×
Torrent Oyun
Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes

0

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes ile Marvel’in en ikonik karakterlerinden bazılarının yepyeni hikayelerini en büyük video oyun serilerinden birine getirdiklerini dile getiren Marvel Entertainment İnteraktif & Dijital Dağıtım Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Peter Phillips, “Bu Marvel tarihindeki en önemli oyunlardan biri ve inanıyoruz ki her yaştan hayranımız ve koleksiyoncular bu deneyim karşısında hayranlıklarını gizleyemeyecekler” diye konuştu.

Yeni oyun Marvel evreninden, ödüllü Marvel çizgi roman yazarı Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınan orijinal Oyun Seti hikayelerine sahip interaktif Süper Kahramanlar figürleri sunuyor. Her yeni karakter uçmak, ağda sallanmak, duvar yıkmak gibi kendine has süper güçler ve benzersiz oynanış mekanikleri getiriyor.

Geliştirilmiş 2.0 Oyuncak Kutusu modu oyuncuların en sevdikleri Marvel ve Disney karakterlerini, araçlarını, ortamlarını ve eşyalarını kullanarak benzersiz bölümler yaratmalarını ve aile ve arkadaşlarıyla paylaşmalarını daha da kolay hale getiriyor. Yeni ve geliştirilmiş Oyuncak Kutusu araçları ve oyuncaklar bu devrim yaratan oyun modunu her yaştan oyuncular için daha da erişilebilir hale getiriyor. Oyuncak Kutusu Oyun Diskleri ise Oyuncak Kutusuna klasik Zindan Keşfi ve Kule Savunması gibi modlar ekliyor ve oyuncuların bu modları Disney Infinity evreninde istedikleri karakterlerle oynamalarını sağlıyor.İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1
İşlemci: 2.20 GHz Çift Çekirdek
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 GT 512 / ATI Radeon HD 4650 1 GB
DiretX: 9.0c
HDD: 3 GB Disk alanı6.304
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 7.43 GB

Crack: DOGE

Tarih: 2 Ekim 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?