Polaris Sector indir

0

Polaris Sector FULL indir

Polaris Sector TORRENT indir Kendi gezegenini oluşturun. Bu sektörü ‘Polaris’ adlı GÜZEL bir  mizah benzersiz duygularla oynamamıza olanak sağlıyor. Polaris – parlak yıldız, umut ve inanç yıldızı. Peki Polaris sektörü birinin kıymetli az var; sadece ihanet, zulüm batırılmış gaz, yıldızlı ve süpernova bir vahşi ve güç için şehvet.

Herkes böyle bir yerde bir imparatorluk inşa etmeli mi? Diğer gruplar yeni gelenler doğal olarak şüpheli ve tanımlanamayan zanaat ilk işareti savaş olabilir. Burada, doğal ölüm nadir bir lüks. Sen zayıf görünüyorsun? Korsanlar ve temizleyiciler için gezegenleri yağma edecektir. Potansiyel düşman vazgeçirmek için askeri gücünü göstermek? Sizin rakipleri tehdidi ortadan kaldırmak için güçlerini birleştirecek.

Toplam hakimiyeti çok çeşitli oyunundan gerektirir. Rakipleriniz önce teknolojiyi kazanmak için temel bilimlerde her şeyi yatırım, gizlice yeni savaş gemilerini tasarımı, güçlü bir imparatorun elini sallayarak – tüm başarıya giden yol olabilir. Ama sen stratejiyi uygulamak için zamanınız olacak? Eğer yeteri kadar şimdi savaşlarda fark savaşmış onlarca yıl yapacak silah ve teknolojileri oluşturmak için vizyoner olacak? Önümüzdeki muhalefet kalmak için temel ve uygulamalı bilimler arasındaki doğru dengeyi bulun. klasik tasarımlar ve çılgın prototip ve gemiler arasındaki doğru denge galaksi korkulan olacak bulun. Sizin mühendis ve bilim size esneklik yüksek düzeyde sağlamak, ancak imparatorluğun kaderini şekillendirecek kararlarınıza var.

Birçok paralı ya da maceracı zenginlik ve güç isteyen buraya gelip, ve tüm hikayeleri artık sadece boşlukta fısıldıyor hazır durumdadır. Polaris türlerinin yaşam için bir kara delik olduğunu ve imparatorluklar bir göz açıp kapayıncaya kadar yükselir ve düşer. onlar hiç var olacaktır belki bu bölgeye istikrar getirecek lider, henüz doğmuş olmamıştır …

Ve kaide üzerinde bu kelimeler görünür:
‘Benim adım Ozymandias, kralların kralı:
Benim eserleri, siz Mighty ve umutsuzluk bak! ‘
Hiçbir şey yanında kalır. çürüme yuvarlak
Bu devasa batık, sınırsız ve çıplak
yalnız ve seviye kumlar uzak germek.
– Shelley

Özellikler

Epik ve tehlikeli oyun: rastgele 900 yıldız kadar ev sahipliği yapabilen bir galaksi oluşturur.
Tam özelleştirme: dış tehditler, korsanlar, ırkların sayısı … kendi zevkleri uygun dünyayı kurabilirsiniz!
Gemi tasarımı üzerinde tam kontrol: Bir drone taşıyıcı içine bir corvette yapmak istiyorum? Devam et. Bir izci içine şilep yapmak ister misiniz? Sorun değil. Yaratıcılığınızı tek limit!
Kaynakları: Yeni mayın yararlanmaya kolonize yeni gezegenleri bulmak için keşif gemileri göndermek ve diğer imparatorluklar ile temas kurmak için.
Yenilikçi araştırma sistemi: teknolojileri ve ekipmanları, temel ve uygulamalı araştırma yatırımları bağlı kilidi alacak.
Diplomasi: Diğer gruplarla diyalog onların iyilik, ticaret malları kazanmak ve ortak düşmanları mücadele askeri anlaşmaları yapmak.
asker komuta: Bir savaş başladığında savaş katılmak ve bir taktik modda gemi manevra olabilir. Eğer imparatorluk katılmak için daha acil görevleri vardır Alternatif otomatik çözümleme modunu kullanın.
Benzersiz casusluk sistemi: Düşman casuslar tohum yanlış istihbarat ve bir tuzağa onları cezbetmek!

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR

Çıkış Tarihi: 22 Mart 2016


MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows® Vista/7/8/10
İşlemci: Core i3
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX or OpenGL Compatible Video card
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card1.769
OYUN BILGILERI 8 yıl önce eklendi
Polaris Sector indir

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3,75 GB

Crack: CODEX

Tarih: 22-03-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?