×
Forum
Corpse of Discovery indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Corpse of Discovery indir

0

Corpse of Discovery indir

Corpse of Discovery indirYeni, keşfedilmemiş gezegenin bir kaide üzerinde uyanmak. Açılış zanaat paramparça edilir ve dişli serpilir. Neden buradasın? Senin görevin nedir? Nasıl Hiç ailenizle eve alacak?
Discovery cesedi keşfedilmemiş gezegenlerin sayısız bulunan bir düşündürücü birinci şahıs gezegen keşif oyunudur. Oyuncu olarak, bildiğiniz tüm eve dönmek için, size Discovery Kolordu için de el görevi tamamlamak zorunda olmasıdır. Her görevin tamamlanmış olan Ancak, çözümlenmemiş soru ve cevapları sıfır kalacaksın.
Oyun
Böyle yoğun fırtına ve dayanılmaz ısı olarak aşırı ve zor şartlarda, ile yarışma sırasında Discovery Kolordu için görev tamamlarken, size tespit kalmalıdır. Siz AVA, yolculuğunuzda size eşlik ve sürekli Corps için önemini hatırlattı emin hale getirecek bir asistan buluşacağız. Sevdiklerinize eve geri almak için: Ancak, aklında tek bir amacı var.
Ne Matters Bulma
Discovery cesedi sembolik bir mikroskop altında hayatımızın bakar ve yaptığımız seçimler, sonuçta önemli bir soru sonuçlanan iç işleyişini “Biz yapacak ne fedakarlıklar başarılı olmak için?” Sen Corps için her görevi tamamlamak için mücadele gibi inceler , sen bir ebeveyn, eş, bir çalışan, ve bir insan olarak olduğunuzu insanlık, boğuşmak zorunda kalıyor.
Özellikler
Olgun ve Derin Anlatı: Bir düşündürücü keşif oyunu, hayatın vahiy, yanlış beklentiler, hayal kırıklıkları ve kendini keşif hakkında, uzayda ayarlayın.
Fantastik Alien Manzara: mil gitmek keşfedilmemiş dünyaları, daha şaşırtıcı ve son daha güzel, her dünyayı keşfedin.
Sürükleyici Soruşturma Oynanış: değerli anılarınızı, yeni yaşam formlarının anlaşılması geçmişini takdir ve yeniden yaşamak için çevreyi inceleyin.
Çevresel sorunlar: Jetpack sadece ulaşılabilir benzersiz gezegen tehlikeler ve ölümcül güneş radyasyonu, güçlü rüzgar fırtınaları, lav okyanuslar gibi oyun mekaniği ve yüzen adaları yaşayın.

  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel Core 2 Duo 2 Ghz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Geforce GTX 460 or equivalent
  • DirectX: Version 10
  • Hard Drive: 5 GB available space

 3.953
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Corpse of Discovery indir

Tür: Macera Oyunları, PC OYUNLARI

Platform: PC

Boyut: 2,8 GB

Crack: -RELOADED

Tarih: 27-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?