Lydia İndir

0

Lydia PC indir

Lydia, ufacık ama atmosferik, hikayeye dayalı bir macera oyunudur ve küçük bir kızın bakış açısından yetişkinlere suiistimaller verir.

Lydia, Teddy’yi çok seven tatlı bir kızdır. Teddy en başından beri Lydia ile birlikte. Lydia yaşamakta ya da oyun oynamayı hatırlayamıyor. Lydia onunla birlikte yakındaki oyun alanından cırcır atlamamış ya da maceralı olmamıştı. Lydia Teddy’yi sever ve Teddy onu seviyor.

Son zamanlarda uyku güçlükleri yaşadılar. Alt katta gelen yüksek sesler var. Yetişkinler kendi maceralarını orada yapıyor. Her gece, daima.

Ve elbette Canavar da var. Her zaman var, gözlerin göremediği gölgelerde bir yere saklanıyor. Yetişkinler canavarın gerçek olmadığını, yalnızca hayal gücünün olduğunu söylediler. Ancak yetişkinler yanlıştır. Canavar gerçek, ancak Teddy öyle olmadığını söylemeye devam ediyor. Her şeyin yoluna gireceğini söylemeye devam ediyor.

Teddy daima orada olacak, Lydia’yı izleyecek. Canavarı uzak tutmak. Lydia’nın gece boyunca uyuyabildiğinden emin ol.

Ancak bu sefer sesler her zamankinden daha yüksektir.

Lydia To The Moon’un damardaki bir hikaye oyunudur. Oyun sadece atmosfere ait. Renkli ve karanlık, ortamdaki orijinal bir soundtrack ile muhteşem gri tonlu grafikler melankolik hikayenin tonunu ayarlar. Oyun kısa, sadece 1-2 saat sürüyor. Lydia küçük bir çocuğun hayal gücünün derinliklerine duygusal bir yolculuk.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
İşlemci: 2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD 4000 or better
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Windows Compatible Card
İlave Notlar: Currently the game supports only 64-bit version of Windows738
OYUN BILGILERI 6 sene önce eklendi
Lydia İndir

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.15 GB

Crack: POSTMORTEM

Tarih: 14-06-2017

Kaynak: https://indir.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?