×
Forum
Assassins Creed Chronicles China indir

Assassins Creed Chronicles China indir

2

Assassins Creed Chronicles China indir

Assassins Creed Chronicles China indir
Assassins Creed Chronicles China Evrende bir heyecan yeni bir destan, Assassin Creed Chronicles tarih boyunca üç farklı uygarlıklara oyuncular ve zaman periyotlarını almak: Ming Hanedanı başlangıç ​​çökmeye, Sih İmparatorluğu Hindistan’da savaş ve Kızıl Ekim devriminin ardından gidiyor.

Oyunlar tarihini yeniden bir tutku paylaşmak gizli ustaları için tasarlanan, Assassin Creed Chronicles oyuncuları Assassin Creed evrenin bir 2.5D Reimagining içinde Assassins Shao Haziran, Arbaaz Mir, ve Nikolai Orelov somutlaştırmak izin. Gölgelerden öldürün, Parkour sanatı ustası ve çarpıcı, canlı resimlerinin bir koleksiyon inanç sıçrama almak
Çin Chronicle
Ming hanedanı çökmeye başlar gibi Assassin Creed Chronicles destan ilk giriş, Çin, 1526 yılında gerçekleşir. Bir kan davası ile onu vatan dönen, Shao Haziran, Çin Kardeşler kalan son Assassin somutlaştırmak. Yeni efsanevi Ezio Auditore tarafından eğitilmiş, o intikam almak için cehennem bükük ve onun düşmüş kardeşliği geri yükleme.
Özellikler
Bir imparatorluk parçalamak Tanık
Çin ve onun efsanevi yerlerinden genelinde seyahat. , Yasak Şehir çatıları düşmanları sapı Great Wall gölgeler gizlemek, ikonik tarihsel figürler karşılamak ve bu büyük İmparatorluğu keşfetmek.

Eşsiz bir sanat yönünde kendinizi
Daha çağdaş, izlenimci tarzı ile Çin 16. yüzyıl geleneksel fırça darbeleri özünü kaynaştırarak hayata, Shao Haziran macera bir uyandıran ve gerçekten yaşayan resim huşu tutacak.

Stealth yeni bir boyut alır
Assassin Creed Chronicles 2.5D bir ana Assassin olma heyecanını getiriyor. Scout, gizlice ve yakalanmamak için gizlemek. Islık ve maskeler kullanarak düşmanları Fool. Öldürmek ve kaçış, hedef bulun.

Deneyim hızlı ve akıcı “Saldırı Kursu”
Her Assassin Creed deneyim gibi, hareket özgürlüğü esastır. Eğer, tehlikeden çalışan engelleri ölçekleme, ya da gizlice tırmanma ister, sen gerçekten her şeyi yapabilir hissedeceksiniz.

Shao Jun’un cephanelik sizin ellerinizde
Yakın dövüş dövüş sanatları, güçlü bir Kian Kılıç ve onu benzersiz gizli ayakkabı bıçak: Eğer tespit edilmeden gitmek için başarısız olursa, her zaman Shao Haziran en güçlendirici savaş cephaneliği kullanılarak tarzı ile düşmanlarınızı tasfiye edebilir.

Birden uçakları gidin
Ön plana, orta ve arka ortamları arasında geçiş ve ihtiyaçlarınıza göre farklı yolları seçin. , Yeni yollar, tam yan görevleri açın gizli koleksiyon kapmak veya hedef hızlı yol almakFİX CRACK İNDİR


MINIMUM:
OS: Windows 7 SP1 or Windows 8 or Windows 8.1 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTS450 or AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Version 10
Hard Drive: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Video Drivers: nVidia GeForce 347.52 and AMD Catalyst Omega 14.12
RECOMMENDED:
OS: Windows 7 SP1 or Windows 8 or Windows 8.1 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core i3 2105 @ 3.1 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD5870 or better (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Version 10
Hard Drive: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Video Drivers: nVidia GeForce 347.52 and AMD Catalyst Omega 14.12. Supported video cards at the time of release: nVidia GeForce GTS 450 or better, GTX 500, GTX 600, GTX 700 series; AMD Radeon HD5770 or better, Radeon HD6000, HD7000, R7 200, R9 200 series Note: Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.16.641
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Assassins Creed Chronicles China indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.87 GB

Crack: CODEX

Tarih: 22-04-2015

Dil: İNGİLİZCE

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?