Police Tactics Imperio indir

0

Police Tactics Imperio indir

Police Tactics Imperio indir Özel görev birliğiyle birlikte bu kartelleşmiş örgütün eylemlerini yavaş yavaş sonlandırdı. Örgüt liderini tam tutuklamak üzereyken John ve ekibi iz bırakmadan ortadan kayboldu. Bir süre sonra, şehrin kahramanı ve genç bir çocuğun babası olan John Croft göğsünde iki mermiyle ölü olarak bulundu. Nitekim vaka hiçbir zaman çözülemedi. IMPERIO da ortadan kayboldu ve şehir büyüleyici bir şekilde canlanıp gelişti.

16 yıl sonra artık olan bitenden hiç iz kalmamıştır. IMPERIO tekrar ortaya çıkar ve suç eylemleriyle kentsel alanda yine etkin hale gelir. Belediye Başkanı, aylardır artışta olan organize suçlara karşı planladığı stratejisini sunmak üzere büyük bir ziyafet düzenlediğinde kimsenin aklına gelmeyecek bir şey olur. Sunum sırasında karanlık bir adam silahını çekip başkana ateş eder. Mermiler uçuşur, camlar kırılır ve her tarafı bir panik havası sarar. Herkesin gözüne ilk çarpan, yerde uzanan başkan olur. Onun yanında da mermilerden dolayı delik deşik olmuş polis şefi Michael Reese göze çarpar. Başkanın hayatını kurtarmış, nitekim kendi canından olmuştur. Katil ise kimliği tespit edilemeden kaçmayı başarır.

POLICE TACTICS: IMPERIO’da Harvey Croft olarak, merhum polis şefinden boşalan kadroda oyuna katılıyorsunuz. Newport Falls’ta kanun ve düzeni sağlamaktan sorumlusunuz. İdari bölgenizdeki acil durum araçlarını ve personelinizi koordine ederek suçlara bir son verin. Hiçbir suçun cezasız kalmayacağını gösterin ve suçluları mahkum edin! Suçla savaştaki savunma hattının ön cephesi artık sizsiniz. Suçun şehre yayılmasını engellemeli ve çok geç olmadan büyük balığı yakalamalısınız. Çok sayıda kanıtı toplayıp inceleyin ve şehrinizin suç bataklığına batmasını engelleyin. Polis birimlerinizi tam performansta kullanın. Olay yeri inceleme müfettişleri, özel birimler, polis memurları ve dedektifler yetiştirin ve kullanın. Genel merkezinizi yönetin ve yasaların uygulanması ve tehlikelerin engellenmesine yönelik en yüksek standartları sağlamak üzere bütçenizi en iyi şekilde kullanın.

Organize suçlara karşı savaşınızda başarınız arttıkça, daha büyük sorumluluklar alacak; yeni alanlar, birimler iyileştirmeler açacaksınız. Heyecan verici vakalar çözün, ağır suçları araştırın ve günlük hafif suçları engelleyin. Babanızın mesleki hayalini tamamlayıp şehrinizi IMPERIO’dan kesin olarak kurtarabilecek misiniz?

POLICE TACTICS: IMPERIO, CyberphobX Ltd. ve astragon Entertainment GmbH tarafından geliştirilmiş gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Özellikler:
Newport Falls şehrinde kanun ve düzeni sağlayın
Organize suçlarla savaşın
Bir sürü, farklı polis birimini koordine edin
Adım adım yeni birimler, iyileştirmeler ve alanlar açın
Genel merkezinizi ve kuvvetlerinizi yönetip geliştirin
Gerçekçi acil durum araçları, Amerikan veya Alman polis birimleri
Dinamik gece – gündüz dönüşümü
Gerçekçi polis telsizi ve sirenleri

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 9 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows 7/8/10
  • Processor: Quad-Core Processor Intel Core i5 with 3 GHz or comparable
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: DirectX 11 compatible graphics card with 1GB VRAM (GeForce GTX 700 series or comparable | ATI Radeon HD 79xx or comparable)
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 3 GB available space

 5.853
OYUN BILGILERI 8 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?