Car Mechanic Simulator 2015 indir

0

Car Mechanic Simulator 2015 indir TORRENT-OYUNİNDİR.COM FARKIYLA İLK BİZDE.

24-04-2015 TARİHİYLE SİZLERLE FULL SÜRÜM ÇIKTI

Car Mechanic Simulator 2015 indir
Car Mechanic Simulator 2015 Araba Mekanik Simulator sonraki sürümünde yeni arabalar, yeni araçlar, yeni seçenekler, daha fazla parça ve çok daha eğlenceli! Senin anahtarı al!
Oluşturun ve oto tamir servis imparatorluğunu genişletmek. Araba Mekanik Simülatörü 2015 araba atölyesinde günlük rutin perde arkasında götürecektir. Müşterileriniz için araba tamircisi ve onarım otomobil rolü üzerine atın. Senin atölye genişleyen ve becerilerini geliştirmeye Kazanılan para harcayın. , Yıpranmış araba satın onları yenilemek ve kar ile satmak ya da ünlü bir araba koleksiyoncusu olmak. Eğer iş kuyu yönetiyorsanız, mutlaka pazarda başarılı olacaktır.
Araba Tamiri
Oyunun özü. Bu senin işin. Bu para almak yoludur. Bu oyunda temel faaliyet olduğunu zaten Tamam, belki o kadar önemli değil … Yaşadığınız yoludur. Müşteri gelir ve gizemli arabasının kırık olduğunu söylüyor ama o yarın için buna ihtiyacı var. Saat şimdi başlıyor.
Misyon sistemi
Eğer işe hangi araba üzerinde seçmek gerekecek, böylece İşler rastgele oluşturulur. Mekanik atölye için önünde bekleyen bir müşteri grubu var gibi görünüyor … Ayrıca aynı zamanda işlerin sınırlı miktarda alabilir ve bunların her biri zamanı kısıtlı olduğunu. Farklı zorluk ve karmaşıklık düzeylerinde ve tabii ki, farklı ödeme seviyeleri ile, bilge yönetimi burada anahtarıdır.
Atölye yönetimi
Zor iş bütün gün sonra işinize bakmak sonra nakit saymak ve zamanıdır. Benim performansını artırmak için ne satın almalıyım? Ne daha fazla müşteri çekmek istiyorum? Her zaman sadece duvara fazla posterler satın alabilirsiniz ama doğru, böyle ciddi bir iş için ‘büyük yatırım’ denilen bir şey değil mi?
Araba ihaleleri
Investments.There konuşan araba müzayede evi bile daha fazla para kazanmak için bir şans. O eski model araba severler biri iseniz, kendi koleksiyonu olabilir, akıllıca seçin kullanılmış ya da eski arabalar satın almak ve kar ile satmak için onları yenilemek … Ya.
Araba Modelleri
Otomobil ayrıntı şaşırtıcı düzeyde araç çerçevesine tamamen sökülebilir bulunmaktadır. Her araba bir iç, bir araba gövdesini ve bütün motoru içerir 200’den fazla interaktif parçaları, yapılır.


MINIMUM:
OS: Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8
Processor: Core i3 3.1 GHz or AMD Phenom II X3 2.8 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 or Radeon HD6870 with 1GB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatble
RECOMMENDED:
OS: Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8
Processor: Core i5-2300 / AMD Athlon X4 760K or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 670 or Radeon HD7970 with 2 GB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatble28.593
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Car Mechanic Simulator 2015 indir

Tür: Simulasyon Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,3 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 24-04-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?