×
Forum
Ryse: Son of Rome

Ryse: Son of Rome

0

Bir Roma intikam hikâyesi.

Ryse: Son of Rome size Marius Titus’un; ailesinin barbar haydutların elinde can verişine şahit olan ve intikam amacıyla Roma ordusuyla Britanya’ya yol alan genç bir Romalı askerin öyküsünü anlatıyor. Mevkii hızla yükselen Marius amacına ulaşabilmek için askerlerinin lideri ve İmparatorluk’un koruyucusu olmalıdır…

PC’ye muhteşem 4K çözünürlük ile gelen Ryse: Son of Rome’da Roma İmparatorluğu’nun kalbine yol alın ve savaşın dehşetini daha önce yaşamadığınız bir şekilde yaşayın. Crytek’in çığır açan oyunlar yapma geleneğini sürdürdüğü Ryse, oyuncuları kadim Roma’nın kanlı sahnesine götürürken PC donanımının da sınırlarını zorluyor. Ryse: Son of Rome mücadelenin, vahşetin ve kahramanlığın hikâyesi.

Ryse: Son of Rome, Roma İmparatorluğu’nu, içinde yaşayan insanları, çatışmaları ve nefes kesen mekânları sinematik bir şekilde sunuyor ve Roma savaşlarına erişilememiş bir detay seviyesinde hayat veriyor.

En bütünlüklü Ryse tecrübesi: Ryse: Son of Rome’un PC versiyonu oyunun çıkmış 4 DLC paketini de içeriyor.
Yeni nesil sinematik anlatım: Marus’un intikam hikâyesi oyuncuların inandırıcı, gerçekçi karakterlerle etkileşime geçmesine olanak tanıyan yeni görüntü yakalama teknikleriyle hayat buluyor.
Savaşlardaki sertlik: Ryse: Son of Rome epik boyutlarda savaşların bütün gerçekçiliğini gözler önüne seriyor. Barbar güruhlarına karşı yakın dövüşe girin ve kadim Roma’nın merhametsiz tarihini yeniden yaşayın.
Colosseum’daki co-op gladyatör savaşları: Colosseum modu binlerce izleyicinin bağırışları eşliğinde sizi ve arkadaşınızı, sürekli değişen düşmanlara karşı Arena’ya çıkarıyor.
Dinamik savaş alanı: Colosseum modunda formatı Britanya kamplarından Roma villalarına ve Mısır çöllerine kadar değişen 25 multiplayer harita bulunuyor.
Kendi efsanenizi yazın: Arenada hayatta kalmanıza ve izleyicileri kendi tarafınıza çekmenizde yardımcı olacak zırhlar, silahlar, kalkanlar ve çeşitli tüketilebilir eşyalar edinin, karakterinizi özelleştirin.
PC’nin bütün nimetlerinden yararlanıyor: PC oyuncuları için 4K oyunlar grafik kalitesinde yeni bir sıçrama ve Ryse da üst seviye PC oyunlarının neler yapabileceğinin mükemmel bir göstergesi.

Ryse: Son of Rome Güncelleme 1
Ryse: Son of Rome Güncelleme 2
Ryse: Son of Rome Gladiator Solo Mode Crack Fixİşletim Sistemi: Windows Vista SP1, Windows 7 veya Windows 8 (64bit)
İşlemci: HyperThreading teknolojili çift çekirdek veya 4 çekirdek işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB
DiretX: 11
HDD: 26 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista SP1, Windows 7 veya Windows 8 (64bit)
İşlemci: 4 çekirdek veta 6 çekirdek işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB
DiretX: 11
HDD: 26 GB Disk alanı14.808
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Ryse: Son of Rome

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 24.6 GB

Crack: CODEX

Tarih: 10 Ekim 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?