×
Forum
One Final Breath indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

One Final Breath indir

0

One Final Breath

One Final BreathKISA BIO

Carrie-Ann doğduğunda, doktorlar biz çok özel bir kız vardı anlattı. Biz gerçekten onu gönderen barındırır gibiydi sadece, o ne demek bilmiyordum o normal bir varlık ele olamazdı çünkü “özel okullar”. Yani biz Üstün Zekalılar yeni açılan St. Mary Yatılı Okulu yolladı. Orada mutlu görünüyordu. O bile Ava adında bir arkadaşım yaptı. Ama onu sevmezdi. Ava ona yaptığı iddia edilen şeyleri, ailesini ve diğer insanları Carrie-Ann hikayeleri, rahatsız edici olanları anlattı. Ondan uzak kalmak Carrie-Ann söyledim, ama o hiç dinledi sanmıyorum.

Bir gün Carrie-Ann bazı öğrencilerin eksik gitmişti söyleyerek bizi çağırdı. Biz öğretmenlere konuştu ama onlar sadece bir hikaye olduğunu söyledi: a yapılan şehir efsanesi. Biz diğer velilerin bazı konuşmaya çalıştı, ama kimse bu konuda konuşmak gibiydi. Çok uzun zaman sonra, okul kapatıldı. “Yapısal unsound” dediler. Ah, keşke ben şimdi bildiklerimi o zaman bilseydim.

SNEAK, yanılmak ve İLK KİŞİ İÇİNDE OYUN yolumuzu sap – Oculus Rift gelecek desteği ile.

Snoop VE PEEK – Saint Mary derinliklerine girişim olarak aracılığıyla peer to duvarlarda delikler ve çatlaklar karşı karşıya geleceksiniz. Başkalarına casusluk güzel asla olduğu gibi, dikkatli bir şekilde yürümek …

DOĞRU HARDCORE YAŞAM MODE – hiçbir silah, hiçbir zırh, hiç de kolay bir okul içinde pusuda dehşet kendinizi korumak anlamına gelir.

Birlikte bir hastane olarak sorunlu okulun tarihini ve geçmişini parçası – ipuçları ve ABANDONED MADDELERİ KEŞFEDİN.

Ipuçlarını bulmak veya gizli metinleri keşfetmek için telefon ya da tablet kamera kullanımı – SİZİN TELEFON gerçeği ortaya koymaktadır. Bazı şeyler en iyi karanlıkta bırakılır …

EPİZODİK – Hikaye geliştikçe her bölüm, size yeni bir tema, çevreye verilen ile, bir gösteri gibi oyun yaşayın.

Shattered Memories – Yer öğeler, zaman içinde anları ortaya geçmişe bir bakış almak için spor bulabilirsiniz. Gerçeği öğrenin.

  • OS: Windows 7 32bit, 64bit, Windows 8
  • Processor: Duel Core 2.1ghz or Higher
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 1.3GB Graphics Card or Higher
  • DirectX: Version 9.0
  • Hard Drive: 3 GB available space

 1.970
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
One Final Breath indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, PC OYUNLARI, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,1 GB

Crack: -HI2U

Tarih: 10-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?