Rockstar Games, Geriye Dönük Uyumlulukla Yeni Nesil Konsollara Gelecek Oyunları Açıkladı

0

GTA ve RDR gibi oyun serileri ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Rockstar Games, mevcut ve eski nesil konsollarda bulunan oyunlardan hangisinin yeni nesil konsollarda oynanabileceğini duyurdu.

Yayınladıkları her oyunda oyuncuların beğenilerini kazanmak Büyük otomobil hırsızlığı (GTA) serisinin geliştiricisi ve yayıncısı Rockstar oyunlarıyeni nesil konsollarda geriye dönük uyumluluk desteğine sahip olacak oyunlarını duyurdu. GTA ve Red Dead Redemption (RDR) dahil birçok oyun serisine sahip olan şirket, Yeni nesil konsollar Satın almak isteyen ancak hangi Rockstar Games oyunlarının geriye dönük uyumlu olacağını bilmeyenler de merakı bastırdı.

Rockstar Games’ten yapılan açıklamaya göre PS4 ve Xbox OneTürkiye’nin en popüler oyunlarından Grand Theft Auto 5 ve Red Dead Redemption 2, gelecek nesilde doğrudan oynanabilecek. Ancak GTA 5’in yeni nesil özel versiyonunun 2021 yılında çıkacağı açıklandı. Bu iki oyun dışında bir başka ünlü Rockstar Games oyunu Siyah‘dan PS5 ve Xbox Serisi X / Soynanabilir olacak.

Rockstar Games tarafından yapılan açıklamaya göre yeni nesil konsollar geriye dönük uyumluluk Destek alacak oyunlar şu şekildedir:448
OYUN BILGILERI 4 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?