×
Forum
PlayStation 5, Oyunları Ne Kadar Süre Oynadığınızı Gösterecek - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

PlayStation 5, Oyunları Ne Kadar Süre Oynadığınızı Gösterecek

0

Yeni bilgilere göre Sony, oyuncuların uzun süredir istediği ‘oyun süresi’ özelliğini PlayStation 5’te tanıtacak. Bu özellik sayesinde oyuncular, kaç saat oyun oynadıklarını görebilecekler.

Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 512 Kasım’da belirli bölgelerde yayınlanacak. Oyun konsolu ülkemizde çıkacak ise 19 Kasım Olacak. PlayStation 5’e birkaç gün uzakta olmasına rağmen oyun konsolu ile ilgili bazı yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Sony’nin PlayStation 5 ile bize ne tür bir arayüz sunacağını henüz görmeye başladık. İşte Sony’nin oyunculara sunacağı yeni bir paylaşılan arayüz görseli. yeni bir özellik kendini gösterdi. Uzun zamandır oyuncular tarafından talep edilen bu özellik, PC oyuncularının alışkın olduğu bir özellikti.

playstation 5

Yayınlanan görselde de görülebileceği gibi Sony artık bir oyunu ne kadar oynadın size göstermeye başlayacak. Yeni nesil oyunlarda özellik Ayrıca PlayStation 4 oyunlarında kullanılabilir. Ancak oyun En son ne zaman oynadın bilgi ayrıca oyun saatinin yanında yer alacaktır.

Sony’nin PlayStation 5 ile sunduğu bu özellik, bilgisayar oyuncularının uzun yıllardır alışkın olduğu birçok platformda mevcuttur. Bu platformlarda olduğu gibi, bu özellikten yararlanma ve oyun sürenizi sürekli güncelleme olasılığı yüksektir. internet bağlantısına ve sürekli olarak PlayStation Network’e bağlı olmanız gerekecektir.432
OYUN BILGILERI 3 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?