×
Forum
Luxion KeyShot Pro 5.1 download - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Luxion KeyShot Pro 5.1 download

0

Luxion KeyShot Pro 5.1 download

Luxion KeyShot Pro 5.1 downloadBasit arayüzü – KeyShot en basit kullanıcı arayüzü gelişmiş görselleştirme ve iş akışını engellemek için yığılmayı hiçbiri için gereken tüm seçenekleri ile minimal, ama güçlüdür.

Hız Rendering – Sen KeyShot içinde var hız mukayese edilemez. Küçük bir dizüstü bilgisayar ya da birden fazla CPU ile bir ağ sunucusu üzerinde sizin olsun, KeyShot tüm çekirdeklerinin mevcut kullanacaktır.

Güçlü Animasyon – KeyShot Animasyon sistemi hızlı bir şekilde tüm bu yarattı olarak görmek için gerçek zamanlı güncelleme ve oynatma ile sıvı ürün animasyonlar oluşturmak için yeni bir aerodinamik bir yaklaşımdır.

Gelişmiş özellikler – KeyShot Pro seviye özellikleri nihai görsel memnuniyeti için ürün geliştirme iş akışı ve kavramsallaştırma ile doğrudan anlaşma gelişmiş özellikleri sunar.

Nasıl farklı

Tüm 3D verilerden – bir kavram, iç sunumlar, dijital prototip satış ve satış veya pazarlama görüntüleri oluşturmak için geldiğinde KeyShot yaygın kolay ve en güçlü render ve animasyon yazılımı olarak kabul edilmektedir.

Hızlı – KeyShot içindeki her şey gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. KeyShot mümkün anında malzemeler, aydınlatma, ve kameralar tüm değişiklikleri görmek için yapar benzersiz işleme teknolojisini kullanır. Sen hale düğmesine basın ve sonuçlarını beklemek dakika veya saatlerce beklemek gerekmez. En kısa sürede bir kısmına bir malzeme atamak olarak, hemen bir değişiklik göreceksiniz.

Kolay – Sen 3B modelin fotogerçekçi görüntüler oluşturmak için bir işleme uzmanı olmak zorunda değilsiniz. Basitçe, sürükleyerek ve model üzerine bırakarak malzemeleri atamak, KeyShot içine veri almak ışığı ayarlayabilir ve kamera taşımak. Bitti. Sen her şeyi doğru önünüzde anında ne görmek. Öğrenme KeyShot anlamıyla sadece birkaç dakika sürer.

Doğru – KeyShot 3D veriler için en doğru render çözümüdür. KeyShot LUXION üzerine inşa edilmiştir içten fiziksel olarak doğru bilimsel olarak doğru malzeme temsil ve küresel aydınlatma alanlarında araştırmaya dayalı render motoru, geliştirdi. Sonuç Karşılaştırma ötesinde çarpıcı gerçekçilik, inanılmaz doğruluk ve hız.

Güçlü Mimarlık – Bulunmuyor herhangi bir özel donanım veya grafik kartı gerektirir KeyShot. KeyShot bir bilgisayar içindeki tüm çekirdek ve iş parçacığı tam olarak yararlanır. Bilgisayarınızda daha güçlü hale geldikçe KeyShot hızlı hale gelir. Performans sisteminizde çekirdek ve iş parçacığı sayısı ile doğrusal ölçekler. Eğer çekirdek miktarı, çift performansı iki katına ve yarım saati hale keserseniz.

Sıkı Entegrasyon – KeyShot sıkıca 3D verileri ile entegre edilmiştir. 3D geometri aldığınızda, KeyShot parça ve montaj adları dahil tüm model yapısını korur. 3D modeliniz yapılan değişiklikler malzeme veya aydınlatma yeniden atamak zorunda kalmadan KeyShot geri alabilirsiniz. Buna ek olarak, aynı zamanda KeyShot bir eklenti aracılığıyla birçok 3D yazılım paketleri içinden doğrudan ulaşılabilir.

Büyük Veri Setleri – KeyShot CPU tabanlı olduğundan, herhangi bir ithal veri RAM saklanır – değil ekran kartı. Bu KeyShot son derece büyük veri setleri ele verir. Sürece bilgisayar yeterli bellek mevcut olduğu gibi veri kümesinin boyutuna herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. KeyShot yüksek mümkün hatta bir dizüstü bilgisayarda onlarca çokgen milyonlarca modellerde çalışmayı yapar optimize edilmiştir.

Animasyon

KeyShot devrimci yeni animasyon sistemi ürün geliştirme boru hattına hızlı ve kolay animasyonlar yaratmak yepyeni bir seviyeye getiriyor. KeyShot taktıktan ve kareleri yönetme dayanmaz. Bunun yerine, animasyon oynarken bir düğmeye tıklayarak, ve güncelleme malzeme ve aydınlatma ile yeni animasyonlar kurmak (vb rotasyonları, çeviriler,) bireysel dönüşümleri uygulamak

KeyShotVRTM

KeyShotVR tasarım yorumlara dosyaları, sunumlar ve teminat üretmek için masaüstü, dizüstü bilgisayar ya da mobil cihaz aracılığıyla etkileşimli 3D özellikli görüntüleme avantajı getiren bir patent bekleyen teknoloji. Onların görsel sunumunu genişletmek istediğiniz ürün tasarımcıları, pazarlamacılar ve KeyShot kullanıcıları KeyShot içinden doğrudan yüksek kaliteli, ray-takip 3D içerik oluşturmak edebiliyoruz

64-bit mimarisi – FeaturesKeyShot architecture1 64 bit size güç ve herhangi bir modern 64-bit sistem ile hem sanal hem de fiziksel belleği 4 GB’den fazla faydalanma olanağı tanıyarak 64-bit mimarisi üzerine inşa edilmiştir. KeyShot compatibly çapraz platform ve her ikisi de Microsoft Windows ve Apple bilgisayarlarında kullanılabilir.

İnteraktif Etiketleme – Etiketler logoları, çıkartmalar veya bir 3D model üzerine serbestçe yerleştirilmesi gereken görüntülerin kolay yerleştirilmesi için tasarlanmıştır. Ortak resim formatları gibi jpg, TIFF, TGA, ve png olarak desteklenmektedir. Birden fazla etiket bir malzemeye ilave edilebilir ve her bir etiket kendi eşleme türü vardır. Şeffaflık ile görüntüleri de desteklenmektedir.

Render Queue – kılmak kuyruk toplu işlem görüntü ve animasyon oluşturma için kullanılır. Sadece o zaman kuyruk oluşturmayı başlatmak için “süreç kuyruk” butonuna tıklayın, gün boyunca çeşitli dosyaları sıraya bir görüntü veya animasyon “iş” ekleyebilirsiniz. Her iş sahnenin durumunu kaydeder ve tüm ayarları vermekteyiz. Sistem işlerini işlemek için gece bırakılabilir.

Canlı Bağlama – Canlı bağlantı yeniden animasyonlar kurmak veya güncelleme ayarları, malzeme atamak zorunda kalmadan, modelleme yazılımı ile KeyShot arasında kesintisiz bir model güncellemeleri verir. KeyShot PTC Creo, SolidWorks, ya da Rhino sizin tasarım aktarın. , Malzeme ve animasyonlar atama modelleme devam KeyShot değişiklikleri üzerine itin. Değiştirilen parçalar yerine ve yeni parçalar ve tüm malzeme ve animasyonlar muhafaza edilecektir güncellenir olacaktır.

CPU-Powered – FeaturesKeyShot render KeyShot cpu% 100 CPU-Powered olduğunu. Herhangi bir özel donanım veya grafik kartına ihtiyacınız olmayacak. KeyShot bir bilgisayar içindeki tüm çekirdek ve iş parçacığı tam olarak yararlanır. Bilgisayarınızda daha güçlü hale geldikçe, KeyShot hızlı olur. Performans sisteminizde çekirdek ve iş parçacığı sayısı ile doğrusal ölçekler.

Bump-mapping – Bump haritalar modeline inşa etmek gerçekçi olmayacaktır malzemelerde ince ayrıntıları oluşturmak için kullanılan görüntülerdir. Metalleri fırça ve dokulu plastik kolayca yumru haritaları kullanılarak oluşturulur. Herhangi bir ortak format renkli veya gri tonlu görüntü yumru haritası olarak kullanılabilir. Bu görüntülerle, parlak ve karanlık alanlar yüzeyde yüksek ve düşük noktalar olarak yorumlanır.

Ağ Oluşturma – Ağ render sistemi görüntüleri ve animasyonları oluşturma için çoklu sistemlerin yararlanmak için izin verir. Basit bir kurulum işleminden sonra, KeyShot ile herhangi bir kullanıcı ağ üzerinde işlenecek bir “işi” gönderebilirsiniz. işleri tüm kullanıcıların bir kuyruğa halinde düzenlenmiştir. Jobs ayrıca ağ oluşturma iç KeyShot kuyruğundan gönderilebilir.

İthalat seçenekleri – 20 üzerinde desteklenen 3D dosya formatları ile KeyShot herhangi bir 3D render yazılım dosya türlerinin büyük sayı alır. Büyük veri kümeleri ve farklı dosya türlerini işlemek için güçlü olmak ile birlikte, KeyShot veri doğru ithal emin ve malzemeleri uygulamak için hazır hale getirmek için seçenekler sunar. 3ds Max eklentileri, PTC Creo, Pro / ENGINEER, Gergedan, SolidWorks ve SketchUp, ithalat yetenekleri daha da genişletilmiştir.

Yeni ==> https://www.keyshot.com/whats-new/ nedir

Sistem Gereksinimleri

-Intel Pentium 4 işlemci veya AMD veya daha iyi
-Windows 7 64 bit veya Windows 8 64 bit veya üstü
-OpenGL 2.x veya daha yüksek
RAM -Minimum 2 GB
-Minimum 2GB sabit disk alanı
-3 Düğme fare
1024 X 768 veya daha yüksek çözünürlük -Monitör

Dil: Çoklu dil

Luxion KeyShot Pro 5.0.97 (64 bit) Animation KeyShotVR [ChingLiu]7.591
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Luxion KeyShot Pro 5.1 download

Tür: Full Türkçe Program İndir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 443.52 MB

Crack: FULL

Tarih: 16-07-2015

Dil: İNGİLİZCE VE DAHA FAZLA DİL.

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?