Resident Evil 5 Gold indir

0

Resident Evil 5 / Biohazard 5 İndir

Resident Evil 5 Gold indir

İyi haber! RE5 uzun istenen “Gold Edition” içerik nihayet Steamworks oyunun dönüşüm kapsamında PC’ler için geliyor. Tarafından “nihayet geliyor,” Ve ben şimdi demek!

Zaten Buhar veya Windows Live için bir kutulu perakende Oyunlar yoluyla ya düzenli RE5 sahipseniz, taban oyunu ücretsiz Steamworks kopyasını kazanmak ve daha sonra 14,99 $ için yeni Gold Edition içeriği satın alabilirsiniz.

Eğer herhangi bir biçimde RE5 sahibi değilseniz, sınırlı bir süre için indirimli fiyata tüm oyun (RE5 + Gold Edition içeriği) alabilirsiniz. Standart RE5 de hala mevcuttur ve satışa da.

Bu hafta yapma oyunun beşinci yıldönümü – Zaten bilmiyordum olanlar için, Gold Edition başlangıçta geri Mart 2010 Xbox 360 ve PS3 için piyasaya sürüldü. Gold Edition modunda karşı bir de dahil olmak üzere bu noktaya yayımlanan tüm DLC, toplanan, dört yeni kostümler, Mercenaries Reunion ve iki yeni hikaye tabanlı bölümler.

“Kabuslar Lost” Şemsiye kurucusu Oswald Spencer yakalamak için bir misyonu Chris ve Jill ile, önce RE5 gerçekleşir. “Desperate Escape” BSAA ajan Josh Stone ile Jill ekip, RE5 sonuna yakın gerçekleşir. Mercenaries Reunion Barry Burton ve Rebecca Chambers dahil moduna daha fazla karakter ekler.

Bu yıldönümü, aynı zamanda mükemmel bir disk versiyonu lansmanı ile birlikte geçtiğimiz hafta epizodik serbest tamamladı Resident Evil Revelations 2 sürümü ile zaman aşımına. Burada bir şey yağma olmaz iken, oyuncular ve kartal gözlü fanlar zaten olabilir Resident Evil 5 ile bazı olası bağlantıları fark ettim …

Eğer GFWL sürümü varsa, kesinlikle oynamaya devam edebilirsiniz unutmayın. Bizim uygulanabilir GFWL başlıkları tüm özelliklerini desteklemeye devam ve normal olarak çalışacaktır. Olsa GFWL üzerinde oynamaya devam etmek için, GFWL aktivasyon anahtarını kullanarak ayrı bir kurulum korumak gerekir.

Burada aklınıza gelebilecek temel Qs bazı genel bir bakış:

S: Ben zaten oyunun GFWL sürümü varsa, ben Steamworks sürümünü alabilirsiniz?

A: Eğer bir perakende paket GFWL sürümünü satın aldıysanız, size GFWL aktivasyon kodunu kullanmak ve tam Steamworks-etkin sürümü ücretsiz bir kopyasını almak için Steam üzerinde talep edebilirsiniz. Zaten Steam veya Buhar tuşları satan diğer online distribütörler aracılığıyla oyun satın almış olanlar otomatik olarak tam Steamworks sürümüne yükseltilmiş olacaktır.

Microsoft GFWL pazar doğrudan dijital kopyasını satın aldıysanız, GFWL üzerinde RE5 keyfine devam edebilirsiniz. Hiçbir kimlik doğrulama seçeneği yoktur ne yazık ki, biz bu millet için bir Steamworks transferi karşılamak mümkün değil. Ancak, bizim uygulanabilir GFWL başlıkları tüm özelliklerini desteklemeye devam ve normal olarak çalışacaktır. GFWL oynamaya devam etmek için, GFWL aktivasyon anahtarını kullanarak ayrı bir kurulum korumak gerekir.

S. veriler yeni Steamworks sürümü ile uyumlu olacak tasarruf Gözat?

A. Biz doğru her oyuna yerleşik veri ve Başarılar göç kaydetmek aracı uyguladık. aracı Steam için GFWL gelen ilerleme aktarmak için izin verecektir. Ancak, oyun yüklemek ve oyun GFWL hizmeti kaydedilen kilidi Başarılar kimlik doğrulaması gerekiyor çünkü GFWL istemci oturum gerektirecektir. Sıfırdan oyunu başlatmak isteyenler kaydetmek / Başarı göç isteğe bağlıdır tamamen beri GFWL istemci kurulumu atlayabilirsiniz.

GFWL lansmanından sonra hazır olacak veri ve başarı göç aracı kurtarmak Not; Resmi Buhar forumunda bir duyuru için bizi izlemeye devam edin lütfen.

S: Yeni Steamworks sürümleri herhangi Buhar özelliklerini destekleyecek mi? (Buhar Ticaret Kartlar, Buhar Başarılar, Steam Cloud, skor vb)

A: RE5 ve RE5: GE Eşleştirme, Başarılar, Liderler dahil özellikleri Steamworks standart paketi destekleyecek, ve Bulut kaydedin. Ticaret Kartlar kısa bir süre lansmanından sonra satışa sunulacak.

S: GFWL önceki DLC gitmesinin Steam mı?

A: Ne yazık ki, Microsoft’un GFWL Pazarı mağazasından doğrudan satın DLC içeriği nedeniyle, CD / etkinleştirme anahtarına eksikliği Buhar üzerinde taşımak olmaz. Onların DLC ile oyun oynamak isteyenler oyun yükleme GFWL sürümü ile ve GFWL hizmeti altında yapmaya devam edebilirsiniz.

S: Nasıl “Kabuslar Lost” erişin yapmak ve “Desperate Escape” ekstra bölüm?

A: “Nightmare Lost” kilidini ve kilidini herhangi bir zorluk tam kampanya tamamlamak için ana kampanya Bölüm 3-1 tamamlamanız gerekir “Desperate Escape.”
Supported OS: Windows 7
Processor: Intel Core™ 2 Quad 2.4GHz or better, AMD Phenom™ II x4 3.4GHZ or better
Memory: 4GB or better
Graphics: 512 MB VRAM, NVIDIA® GeForce 9800 series or better, ATI Radeon HD 7770 or better
Display: Minimum 800 x 600 pixel resolution
Sound: DirectSound Compatible (DirectX 9.0c or higher)
DirectX®: DirectX 9.0c / Shader 3.0 or better
Hard Drive: 15 GB free hard drive space
Peripherals: Keyboard and mouse
Internet connection required for game activation.
Supported OS: Windows 7
Processor: Intel Core™ i5-3570 or better, AMD Phenom™ II x4 3.4GHZ or better
Memory: 4GB or better
Graphics: 512 MB VRAM, NVIDIA(R) GeForce® GTX 650 or better, ATI Radeon HD 7770 or better
Display: Minimum 1280 x 720 pixel resolution
Sound: DirectSound Compatible (DirectX 9.0c or higher)
DirectX®: DirectX 9.0c / Shader 3.0 or better
Hard Drive: 15 GB free hard drive space
Peripherals: Keyboard and mouse, controller supported
Internet connection required for game activation.17.337
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Resident Evil 5 Gold indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 8.5 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 27-03-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?