×
Forum
MAGIX Music Maker 2015 Premium indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

MAGIX Music Maker 2015 Premium indir

0

MAGIX Music Maker 2015 Premium indir

MAGIX Music Maker 2015 Premium indirBasitçe sürükle & bırak yöntemini kullanarak döngüler birleştirmek ve birkaç dakika içinde kendi hit parçalarını oluşturmak.
Bir mikrofon, gitar veya klavye bağlayın ve stüdyo kalitesinde kendi kayıtları yapın. Yaratıcı olanaklar hiçbir sınırı yoktur

YENİ! MAGIX Soundpools: MAGIX Music Maker 2014 Premium 5000 yeni döngüler özellikleri ve Kaya Pop, Hip Hop, Dans, Techno, Chillout, Dubstep, Evi, Metal, Electro ve Film Puanına türlerinden geliyor. Ek 1000 üst sesler online olarak mevcuttur.

YENİ! Pratik Pitch Sihirbazı: Yeni Pitch Sihirbazı projeniz için doğru adım seçmek için yardımcı olur. Eğer müzikal know-how yoksa bile size uyum içinde armoniler tutmak için daha kolay hale getirir. Onlar düz bir profesyonel stüdyo dışına çıktı gibi şarkıları hep çalacaktır!

Kayıt

GELİŞMİŞ! Yeniden tasarlanan kayıt özelliği: Prim elden geçirilmiş ve basitleştirilmiş MAGIX Music Maker 2014 yılında kayıt fonksiyonu. Büyük kayıtları artık ilham uzakta fişleri önce fikirler yakalamak için sağlayarak daha hızlı elde edilebilir. Sadece tek bir yolda böyle gitar, bas veya klavye gibi vokal ya da bir enstrüman kaydetmek ve bir sonraki kayıt kolaylıkla hareket.

YENİ! Vokal Dinle – artık yanlış notlar: MAGIX Music Maker 2014 Premium için Vokal Telden eklenmesiyle, programı şimdi düzenleme adım için güçlü bir aracı var. ProAudio Teknoloji dayanarak, Vokal Dinle uygun kontrol sunuyor ve doğal ses karakterini korurken vokal kayıtları veya solo enstrümanlar off anahtar notlar güvenilir düzeltme garanti eder.

Vandal SE – otantik ses ile gitar ve bas amfi: Vandal SE inanılmaz ses sadakat ve sadece profesyoneller gibi fantastik bir kaya ses efektleri dolu bir gitar ve bas amplifikatör olduğunu! İPUCU! Neden kaya durdurmak? Vandal SE de müzik diğer stilleri için idealdir. Herhangi bir tür için tamamen benzersiz bir ses elde etmek için piyanolar, synth, ya da davulda Vandal SE deneme deneyin.

Sanal araçlar

Kendi tarzında kendi parçaları üretin – kombine soundpools, Vita Solo Instruments ve yeni DN-e1 synthesizer ile size nasıl olabilir yaratıcı hiçbir sınırı yoktur.

YENİ! DN-e1 – Muhteşem high-end synthesizer: Bazı büyük elektro DN-e1 sanal analog synthesizer ile parça sesler ekleyin. Bu high-end synth hızla ve kolayca kalın, dinamik sesler oluşturmak için olanak sağlar. DN-e1 yaratıcı ses tasarımı için melodiler ve soundscapes ve neredeyse sınırsız olanaklar için eşsiz sesleri ile sanal analog synthesizer diyarına eşsiz bir ektir.

Vita 2 – nihai örnek oynatıcı ile Sınırsız enstrüman çeşitliliği: Vita 2 örnek oyuncu kendi benzersiz ve gerçekçi araçlar oluşturmak ve düzenlemeler eklemek için en hızlı ve en kolay yoludur. Entegre filtre ve gecikme, reverb ve tüp bozulma bölümü gibi etkileri geniş bir yelpazesi ile, bu güçlü beygir, bir kolay kullanımlı arayüzü tüm enstrüman kompozisyonlar tam kontrol sunuyor.

2 Beatbox – Kendi atım oluşturun: Beat Box 2 drum machine titreşimli yener ve bulaşıcı oluklar oluşturmak için idealdir. BeatBox 2 hepsi var – dinamik davul kitleri, ses şekillendirme, yüksek kalitede efektler ve çok daha fazlası için sınırsız olanaklar. Denenmiş ve test edilmiş BeatBox adım prensibi eğlenceli ve hızlı bir şekilde heyecan verici sonuçlar sağlar. Eğer bir profesyonel ya da bir acemi olsanız, karmaşık ve katmanlı vuruş inşa etmek kolay olmamıştı!

Davul Motor – Mükemmel perküsyon: size inanılmaz dinamik ve güçlü davul oluşturabilirsiniz Drum Motoru ile. Bağbozumu tambura, modern drum kit bu alet varyasyonlar ve seçenekleri geniş bir yelpazede sunuyor geliyor.

Caz Davul -% 100 Caz Hissi: Caz Davul MAGIX Music Maker oturum içine bir yeraltı caz kulübünün serin bir atmosfer getiriyor. caz fırçalar gerçekçi ses, tom tom’lar, sürüş ziller ve hi-şapka her bir farklı hissediyorum ve karakter takip verecektir. Ama neden caz durdurmak? Bu benzersiz davul sesleri herhangi bir müzik türünde yapımları bazı oluğu ve dinamik eklemek için kullanılabilir.

YENİ! Güç Gitar * – Güçlü ve enerjik gitar riffleri: Güç Gitar riff, yoğun overdrive sesler ve agresif güç akorları sallanan için mükemmel bir seçimdir. Güç Guitar en ince ayrıntısına kadar otantik oynanabilirlik ve hassas ses rekreasyon sağlamak için çok sayıda üretici ve stüdyo gitaristlerinden ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir.

* Güç Gitar programı kurulumdan sonra ücretsiz olarak indirilebilir sunulan

YENİ! Electric Piano – Sevimli elektronik tuşları: Bu karizmatik elektrikli piyano piyano zengin benzersiz bir palet sunuyor yapımları için geliyor. Elektrikli piyano yumuşak ve sıcak ya da bozuk ve agresif olup organik hissediyorum dinamik klavye düzenlemeleri oluşturmak için çok yönlü bir araçtır.

YENİ! Pop Pirinç – Kristal net boynuzlar: Pop Pirinç Modern boynuz dünya çapında bir stüdyoda profesyonel oturum müzisyenler tarafından kaydedilen sesler sağlar. Trombon, trompet, saksafon ve daha fazlası – oynama stilleri geniş üretiminin her türlü için mükemmel aksanı sunuyor.

YENİ! Vintage Organ – Başar, retro organı sesleri: Vintage Organ inanılmaz hassasiyet ve özgünlük ile 60’lar ve 70’lerin klasik organı sesleri yakalar. Bu enstrümanın hatasız ses parçalarınızı bazı sıcaklık ve çekicilik eklemek için mükemmeldir. En kaliteli organı sesleri büyük bir çeşitlilik seçin ve üretimlere müzik tarihinin biraz eklemek.

Kendi melodileri oluşturmak için entegre MIDI Editörü: MIDI Editor ile varolanları değiştirmek kolayca sanal araçları veya kullanarak kendi melodiler oluşturabilirsiniz. Hatta önceki müzikal bilgisi olmadan, kolayca fareyi kullanarak notlar yazabilirsiniz. Hepiniz hiçbir zaman kendi şarkıları oluşturmak olacak!

MAGIX Music Maker 2014 Premium artık entegre etti VST desteği, kolay diğer araçlar ve efektler eklemek için yapım: İlave enstrümanlar ve efektler için VST desteği. Ayrıca daha fazla Vita Solo Aletleri ekleme seçeneği var.

Catooh Online Medya Pazarı soundpools ve ses arşivi genişletmek için kullanabileceğiniz ses efektleri büyük bir seçim sunar: Catooh – – Online Medya Marketplace ses genişletin. Basitçe, programa doğrudan bağlantı için alışveriş yapmak ve Music Maker doğrudan yeni sesler indirmek.

Karıştırmak

Profesyonel bir karışımı Stüdyo etkileri: Entegre mikser ve stüdyo kalitesinde efektler sayesinde şarkıları tüm gerçek potansiyel vurmak olacak! Ve kullanabileceğiniz parça sayısında herhangi bir sınırlama yoktur! Müzik daha parlak pompalama ve kristal netliğinde yapmak için her parçanın ses seviyesini ayarlamak ve şaşırtıcı efektler eklemek için karıştırıcı kullanın! İpucu! Profesyonel ses mühendisleri tarafından tasarlanan etkileri ve hafızalı bir büyük seçimi kendi ses bulmak ve mükemmel bir karışım oluşturmak için kolaylaştırır.

Münhasıran Premium Versiyon: Mix ve hakiki 5.1 Surround Sound kendi şarkıları ve albümleri ihracat!

Sadece profesyoneller gibi kendi parçaları karıştırın: FX raf görüntüler bir bakışta tüm önemli etkileri ve mükemmel ses garanti eder. Entegre böyle ekolayzır, reverb, delay ve gerçek bir deneyim haline deney zift ve tempo bölümü dönüş olarak etkiler!

essentialFX – Mükemmel ses için güçlü araçlar: essentialFX etkileri serisi ile herhangi bir ses veya döngü hızla ve kolayca değiştirilebilir. Koro veya flanger gibi etkileri yoğun karakteri ile gerçek ses tasarımı için mükemmeldir. Şimdi kendi bilgisayarınızda artılarını ses alın – hayır önceki deneyim gerekli!

Vintage Etkileri Suite Tavizsiz ses sayesinde: Vintage etkileri daha fazla imkan sunuyoruz! Her müzik tarzı için tasarlanmış kendi benzersiz dokunmatik kullanarak efektler ekleyin. Hatta başlayanlar etkileyici sonuçlar elde etmek için garanti edilir kullanışlı hazır ayarları kullanarak Vintage Effects en alabilirsiniz.

Araçlar Mastering

YENİ! Oto Mastering: Mükemmel sondaj sonuçları için Tam otomatik son rötuşları: Mastering müzik üretiminin en zorlu ve uzman yönlerinden biridir ve ses algısı ile geniş tecrübe gerektirir. Şimdi yeni Otomatik Mastering sayesinde herkes etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz özelliği! Profesyonelce tasarlanmış hazır ayarlar geniş bir yelpazede bir göz açıp kapayıncaya şarkıları için doğru ses bulmanızı sağlar. Klon Fonksiyonu de mümkün kendi parçaları sevdiğiniz şarkıları ve bantlar sesleri aktarmak için yapar. Daha kişiselleştirilmiş bir ses yaratmak isteyen herkes Mastering Suite 4 sunulan işlem seçeneklerinin çokluğu kullanabilirsiniz.

Suite 4 Mastering – nihai mastering araçları mükemmel ses için: Suite 4 Mastering müzik düzenleme için profesyonel bir platform sağlar ve mükemmel ses ve şaşırtıcı sonuçlar sunmak için garanti edilir. parametrik 6-bant ekolayzır Üretimlerinizde frekans tepkisini yuvarlama için idealdir. Yüksek performanslı StereoFX modülü düzgün, sıcak bir ses ekler stereo görüntü ve MultiMax multiband kompresör / sınırlayıcı genişliğini genişletir.

Remix

Remixleri oluşturun: Şimdi TV & radyodan sevdiğiniz şarkıları almak ve onları kendi remixleri yapmak istediğiniz herhangi bir şekilde değiştirebilirsiniz!
Yeni kreasyonlar olabilecekleri kadar iyi olduğundan emin olmak için, MAGIX Music Maker 2014 Premium yol boyunca size yardım etmek için bazı yararlı araçlar sunar. Remix Ajan ve Remix Makinesi, BPM belirleyen döngüler oluşturma ve yeni kombinasyonlar geliştirmek için mükemmeldir.

Remix sezgisel döngüler: Yeni Döngü Tasarımcı kendi döngüler Remixing için çok sayıda seçenek sunmaktadır. , Ritim değiştir filtreler uygulamak, bunu tersine ya da sizin için bir program remix o izin rastgele özelliğini kullanın. Yük kolayca döngüler, istediğiniz herhangi bir değişiklik ekleyebilir ve kendi loop kreasyonlar olun! Eğer tamamen benzersiz döngüler yapmak ve kendi şarkıları bunları kullanabilirsiniz programın sezgisel doğası ve çok sayıda hazır ayarlar sayesinde. ARTI! Müzik videoları ekleyin ve bunları kendiniz dub. Basitçe onlara eşlik ve her şeyi ihraç ya da YouTube’da çevrimiçi yayınlamak için kendi şarkıları oluşturmak, video klipleri içe.

20.0.4.49 karşılaştırıldığında sürüm 20.0.5.56 değişiklikler:

* Çevrim Modunda MIDI Record sırasında Crash sabit
* Haber Merkezi genişletilmiş
Medya Havuz mümkün de Dosya Yöneticisi dalga sürücü ve Direct Sound ile * MP3 önizleme tekrar
* Music Maker 2014 Premium:
– Revolta 2: Müzik Maker synthesizer da 255 üzerinde kaydedilmiş hafızalı yüklenebilir
– Revolta 2: Lokalize Yardım Revolta 2 Synthesizer için
* Küçük onarımları ve optimizasyonlar

Minimum Sistem Gereksinimleri

– Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8
– İşlemci: 2 GHz veya üstü
– RAM: 1 GB (2 GB önerilir)
– Grafik kartı: En az 1024 x 768 ekran çözünürlüğü ile Tümleşik grafik kartı
– Ses kartı: Dahili ses kartı
– Sabit disk hafızası: Program kurulumu için 9 GB boş disk alanı
– Optik sürücü: (sadece kutu sürümü kurulumu için) DVD sürücü
– Internet bağlantısı: Internet bağlantısı yazılımı etkinleştirmek için gereklidir

MAGIX Music Maker 2014 Premium 20.0.5.56 [ChingLiu]

Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8
– İşlemci: 2 GHz veya üstü
– RAM: 1 GB (2 GB önerilir)
– Grafik kartı: En az 1024 x 768 ekran çözünürlüğü ile Tümleşik grafik kartı
– Ses kartı: Dahili ses kartı
– Sabit disk hafızası: Program kurulumu için 9 GB boş disk alanı
– Optik sürücü: (sadece kutu sürümü kurulumu için) DVD sürücü
– Internet bağlantısı: Internet bağlantısı yazılımı etkinleştirmek için gereklidir5.102
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
MAGIX Music Maker 2015 Premium indir

Tür: Full Türkçe Program İndir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 473.27 MB

Crack: FULL

Tarih: 23-07-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?