×
Torrent Oyun
Outlast

Outlast

9

Oyunun hikayesi bizi önce 1945 yılına götürüyor. The O.S.S, Nazi Almanyası’ndan bilim adamlarını, Amerika adına araştırma yapmaları için toplar ve bazı operasyonlar düzenlemeye başlarlar. Sonraki görüntüler ise 1967 yılındandır; akıl sağlığı bozuk olan suçlular, bir araya getirilir. Mount Massive Akıl Hastanesi’ne yatırılırlar. Ancak kimliği belirsiz bir hasta tarafından, üç bilim adamı öldürülür ve bu yüzden de akıl hastanesinin faaliyetleri durdurulur. Son görüntülerse 1972 yılında geçmektedir, CIA Direktörü Richard Helms tüm MKULTRA dosyalarını yok ettirir. Fakat bazı belgeler gözden kaçtığı için işler karışır.

Günümüzde kendimizi bu akıl hastanesinin içerisinde buluyoruz ve korku dolu dakikalar bizleri bekliyor. İnsan düşünmeden edemiyor, Amnesia: Dark Descent gibi mükemmel bir korku oyununun ardından, Outlast ne kadar başarılı olacak? Hayatta kalmanın ne kadar önemli olduğunu, Outlast’ten öğreneceğiz gibi duruyor.

Outlast Update + Crack (Oyunu açamayanlar bu cracki kullansın)


OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 – 64 bits *
Processor: 2.2 GHz Dual Core CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx series
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 5 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible
Additional Notes: * 32 bits systems are not officially supported, but should work if configured to provide 3Gb of user-mode address space

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
OS: Windows Vista / 7 / 8 – 64 bits
Processor: 2.8 GHz Quad Core CPU
Memory: 3 GB RAM
Graphics: 1GB NVIDIA GTX 460 / ATI Radeon HD 6850 or better
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 5 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible

1.SINIRSIZ PİL SÜRESİ : İlk önce kayıt yerine giriyoruz . Belgeler/My Games/Outlast/. Burada ise OLGame dosyasına ve sonra Config dosyasına giriyoruz . Açılan yerde 7 tane .ini uzantılı öğe olması gerek. Bu öğelerden OLGame.ini’ye giriyoruz. Ctrl+F yapıp BatteryDuration yazıyoruz . BatteryDuration’ın önündeki değeri ise 10000.0 yapıyoruz ve azalma süresi sınırsız oluyor . Yani her bir pil sizi 1-2 saat götürür.

2.SINIRSIZ PİL SAYISI : Yukarda tarif ettiğim gibi aynı yere giriyoruz. Ctrl+F yapıp DefaultNumBatteries aratıyoruz . Çıkan değere istediğimiz pil sayısını yazıyor. Altında bulunan MaxNumBatteries ise maximum pil sayısıdır , oraya karışmasanızda olur.

3.SÜPER HIZ : İlk önce kayıt yerine giriyoruz . Belgeler/My Games/Outlast/. Burada ise OLGame dosyasına ve sonra Config dosyasına giriyoruz . Açılan yerde 7 tane .ini uzantılı öğe olması gerek. Bu öğelerden OLGame.ini’ye giriyoruz. Ctrl+F yapıp NormalWalkSpeed yazıp aratıyoruz . Aşağıda ise değerler ve anlamları yazıyor … (Değerleri kendinizde verebilirsiniz)
NormalWalkSpeed: Yürüme hızı — 350
NormalRunSpeed: Koşma hızı — 950
CrouchedSpeed: Eğilerek yürüme hızı — 150
WaterWalkSpeed: Suda yürüme hızı — 300
WaterRunSpeed: Suda koşma hızı — 800
LimpingWalkSpeed: Yaralı olunca yürüme hızı(emin değilim) — 150
ElectrifiedSpeed: (emin değilim ama yapın) — 200
ForwardSpeedForJumpWalking: Yürüyerek zıplama hızı — 700
ForwardSpeedForJumpRunning: Koşarak zıplama hızı — 1000
JumpClearanceWalking: Mesafeli yerden yürüyerek zıp. — 500
JumpClearanceRunning: Mesafeli yerden koşarak zıp. — 900

4.GÜRÜLTÜSÜZ YÜRÜME VS. :İlk önce kayıt yerine giriyoruz . Belgeler/My Games/Outlast/. Burada ise OLGame dosyasına ve sonra Config dosyasına giriyoruz . Açılan yerde 7 tane .ini uzantılı öğe olması gerek. Bu öğelerden OLGame.ini’ye giriyoruz. Ctrl+F yapıp WalkingLoudness aratıyoruz . Önümüze gelen yerde WalkingLoudness’tan DoorRunThroughLoudness’a kadar olan değerleri 0.0 yapıyoruz . Bu şekilde düşmanlar ayak seslerinizi, kapı kapama seslerinizi duyamazlar.

5.ÖLÜMSÜZLÜK: İlk önce kayıt yerine giriyoruz . Belgeler/My Games/Outlast/. Burada ise OLGame dosyasına ve sonra Config dosyasına giriyoruz . Açılan yerde 7 tane .ini uzantılı öğe olması gerek. Bu öğelerden OLEnemy.ini’yi açıyoruz. Ctrl+F yapıp AttackNormalDamage’yi aratıyoruz . Her aratışımızda karşıdaki değeri “0” yapıyoruz. -“AttackNormalDamage” bulunamıyor- yazısı gelene kadar devam ediyoruz . Ardından yeniden Ctrl+F yapıp AttackThrowDamage aratıyoruz ve her aratışımızda karşıdaki değeri 0 yapıyoruz . -“AttackThrowDamage” bulunamıyor- yazısı gelene kadar devam ediyoruz. Son olarakta Ctrl+F yapıp AttackWaitTimeAfterDamage’yı aratıyoruz . Onun karşısındaki değerleri de 0.0 yapıyoruz . -“AttackWaitTimeAfterDamage” bulunamıyor- yazısı gelene kadar devam ediyoruz. Bu işlemleri yaptıktan sonra kaydedip çıkıyoruz ve oyunda düşmanlar bize zarar veremiyor65.746
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Outlast

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.49 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 05-09-2013

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?