×
Torrent Oyun
Evolve Digital Deluxe Edition indir

Evolve Digital Deluxe Edition indir

1

Evolve full + crack indir

Evolve full + crack indirAna oyun artı Av Mevsimi Geçiş almak için Evolve Dijital Deluxe sürümü satın alın. Av Mevsimi Pass 4 yeni avcılar ve düşük bir fiyat için 3 özel Magma canavar derileri içerir.

PC Canavar Yarış Edition’ı Evolve
Ek bonus dijital içerik içeren Evolve PC Canavar Yarış Edition ile bir sonraki aşamaya avı atın:

• Evrim: Av Mevsimi Geçiş – avcılık parti artırın. Evolve Av Season Pass 4 yeni avcılar ve düşük bir fiyat için 3 özel Magma canavar derileri içerir. Goliath, Kraken veya Wraith özelleştirmek için hemen Magma derileri kilidini.
• Beşinci Oynanabilir Canavar – Goliath, Kraken, Wraith ve Behemoth yalnız değilsiniz. Beşinci oynanabilir Canavar Kesme geliyor ve PC Canavar Yarış Edition dahildir.
• İki Daha Hunters – Kesme Hunters tehdit eden daha Canavarlar ihtiyaç vardır … ve onlar geliyorlar yap. Iki ek Avcılar koloni kurtarmak için savaşa katılmak için alın.
• Dört Canavar Skins (Sınırlı Zaman Exclusive): Bu sınırlı bir süre Özel Canavar derileri ile patron Hunters göster. Goliath, Kraken, Wraith ve Behemoth: o ilk dört Canavarlar her biri için bir cilt ile Kayma geldiğinde Behemoth serbest bırakılmasını kutlayın.

Bu Oyun Hakkında
Evrim çoğu En önemlisi, 2015 yılında gelen oyun ödül kazanan yapım 60 ödül kazanan, Evolve aynı yıl resmi E3 ve Gamescom göster ödül En İyi ikisi kazanan ilk oyun.

Doğanın vs insanın vahşi dünyada, avcı ya da av vardır? Turtle Rock Studios, Evrim dört avcı yüz-off tek bir oyuncu kontrollü canavara karşı çok oyunculu shooter nesil getirmek. Senin av sapı sizin saldırı yürütmek ve adrenalin dolu 4V1 maçlarında tepe avcı kanıtlamak.

 • 4V1: Grab three friends and hunt the monster or stalk the humans as the evolving beast. Whichever side you choose, you will have access to powerful weapons and abilities that deliver balanced, competitive gameplay.
 • Hunt Together or Die Alone: Choose a hunter that fits your play style. Whether you play as the Trapper, Support, Assault, or Medic, every role is vital and teamwork is key in surviving an encounter with the monster.
 • Beast of Prey: As the monster – the lone predator – you are the boss battle. Use savage abilities and an animalistic sense to wreak havoc, kill the humans and prove you are the dominant species.
 • Savage Planet: Neither flora nor fauna are friendly on planet Shear. Fall victim to natural hazards or use them strategically against your prey.
 • Character Customization: Level up to unlock new upgrades, skins and perks for your favorite class: hunter or monster. Earn your infamy on the leaderboards and become the apex predator


 • 7.627
  OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
  Evolve Digital Deluxe Edition indir

  Tür: Aksiyon Oyunları, Korku Oyunları

  Boyut: 26,5 GB

  Crack: SKİDROW

  Tarih: 07-06-2015

  Kaynak: CODEX

  Dil: İNGİLİZCE

  Etiketler: , , ,

  YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?