×
Forum
Corel Painter 2015 full indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Corel Painter 2015 full indir

0

Corel Painter 2015 full indir

Corel Painter 2015 full indirÖnde gelen boya program içinde

YENİ! Devrimci Parçacık Fırçalar – yaratıcı kaos mest veya tam kontrolünü ele alalım inanılmaz fırçalar keşfedin. Bir foto-klon boyama geliştirmek veya, akış parlaklık ve tuval üzerine çekilmek yaylı fizik tabanlı fırça darbeleri ile benzersiz bir başyapıt oluşturmak.

YENİ! Mac için Native 64-bit uygulama – bu yoğun operasyonlar geldiğinde Mac için performans iyileştirmeleri daha fazla hız anlamına gelir. Yakınlaştırma, döndürme, dönüşümü hız kesmeden daha tüm katmanlarla çalışmak ve. Ayrıca, deneyim gelişmeler doğruluk ve performansı fırçalayın.

YENİ! Real-Time Stylus & Windows Tablet PC desteği – her yerde, hareket halindeyken Boya ve her zaman yeni ilham bulabilirsiniz. Ayrıca, Android uygulaması için Ressam Mobile kullanmak ve daha sonra profesyonel rötuşları eklemek için Painter 2015 doğrudan işinizi alın.

GELİŞTİRİLMİŞ! Çapraz platform işlemci performans optimizasyonları – Ressam kullanırken şimdi önceki sürümlere yarısı gücünü kullanarak, dizüstü pil daha uzun sürecek. Deneyim ortalama şimdi önceki sürümlere göre daha hızlı 6x de clocking bazı fırçalarla,% 40 daha fazla hız sunan fırçalar!

YENİ! Özel Kullanıcı Arabirimi Palet Düzenlemeler – Profesyonel Ressam sanatçılar esinlenen bu zaman kazandırıcı düzenlemeler yeni Fırçalar, İllüstrasyon, Klonlama ve kolayca araçları arasında geçiş ve boyama ortamını optimize etmek için izin Minimal UI seçeneklerini içerir.

YENİ! Titreşim Pürüzsüzleştirici – dijital fırçaların gerçekçilik ve rastgele geliştirin. Jitter Airbrush aralığı ve akış, fırça rotasyonu, renk ifadesine Pürüzsüzleştirici ve Ekle daha tüm eski sık ve yepyeni Parçacık Fırçalar hem kullanırken.

GELİŞTİRİLMİŞ! Etkileri Gerçek zamanlı önizleme – işinizi efektler ekleyin ve uygulamalı konum olarak onları gerçek zamanlı olarak tuval üzerine görüntülenen bakın. Şimdi tüm tuval gerçek zamanlı olarak tüm tamamen etkiler deney bir dünya sunuyor.

GELİŞTİRİLMİŞ! Fırça Takip Programı – Şimdi kontrol ve hemen her fırça basınca duyarlı bellek özelleştirebilirsiniz. Görsel güç eğrisi sadece gerçek dünya sanat malzemeleri ile yaptığınız gibi, her hareketi ve tuval üzerine her satırı yakalar.

GELİŞTİRİLMİŞ! Taze Yeni İçerik – yeni kağıt dokular, memeleri, görüntüler ve daha fazlası ile daha yaratıcı olanaklarını keşfedin. Ayrıca, Painter 2015 yepyeni bir görünüm ve his eşleşen tüm yeni Toolbox simgesi güncellemelerini keşfedin.

RealBristle ™ Boya ve Wacom tablet uyumluluk – RealBristle teknoloji başka bir yazılım daha gerçekçi geleneksel sanat malzemeleri çoğaltır neden keşfedin. Sadece tablette kalem açısını ve basınç ayarlayarak renk yoğunluğunu ve gölgeleme kontrol edin.

Akıllı fotoğraf boyama araçları – elle Ressam 2015 Klon görüntüleri güçlü klonlama ve fotoğraf boyama araçlarını kullanarak tablolar halinde fotoğrafları Transform veya Otomatik Boyama paleti fırça ve medya seçiminizi kullanarak fotoğraf boya edelim. SmartStroke ™ fırça teknolojisi sadece gerçek bir sanatçı olur gibi senin resimdeki çizgileri ve konturları takip eder.

Corel Painter 2015 14.0.0.728 (64 bit-keygen CORE) [ChingLiu]

Sistem Gereksinimleri

-Microsoft, Windows 8.1 (64-bit) veya Windows 7 (64-bit sürümleri), en son hizmet paketleri yüklü
-Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 veya AMD Opteron
-2 GB RAM
Uygulama dosyaları için -650 MB sabit disk alanı *
-1280 X 800 ekran çözünürlüğü
-Microsoft Internet Explorer 8 veya üstü
-Ek Alan Microsoft .NET Framework 4.5 için gerekli olabilir3.478
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Corel Painter 2015 full indir

Tür: Full Türkçe Program İndir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 211.08 MB

Crack: FULL

Tarih: 18-07-2015

Dil: İngilizce

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?