POLLEN indir

0

POLLEN indir

Sovyet ve Amerikan programları Dünya’nın ötesindeki geniş mineral bakımından zengin bucaksız fethetmek için çabalarını kombine olarak Kennedy suikasti başarısız ve internet icat asla tarih, alternatif bir zaman çizgisinde, uzay yarışı patlama devam etti. özel şirketlere üzerinde kendi bulgularını teslim hükümetler yakında tüm Güneş Sistemi üzerinden madencilik ve araştırma koloniler kuracak şirketlere yol verdi. Böyle bir çakıltaşı tarafından sahip olunan, İstasyon M Satürn’ün en büyük ayı Titan üzerinde RAMA Industries son zamanlarda yapılmış bir araştırma temelidir.

Rama Industries ‘araştırma ekibinin bir üyesi esrarengiz kayboldu. Rama’nın bir rezerv çalışanı olarak, araştırmak için Titan’ın darmadağınık yüzeyine gönderilir. Büyük bir ay fırtına ufukta ile cevap aramak tabanını girmek için başka çaremiz yok …

P · O · ll · E · N Satürn’ün uydusu Titan üzerinde ayarlanmış, atmosferik endişeli ve yüksek etkileşimli bir first person bilimkurgu keşif oyunudur.

Böyle Solaris, 2001 olarak bilim-kurgu klasikleri esinlenerek: A Space Odyssey ve Ay, P · O · ll · E · N ‘retro futuristik dünyanın gerçek olarak her bit hissediyor inanılmaz ayrıntılı, canlı nefes ortamıdır çevrenizdeki biri olarak. Bir uzay mekanik ayakkabı her adımı ilginç bulmacalar çözmek ve Ay’ın kabuğunun altında yalan gizemleri ortaya çıkarmak için ellerini alabilirsiniz her şeyi deneyebilirsiniz İstasyon M, içine taşıyacak.

P · O · ll · E · N düzenli monitör ve sanal gerçeklik kulaklık hem büyük bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır ve Windows için bahar 2016 çıkacak ayarlanır.

BİR OYUN, İKİ DENEYİMLERİ
iki benzersiz farklı şekillerde P · O · ll · E · N oynamaya hazır olsun; Geleneksel monitör veya Titan’ın yüzeyine aktarır tamamen sürükleyici sanal gerçeklik deneyimi büyüleyici bir first person keşif oyunu.
TAM İNTERAKTİF ÇEVRE
İstasyon M gerçek bir ay araştırma istasyonu gibi gerçek olarak her bit hissetmek oluşturulduğu için, baz hemen hemen her şeyi interaktif. Hatta küçük, basit bir öğe bir bulmaca çözme, ve İstasyon M. pek çok sır biri çözmenin anahtarı olabilir
DERİN hikayesi
Ne Titan yüzeyinin altında ne yatıyor? entrika olacak P · O · ll · E · N, sürpriz varoluşsal yolculuk deneyimi ve uzun tabanını ayrıldıktan sonra seninle kalmak. Önceki playthroughs gizli kalmış olabilir hikayenin yeni katmanlar keşfetmek için İstasyon M dönün.
EŞSİZ soundscape
İstasyon M sesler de anlatacak bir hikayesi var. Rama’nın 13. ay tabanını keşfetmek süre atmosferik ses yakından dinleyin. P · O · ll · N gerçek zamanlı binaural ses atmosferi insan kulağı duymak gibi, en doğal şekilde ses algıladıkları izin dizayn edilmiştir

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 21 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel Core-i3 3.3GHz / AMD Phenom II X4 3.0GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX650 / AMD Radeon HD 7870
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 8 GB available space

 2.165
OYUN BILGILERI 8 yıl önce eklendi
POLLEN indir

Tür: Macera Oyunları

Platform: pc

Boyut: 3,98 gb

Crack: codex

Tarih: 21-04-2016

Dil: ingilizce

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?