×
Forum
Salt

Salt

0

Salt, keşfetme ve macera üzerine kurulu olan ve oldukça zengin bir içerik sunan açık dünya tabanlı bir rol yapma oyunudur.

Minecraft tarzı bir sandbox oyunu olan Salt’da oyuncular uçsuz bucaksız okyanusa yelken açan bir kaşifi yönetiyorlar. Denize açılmamızdan itibaren oyun bizi kendi başımıza bırakıyor ve hayatta kalma mücadelemiz başlıyor. Hayatta kalabilmek için karaya çıkıyoruz. Oyunda birçok farklı ada yer almakta ve bu adaları adım adım keşfetmemiz gerekiyor. Adalara çıktıktan sonra hayatta kalmamızı sağlayacak kaynakları topluyoruz. Bitki toplamak, kazmamızla kaynak çıkarmak, ok ve yayımızla avlanmak ve balık tutmak gibi aktiviteler yapabiliyoruz. Çevreden toplayacağımız farklı kaynaklar ile kendi eşyalarımızı yaratmamız da gerekiyor. Oyunda karşımıza birçok farklı mücadele gelecek, bunun yanında korsanlar gibi tehlikeler de dikkat etmemiz gereken öğeler arasında.

Salt FPS türünde bir oynanışa sahip. Oyunda kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından yönetiyoruz. Oyunun grafikleri çok yüksek kaliteli değil; fakat Salt görsel olarak kendine has bir yapıya sahip. Denize açılmak, yeni adalar keşfetmek ve görevleri tamamlamak saatlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmenizi sağayan özellikler.

erkenerisim

Salt oyunu şuan erken erişimdedir.Yani oyun daha çıkmamıştır, oyun firmaları oyunu geliştirirken oyuncular tarafından fikir alarak geliştirmek ve hatalarını bulmak için oyunu erken erişime çıkarır.İndireceğiniz oyun geliştirme aşamasında olup sürekli yeni özellikler eklenip hataları düzeltilmektedir..Lütfen bunu bilerek indiriniz.Ayrıca oyunun güncel sürümünü torrent-oyunindir.com’dan takip ediniz.


İşletim Sistemi: Windows XP ve üstü

İşlemci: 2.0 Ghz Çift Çekirdek

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: shader model 2.0 destekli 512 MB

DiretX: 9.0c

HDD: 150 MB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP ve üstü

İşlemci: 3.0 Ghz Çift Çekirdek

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: shader model 3.0 destekli 1 GB

DiretX: 9.0c

HDD: 150 MB Disk alanı8.681
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Salt

Tür: Aksiyon Oyunları, Erken Erişim Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 97.26 MB

Crack: v1.3.1.3 | VIruz

Tarih: 22 Ağustos 2014

Kaynak: Kickass

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?