×
Torrent Oyun
Next Car Game Wreckfest torrent oyun indir

Next Car Game Wreckfest torrent oyun indir

6

Next Car Game: Wreckfest bize 90’lı yıllarda DOS ortamında oynadığımız klasik Destruction Derby oyununa benzer bir yapı sunan bir yarış oyunu.

Destruction Derby oyununda temel amacımız yarışmak değil, araçlarımızı kullanarak son süratle rakiplerimize çarpmak ve onların araçlarını parçalayarak onları yarış dışı bırakmaktı. Yani lunaparklarda yer alan çarpışan oto oyununun gerçek versiyonu olan oyunda daha çok aksiyon ön plandaydı. İşte Next Car Game: Wreckfest bu aksiyonu araba yarışı ile birleştiriyor ve çok daha yüksek kaliteli grafiklerle ve üstün detay kalitesi sunan bir fizik motoruyla bize sunuyor.

Next Car Game: Wreckfest’de eski ve hurda araçları kullanmaktayız. Parçalarken hiç de içinizin acımayacağı bu arabalar farklı kategoriler altında sahip. Klasik Amerikan arabalarının yanı sıra Avrupa ve Asya kaynaklı arabalar da oyunda bizi bekliyor. Next Car Game: Wreckfest bize parçaladığımı araçları garajımızda yeniden birleştirme imkanı da veriyor.
FlatOut serisiyle tanıdığımız Bugbear Entertainment’in yeni projesi Next Car Game adıyla tanıtılmıştı. Kickstarter üzerinden oyuncu bağışlarıyla hayata geçen Next Car Game, yeni bir güncellemeyle beraber tam adına kavuştu.

Next Car Game’in tam adı ‘Wreckfest’ olarak açıklandı. Bunun haricinde oyunun Early Access sürümüne gelen yeni güncellemeyle beraber multiplayer desteği de sunulmaya başladı. Şimdilik 18 kişiye kadar multiplayer desteği sunan Wreckfest için yapımcı ekibin ilerideki hedefi bu sayıyı 24’e çıkarmak.Windows XP işletim sistemi
2.4 GHZ çift çekirdekli Intel işlemci veya 2.5 GHZ çift çekirdekli AMD Athlon işlemci
2 GB RAM
Nvidia GeForce 8800 GT veya AMD Radeon HD 3830 ekran kartı
DirectX 9.0c
5 GB boş depolama alanı
DirectX uyumlu ses kartı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
OS: Windows 7 64 bit
Processor: Intel i3 Quad Core or higher / AMD Phenom II X6 or higher
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 560 series or higher / AMD HD 6870 or higher
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible Sound Card53.812
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Next Car Game Wreckfest torrent oyun indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5

Crack: FULL

Tarih: 15 Ocak 2014

Dil: ingilizce

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?