compatible sound card
DirectX®: DirectX 9.0c August 2009 Edition or newer9.842
OYUN BILGILERI 6 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?