×
Forum
Has Been Heroes İndir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Has Been Heroes İndir

0

Has Been Heroes PC indir

Has Been Heroes PC Yolculuk esnasında oyuncular üç karakteri kontrol altına alırlar ve sonsuz bir ordu ölüm kadını’nı yenmek için Great Ghoul’un yolundan çağıran, cooldown’ları koordine etme ve yüzlerce farklı büyüyü birleştirerek yıkıcı combo efektler yaratmaya odaklanmalıdırlar!

Ödüllendirici strateji oyunu, saygın bir mizaha, genişleyen dünya haritalarına ve zorlu seviyenin artmasına, permadeatın hayaleti ile zenginleşmesine dayanıyor. Büyülerin ve eşyaların devasa miktarı ve tesadüfiğiyle birlikte ek unlockable kahramanlar, yeni bir oyun başlattıklarında oyuncuların oyun tarzlarını değiştirmelerine neden olan binlerce yeni deneyime izin verir.
HİKAYE
Zamanın dişleri şampiyonların en cesur hatta çiğnemek ve wizened eski büyücüler ve savaşçılar sadece bir son maceraya emeklilik uzakta geliyor. Neyse ki, genç bir haydut kahramanca Has-Been Heroes’a katılır, çünkü başka kim başkömür şişelerindeki küçük metni okuyabilir ve “paslı” mürettebata yardım edebilir? Haydut çok geçmeden bir an gelmez; çünkü King Fortinbrax en eski, en güvenilir kahramanlarını nihai, epik bir macera için çağırıyor. Kahramanlar İkiz Prensesler Avaline ve Beatrix’ten uzak bir Akademiye (okula!) Kadar eşlik etmelidirler ancak yol uzun ve tehlikeli bir şekilde doludur.
ÖZELLİKLER
Üç şeritte üç karakter kontrol edin, saldırılarını koordine edin ve gelen düşman ordularını yenmek için büyü yapın!

Sürprizlerle dolu rasgele oluşturulmuş haritalar üzerinde rotanızı dikkatlice planlayın! Karakterinizin güçlerini artırmak için tüccar, büyü satıcısı, hazine sandığı ve diğer kavşak yerlerinden geçin … ancak karanlığa yenik düşmemek için değişin!

Başarılı olmak ve çılgınca karmaşıklığa dönüşmesi zor kolay öğrenilebilen temel özelliklere sahip, sıra tabanlı ve RTS oyun mekaniğinin bir kombinasyonu. Birkaç saatlik oyun sonrasında yeni püf noktaları ve gizli özellikler keşfedin!

Bilge keşiş Metacles’ın ve dev güreş savaşçısı Crux’ın birliğine katılan, genç ve hevesli Rogue’nun destansı kahramanlar grubu ile tanışın … ve antropolog Meksikalı güreşçiye, sürekli uyanık olan, uzun süredir kayıp arkadaşlardan oluşan bir grup keşfe çıkın Ve paranoyak Bodyguard, ve daha birçok!

Yüzlerce oyun değiştiren öğe ve büyüyü toplayın, kahramanların güçlerini artırın ve her bir çalışmayı benzersiz yapın! 300+ büyü, 200’den fazla ürün, 13 bölge ve 12 oynanabilir kahraman!

Roguelike tarzında ölün ve tekrar deneyin! Her rastgele harita, büyü, öğe ve düşman nedeniyle farklıdır. Her seviye ile oyunun uzunluğu, ani ölüm tehlikesi ile artar ve bu da oyuncuyu en başından itibaren zorlamaya zorlar.MİNİMUM:
İşletim Sistemi: (64 bit) Windows 10 / 8 / 7
İşlemci: Intel Core i3/i5/i7 1.8 GHz CPU dual-core. AMD 2.0 GHz dual-core.
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 260 / Radeon HD 4000 Series / Intel HD Graphics 4000
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan990
OYUN BILGILERI 7 yıl önce eklendi
Has Been Heroes İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.06 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 30-03-2017

Kaynak: https://indir.torrentabi.com/

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?