×
Forum
Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition indir

0

Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition indir

Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition indirDünya onun tanrılar tarafından terk edilmiş ve Titans koparmak gelen yaralı olduğunu. İnsanlık gücünü yeniden kazanmak için mücadele ve güçlerini ralli edilir. Kendi hayatının paramparça edilmiş ve dünya çapında yayılan karanlık ortasında kaybolur ne kurtarmak için yola gerekir: Ancak, daha acil endişeleri var. Kim bilir belki sen bile aynı anda dünyayı kurtarmak edeceğiz bilir?

Sizden önce kader yalan Üç konular. Üç yolu Titans karşı ayaklanmaya ve ruhunu kazanmak için. Hangi yolu almak için? Seçim senin.
Özellikler
Özgürlük: Serbestçe keşfetmek ve boş görevler üstlenirler. Görevler, onları ve farklı sonuçların üstesinden gelmek için farklı yolları vardır. İsterseniz gelseler oyunun farklı parçaları çalmak ve bireysel karakter şekillendirebilir.

Keşif: Eğer Risen 3 farklı dünya ile yolunuzu yapmak gibi görevler ve karakterler keşfedin – Titan Lords. Antika ortaçağ tarzı şehirlerden mayın dank karanlık derinliklerine delving için, doğaüstü gölge dünyasına, keşfedilmeyi bekleyen bir olasılıklar zenginlik var. Sen tırmanmaya yüzme gelen, çeşitli şekillerde bu dünyayı hareket etmek mümkün olacak.

Gelişmiş mücadele: kavgalar nüans eklemek yerine yeni animasyon sistemi ile yenilenen dövüş sistemi, Featuring.

Magic geri döndü! Kristal büyü yıkıcı yeni savaş yetenekleri ile getirerek, geri döndü. Düşmanlar yoketmek veya keşif size yardım etmek için ek büyülü becerileri çok sayıda faydalanmak için böyle yıldırım, yangın ve buz gibi unsurları ellerinde – seçim sizin!

Guilds ve hizipler: Her çok farklı şekillerde arayışı yaklaşmak için izin benzersiz becerileri, silah depoları ve maceralar sunan üç ayrı filolar ile ittifak seçin. Dünyada siyasi güç dengesini bend mevcut ek hizip keşfedin, kendi gündemi ile her ortaya çıkarmak için. Güvendiğiniz hangi karakterlerin dikkatli olun – bazı kendi sinsi planlarını yerine getirme niyeti ile sizinle ittifak olabilir.

Lütfen aklınızda bulundurun
Titan Lordlar ve 64-bit işletim sistemi çalıştırıyorsanız eğer Risen 3 64-bit sürümünü alırsınız: Titan 32-bit işletim sistemi çalıştırıyorsanız eğer 3 Risen 32-bit sürümü alırsınız grafiksel bir dizi iyileştirmeler getirmektedir Lords:
– Öğeler, nesneler, yeşillik, arazi, parçacık efektleri, karakterlerin, canavarlar ve diğer oyun modelleri için geliştirilmiş doku çözünürlüğü.
– Geliştirilmiş beraberlik mesafesi görüntüleme aralıkları
– Büyük önbelleklerini yumuşak kare hızları ve daha az LOD akışı giden
– Böyle alan ve HDR çiçek bokeh derinliği gibi sanat-sonrası süreç etkilerinin yeni devletin tanıtımı
– Dinamik gündüz-gece döngüsüne daha muhteşem gökyüzü ve gün batımı ekleyen yeni bir fiziksel tabanlı, görsel olarak daha gerçekçi bir bulut render tekniği eklenmesi.

  • OS: Windows Vista SP2 , Windows 7 SP1 , Windows 8
  • Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Radeon HD 3850 or GeForce 9600 GT, VRAM 512MB
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 8 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
  • Additional Notes: Min memory: 4 GB (Risen 3 64-bit)

 7.699
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Risen 3 Titan Lords Enhanced Edition indir

Tür: Macera Oyunları, PC OYUNLARI

Platform: PC

Boyut: 8,5 GB

Crack: -PLAZA

Tarih: 26-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?