×
Forum
Pike and Shot Campaigns indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Pike and Shot Campaigns indir

0

Pike and Shot Campaigns indir

Pike and Shot Campaigns torrent oyun indir

Eğer Büyük Türk Savaş’ın güçlü mücadeleler, Otuz Yıl Savaşı ve İngiliz İç Savaşı komutu almak gibi Pike ve Shot size Avrupa Tarihinde en şaşırtıcı dönemlerinden birinin büyük liderlerin izinde yürüyecek olabilir.
Eğer Pike zaferden zafere ve Shot benzersiz gerçekleştirilen taktik savaşları sizin orduları yol için deha olarak kullanmak Tarih yeniden olabilir. Önceki zaferler ve yenilgiler sizin kuvvetlerinin hazırlık durumunu belirlemek ve her birim nihai savaşı kazanmak için sayacaktır. Kampanya ilerledikçe, sen arazi, işgücü, tedarik, yıpratma, kuşatmalar ve ekonomik zarar, tüm seçimlerinizi tanımlamak ve zafer ve yenilgi arasındaki fark yapacak yepyeni bir stratejik harita, sert kararlar olacaktır.
Oyun saatleri yüzlerce dört kampanyalar sizi bekliyor, kendi orduları ve taktiklerle hepsi:
Otuz Yıl Savaşı “İsveç aşaması” set Gustavus Adolphus kampanyası, size İsveçlilerin veya Emperyalistlerin olarak oynamanıza izin veriyor.
İngiliz İç Savaşı kampanya Kralcılar veya Parlamenterler olarak oynamanıza izin veriyor.
Ünlü Kuşatma ve 1683 Viyana Savaşı döneminde belirlenen Büyük Türk Savaş kampanyası, Avusturya ve Polonya gibi veya Osmanlı İmparatorluğu olarak oynamanıza izin veriyor.
Pike ve Shot Çatışma kampanyası hâkimiyet mücadelesi içinde 1494-1648 herhangi iki ordu maç verir.
İngiltere, İskoçya, Danimarka, İsveç, Alman Devletleri, Avusturya, Macaristan, Transilvanya, Osmanlı İmparatorluğu’nun, Polonya- orduları kapsayan – İtalyan Savaşları döneminde (1494-1559) sırasında Avrupa’nın geri kalanı için 21 yeni çatışma ordu listeleri Litvanya, Cornwall, İskoçya ve Rusya.
40 tam boy tarihsel savaşlar – 10 Otuz Yıl Savaşları, İngiliz İç Savaşı, Erken 16. yüzyıl İtalyan Savaşları ve daha sonra 16. yüzyıl savaşları (Tércio Salvo için) her.
117 farklı tarihsel araştırılmış ordu listeleri, 20 oynanabilir milletler ve hizipler.
Yalnız savaşları ve Senaryoları Standı
Stand-alone savaş sistemi senaryoları dikkatle araştırılmış ordu listelerinden tarihsel gerçekçi orduları kullanarak sınırsız “ne olur-” gerçekçi bilgisayar oluşturulan arazi haritaları üzerinde, her savaş farklı hale verir.
Stand-alone senaryolar rasgele oluşturulmuş ve yürüyüşü yandan kuşatan, açık savaş, saldırı savunma pozisyonuna, bir savunma pozisyonuna savunmasını, bekleyen takviye düşman bekleyen takviye içerir.
Tek başına oyunlarda oyuncular ordusu listeden kendi ordularını almak veya bilgisayar onlar için orduyu almaya izin verebilirsiniz.
Ve ayrıca….
Etkili AI ses taktik kararlar alır. Tarihsel savaş AI tarihsel taktik duruma özelleştirilmiş.
5 farklı zorluk seviyesi sizin savaş ve stratejik becerilerini geliştirmek gibi zorluk artırmak için izin.
20 asker tipleri, 25 “yetenekleri” ve çok sayıda farklı birim örgütleri dönem boyunca taktik farklılıklar ve gelişmeler tam temsilini sağlar.
Senaryolar geliştirilmiştir kadar doğru dünya çapında herhangi bir önemli 16 veya 17. yüzyıl savaş temsil Detaylı modeli.
Dahili harita editörü Mod dostu oyun sistemi.
Multiplayer modu, tarihsel senaryoları ve sağlayan “what-if” senaryoları PBEM sunucusunu kullanmak için Slitherine en kolay kullanarak iki oyuncu tarafından çalınacak.
Doğrudan oyun indirebilirsiniz kullanıcı tarafından oluşturulan tek oyunculu ve çok oyunculu tarihsel senaryolar Geniş kütüphanesi.

  • OS: Windows® XP/Vista/7/8
  • Processor: Pentium 4 or equivalent
  • Memory: 1 MB RAM
  • Graphics: 128Mb DirectX video card
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 4 MB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

 5.752
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Pike and Shot Campaigns indir

Tür: PC OYUNLARI, Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 721 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 15-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?