×
Forum
Pillars of Eternity The White March Part I indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Pillars of Eternity The White March Part I indir

0

Pillars of Eternity The White March Part I indir

Pillars of Eternity The White March Part I indirAntik dünyanın Battle for Başladı!
Sezar, İskender ya da Philip önce Yüzyıllar, ormanlık tepeler ve antik İtalya’nın kayalık kıyıları zenginlik ve refah vaatleri ile Akdeniz üzerinden gelen kültürleri çizin. Galya skirmishers saldırgan bantları verimli yeni arazi arayışında Alpler genelinde Güney trek yaparken güçlü Yunan şehir devletlerinin Tunç kaplı hoplitlerin, yerli İtalik tepe kabileleri arasında Hellen kültürünün köprüsünün dışarı bölmek için Adriyatik’ten genelinde yelken. Ve Tiber nehrinin bataklık kıyısında, Roma denilen küçük sonradan görme kent kuruldu Etrüsk konfederasyonu bağımsızlık için savaşıyor.

Ama sadece bir hizip Akdeniz gördüğü en büyük imparatorluk haline çıkabilir. Roma antik dünyaya hakim olan kaderini yerine getirecek ya da geçmiş, yeni bir Etruscan, Galya, ya da Yunan hegemonyasını kurma için yazılmış olacak!
Komut Orduları
Duraklatılmış veya gerçek zamanlı savaş hoplitlerin ve lejyonerler Doğrudan orduları. Plot manevraları yan veya sezgisel ve hassas kontrolleri kullanarak daha büyük oluşumların içine birimleri oturtun.
Kaynakları Yönetme
Construct ve düşman kaynaklarını baskın nihai saldırı önce onları zayıflatmak için ise, büyüyen imparatorluk beslemek için çiftlik ve besleme hatlarının ağınızı korumak.
Dünyalar oluşturun
Kendi tarihsel ya da fantastik dünyalar yaratmak ve daha sonra Steam Workshop kullanarak toplum ile paylaşmak dahili harita editörü kullanın.
25+ Factions
Galya Keltler, Etruscans, Romalılar, Latinler, Samnites ve Yunanlılar olmak üzere 4 benzersiz kültürlerden gelen 25 hizipler seçin.
Dinamik Kampanya
Galyalılar olarak Roma çuval! Samnite savaşları yaşayın! Dinamik hedefler Geçmiş yeniden veya hegemonya kendi yolunu çizmek için izin stratejiye uyum.
30+ Yeni Birimler
Silah ve taktikler her çatışma ile gelişmeye olduğu bir zamanda ordunun komuta. Erken Roma lejyonları Galya saldırı hayatta kalmak için zaman test falanks uyum öğrenirken Kabile savaşçılar geri işgalci Yunanlılara againt mücadele düşmanlarının hoplon kalkanlarını kadar almalıdır.
Dikişsiz Harita
4x Hegemonya Roma detay bir all-new harita üzerinde Cisalpine Galya bereketli vadileri Magna Graecia kayalık kıyılarından Kampanyası. , Sorunsuz bir şekilde herhangi bir zamanda taktik ve strateji haritaları arasında taşımak için serisi ‘marka stratejik zoom özelliğini kullanın, kontrol teftiş ve büyüyen imparatorluk yönetmek için yeteneklerini maksimize.
Yeni Özellikler Düzinelerce
Yeni hizip becerileri, ticaret kaynakları, satın alma köleleri, ve daha birçok yeni özellik bu şimdiye kadar en derinlemesine Hegemonya oyun yapmak kilidini, senin şehirler büyümek!

  • OS: Windows Vista 64-bit or newer
  • Processor: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: ATI Radeon HD 4850 or NVIDIA GeForce 9600 GT
  • Hard Drive: 5 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

 6.878
OYUN BILGILERI 8 yıl önce eklendi
Pillars of Eternity The White March Part I indir

Tür: PC OYUNLARI, Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 9,12 GB

Crack: -CODEX

Tarih: 27-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?