×
Forum
Cosmonautica indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Cosmonautica indir

0

Cosmonautica indir

Cosmonautica indirCosmonautica uzay ticareti ve mürettebat simülasyon ilginç ve benzersiz bir karışımıdır.

Atmak! Eğer uzayda bazı komik maceralar için hazır mısınız?

Bir yıkanmış-up uzay cruiser yatılı başlayın ve şöhret ve servet için ava bir kalkınan kaptan olarak kaderini yerine getirmek. Cosmonautica benzersiz bir deneyim yaratmak için uzay ticareti ve mürettebat simülasyon unsurları birleştirir. Eğer mürettebatın iyi bak Sadece eğer başarılı olmak mümkün olacak.

Eğer en iyi tüccar, kaçakçı, korsan ya da uzay taksi olmak için gerekenlere sahip misiniz? Seçim senin!

Simüle Galaxy – Cosmonautica korsan saldırıları, çeşitli maceralar ve eşsiz mürettebat ile diğerleri arasında size meydan ayrıntılı ve eğlenceli bir ticaret simülasyonu oyun sunuyor. Dinamik ve procedurally üretilen galaksiyi keşfedin. Her oyun farklı!
Mürettebat Yönetimi – bir ayaktakımı ekip oluşturmak için sekiz olağanüstü ve sevimli mürettebat için kaydolun evrenin en iyi ve en parlak. Mürettebat özen ve potansiyellerini tam olarak ulaşmak için onları teşvik. Onlar birlikte iyi uyum ve tatmin Yalnızca, sizin uzay gemisi dışarı optimum elde edebiliyoruz.
Ticaret Simülasyon ayrıntılı – güneş sistemleri keşfetmek dost uzay tüccarlar ile, bazı nadir ve yasadışı şeyler de dahil olmak üzere malların bir kuş sürüsü, Ticaret. Galaksi keşfi ve birçok güneş sistemleri üzerinden galaksiler arası ticaret takip – o kendi özellikleri ile her.
Lively Öykü ve Dünya – Bir kabın sırrı ve yönetim kurulu AI gizemli geçmişini açıklayacak bir kampanya atılmak ise benzersiz karakter Foto N1L. Ya da sadece sandbox modunda galaksinin serbestçe dolaşmak.
One-of-a-Kind Gemiler – Gemi tipleri arasından seçim yapın yükseltilebilir odaları ile gemi donatmak ve daha bireysellik için geminin görünümünü özelleştirmek.
Heyecanlı Uzay savaşları – kurnaz manevralar ve karşılaşmalar sırasında taktik eylemlerle düşman gemilerine karşı Komutanlığı talep uzay çatışmalar. Doğrudan saldırmak ya da hacker yeteneğini kullanarak düşmanlarınızı alt edin. Ya da huzurlu rotayı almak ve diplomasi seçin.
Çapraz Platform Oynat – Cosmonautica PC üzerinde aynı oyunu oynamaya ve tablet veya diğer uygun cihazlar ile gitmek götürün sağlayacak çapraz platform kaydedilen oyunlar, destekler.

“Zappy ticaret, mücadele ve ekip yönetimi arasındaki oyun karışımı. Cosmonautica diğer uzay simülasyonları farklıdır. Gülünç.”
– PC Games (Almanya)

Biz yıldızlararası seyahati hakkında düşündüğünüzde, “aklımız genellikle düşmanca dünyalar, ya da kurnaz diplomasi keşif. Biz genellikle tüm eylem, kahramanlarımız hala yemek gerekir arasındaki uyku, yıkanmak unutma, düz yabancı savaş gemileri ile yoğun savaşlar gitmek ve bazı özel meditasyon zaman alabilir (Bu pooping kodudur). ”
– Destructoid

“Ben Stuttgart-built indie oyun erken bir yapı ile kısa bir dabble yaşadım ve beermat açıklaması anlaşılacağı ‘Elit yaşam sim karşılar’ tam olarak ne.”
– Rock, Paper, Shotgun

Biz Havuç, biz kenara direksiyon simidi ve dünyevi kısıtlamalar koyarak ve size sonsuz boşluk özgürlüğü vereceksin Stuttgart, Almanya ve bizim ilk oyun “Pressure” sonra dayalı küçük indie geliştirici Chasing ediyoruz.

  • OS: Windows Vista / Windows 7
  • Processor: 2,0 GHz Dual-Core or better
  • Memory: 3 GB RAM
  • Graphics: DirectX 9 compatible with 768 MB or better
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 800 MB available space
  • Sound Card: Windows compatible

 3.050
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Cosmonautica indir

Tür: PC OYUNLARI, Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 667 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 04-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?