×
Forum
Monochroma indir

Monochroma indir

0

Monochroma oynayanlara hissel ve entellektüel bir deneyim sunmayı hedefleyen hikaye bazlı bir platform oyunu. Tamamen sözsüz ve yazısız anlatılan hikayesi filmlere, kitaplara ve masallara türlü göndermeler yapan Monochroma’da oyuncu oyunda ilerlemek kadar hikayeyi ve hikayenin üzerinden anlatılmak istenenleri de çözmek gibi misyona sahip. Monochroma’nın oyun olarak başarmaya çalıştığı şey oyuncunun birey olarak toplumdaki yerini görevlerini ve yaşadığımız sistemi sorgulamasını sağlamak.

Oynanış bir ağabey ve onun oyun başında sakatlanan kardeşinin ilişkisinden doğuyor. Küçük kardeş yürüyemiyor ve ağabey onu sırtında taşımak zorunda ancak karanlıktan da korkuyor ve o yüzden sadece ışık altında bırakılabiliyor. Ağabeyin daha seri hareket edebilmesi için kardeşini bırakabilmesi gerekiyor.

Monochroma’nın diğer puzzle platformlardan farkı gerçekçi ortamlar ve bu ortamlar içine yedirilmiş bulmacalardan oluşması ve buna rağmen zeka dolu bulmacalar sunabilmesi. Ayrıca tasarımında mümkün olduğunca “bir kere ölmeden öğrenemezsin” yaklaşımından uzak durulmaya çalışıldı.
İşletim Sistemi: XP ve üstü
İşlemci: 2 GHz veya daha üstü
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Shader Model 3.0 destekli kart
DiretX: 9.0c
HDD: 4 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: XP ve üstü
İşlemci: Core 2 Duo 2 GHz veya daha üstü
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB Shader Model 3.0 destekli kart
DiretX: 9.0c
HDD: 4 GB Disk alanı1.547
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Monochroma indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.63 GB

Crack: PROPER CODEX

Tarih: 28 Mayıs 2014

Kaynak: Kickass

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?