PlayStation 5, Amazon Türkiye’de Ön Siparişe Açılır Açılmaz Tükendi

0

 

Türkiye Amazon, 5 PlayStation oyuncusu için sabırsızlanıyor zaten ön sipariş açtı ancak kısa sürede satılan ön sipariş ünitelerini açtı. Bu sayede PlayStation 5 piyasaya çıkmadan önce en çok satanlar listesinin zirvesine ulaştı.

 

Sony PlayStation 5 nihayet geçtiğimiz ay fiyatını açıkladı Türkiye ve memnun kalan bazılarının tepkisiyle karşılaşan oyuncular. Türkiye’ye PS5 fiyatı Karışık tepkiler, oyun konsoluna olan ilginin daha da meraklanmasına yol açtı.

 

Sony’nin açıklamalarına göre PlayStation 5, 19 Kasım itibarıyla ülkemizde oyuncularla buluşacak. Amazon Türkiyesabırsız oyuncular için ön sipariş vermek üzere PS5’i açtı. Yakın zamana kadar yeni açıldı. Çünkü şu an itibariyle Amazon Türkiye PlayStation 5 sayfasına baktığımızda “Şu anda mevcut değil.” Uyarı ile karşılaşıyoruz.

amazon türkiye

 

Amazon Türkiye‘nin “En çok satanlar” Sayfanın “Video Oyunu ve Konsol” kategorisine girdiğimizde ilk sırada PlayStation 5 olduğunu görüyoruz. Bu yüzden PlayStation 5 şüpheli fiyatına rağmen oyuncuların ilgisinden mahrum kalmayacağını gösteriyor.

 

Bilmeyenler için; Sony, PlayStation 5 için iki ayrı çıkış tarihi belirledi ve 5 Kasım itibarıyla PlayStation’ı seçilen 12 oyuncuyla birkaç pazarda buluşacak. Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın geri kalanı 19 Kasımiçinde satışa sunulacak. Sony için PlayStation 5 8.299 TL Fiyat etiketi ortaya çıksa da, satış anındaki maliyetlere ve yürürlükteki mali yükümlülüklere bağlı olarak değişebilir. uyardı. Bu nedenle, olası yeni vergi düzenlemeleri veya kur dalgalanmaları nedeniyle yakın gelecekte PlayStation 5 için yeni bir fiyat etiketi görebiliriz.169
OYUN BILGILERI 4 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?