×
Forum
Rollers of the Realm

Rollers of the Realm

0

Rollers of the Realm özünde Pinball oyunu olsa da, atmosferi, karakterleri ve oynanış biçimiyle tam bir RPG oyunu! İşte önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek Rollers of the Realm oyununun detayları:

Pinball, fantastik orta-çağ ve büyü ögeleriyle birlikte Rollers of the Realm ismini alıyor. Oyunu Phantom Compass isimli firma geliştiriyor. Yayıncılığını ise Atlus yapacak. Pinball oyunlarındaki basit mekanikler, RPG ögeleriyle birleşecek. Yani ganimet toplayabilecek, mana çarpanları ile daha fazla hasar verebilecek ve bunları yaparken bir hikayeyi takip edeceksiniz.rollers-of-the-realm

Rollers of the Realm’in en enteresan tarafı sadece bir topu değil, karakterleri yönlendirecek olmamız. Şu an demo sürümünde 3 tane sınıf var: Knight, Rogue ve Healer. Örneğin, Rogue sınıfı arkadan saldırdığı düşmanlara ekstradan hasar verebilecek. Knight ise yavaş ilerlemesine karşın engelleri yıkıp geçebilecek. Oyun tamamlandığında 10 farklı sınıf olması planlanıyor.

Oyunun haritalarının da RPG ögeleri içereceği belirtiliyor. Kaleler, kasabalar, ormanlık araziler, pazar alanları Rollers of the Realm’e renk katacak. Oyuncu paletler aracılığıyla haritada yolunu bulacak. Bu paletlerin de kendilerine ait bir can barı bulunacak. Can sıfırlandığında palet kullanılmaz hale gelecek.

rollers-of-the-realm-3Yukarıda da bahsettiğimiz gibi işin özünde bu bir RPG oyunu olacak. Bu yüzden toplayacağını paralar ile yeni özellikler açıp, karakterleri güçlendirebileceksiniz. Özellikle Rogue sınıfının para çalma özelliği şimdiden ilgimi çekmeyi başardı. Bu para ile grubunuzu güç katacak silahlar da alabileceksiniz. Healer sınıfı ile ölen topları diriltme imkanınız olacak.

Atlus’un açıklamasına göre RotR tek düze bir oyun olmayacak. Seslendirmeler ve müzikler eklenerek farklı bir hava yakalanmaya çalışılacak. Öte yandan oynama süresinin kısa olacağı belirtiliyor. Yaklaşık 6 bölüm olacağı açıklandı.İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 1.8GHz veya eşdeğer
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7600 GT veya eşdeğer
DiretX: 9.0c
HDD: 2 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Quad @ 2.3GHz veya eşdeğer
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GeForce GTX 260 veya eşdeğer
DiretX: 10
HDD: 2 GB Disk alanı1.755
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Rollers of the Realm

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 627.75 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 18 Kasım 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?