Adobe Premiere Pro CS6 Mac Os X

0

Adobe Premiere Pro CS6 Mac Os X

Adobe Premiere Pro CS6 Mac Os XAdobe® Premiere Pro CS6 yazılımı, şık, yenilenmiş kullanıcı arayüzü ve kırpma dinamik zaman çizelgesi, genişletilmiş multicam düzenleme, ayarlama katmanları ve daha fazla görüntüleri stabilize edilmesi için Warp Sabitleyici gibi harika yeni yaratıcı özellikler, bir dizi inanılmaz performansı birleştiriyor. Video profesyonelleri için nihai araç seti geçmek için hazır mısınız?

En son mobil, DSLR, HD ve RAW formatları ile yerel çalışın; düzenlemek, Döşeme ve gerçek zamanlı efektleri ayarlamak; titrek görüntüleri dengelemek; ve şık, yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü ve genişletilmiş multicam desteğine sahip. 50 yılı aşkın geliştirmeler Adobe® Premiere Pro CS6 yazılımı kolay geçiş yapmak

Aerodinamik, son derece sezgisel kullanıcı arayüzü – son derece sezgisel, özelleştirilebilir arabirime video ve daha az dağınıklığı sayesinde fazlasını gör. Yeni monitör panelleri özelleştirilebilir düğme bar bulunmaktadır; Yeni Proje paneli varlıkları üzerinde dürüstçe odaklanır ve klipler, yağsız temizlendi ve düzenleme için işaretlenmesini sağlar. Yeni ses parça tasarımı, gelişmiş metre ve yenilenen Mikser paneli her zamankinden daha kolay ses çalışma yapmak.

Gelişmiş Mercury Playback Engine – İş süpürme performansı, stabilite geliştirmeleri ve destek NVIDIA Maximus çift GPU konfigürasyonları için ve bazı MacBook dramatik hızlı sayesinde Pro AMD GPU † Adobe Mercury İletim üçüncü taraf I / O cihazları ile entegrasyon artırır OpenCL tabanlı..

Sıvı, yüksek performanslı düzenleme iş akışı – NLEs Adobe Premiere Pro daha rahat hareket anahtarlama editörleri yardım 50 yeni özellikleri üzerinde de dahil olmak üzere, en çok talep edilen düzenleme geliştirmeleri yararlanın.

Kırpma Dinamik zaman çizelgesi – tüm yeni gelişmiş süsleme araçları kullanarak hassasiyetle Finesse Düzenleme. Klipleri yolunuzu Trim – doğrudan JKL kısayollarını kullanarak Program Monitor dinamik klavye girişi aracılığıyla veya zaman çizelgesindeki.

Warp Sabitleyici efekti – Kolay inişli çıkışlı bir kamera hareket stabilize veya Adobe After Effects® yazılımındaki aynı güçlü bir teknoloji ile otomatik çekim kilitleyin. Yeni GPU hızlandırmalı Warp Sabitleyici jitter ve Panjur eserler ve diğer hareket ile ilgili usulsüzlükler kaldırır.

Genişletilmiş Multicam düzenleme – Eğer çekimi olduğu gibi hızlı ve kolay bir şekilde pek çok kameralardan multicam görüntüleri düzenleyin. Kodunda üzerinden Sync, gerçek zamanlı olarak parçalar arasında geçiş ve çoklu çekim boyunca rengini ayarlayın.

Daha sezgisel Üç Yönlü Renk Düzeltici – Better hassas birincil ve ikincil renk düzeltme için daha sezgisel Üç Yönlü Renk Düzeltici ile projelerinizde renk yönetmek. Anında Adobe Photoshop tarzı otomatik doğru fonksiyonları ile video görüntü kalitesini artırmak.

Yeni ayarlama katmanları – Birden klipleri arasında efektler uygulayın. Şimdi altlarındaki pistlerde kliplere efektler uygulamak için, Photoshop ve After Effects benzer ayarlama katmanlarını oluşturabilirsiniz. Kolayca vurdu seçilen bir alanı ayarlamak için maskeler oluşturun.

Geliştirilmiş, özelleştirilebilir monitör panelleri – İstediğiniz şekilde çalışın ve daha akıcı düzenleyin. Daha az karmaşık, özelleştirilebilir arayüzü size göstermek veya monitör panelleri gizlemek için hangi düğmeleri tercih etmesini tarafından medyaya odaklanmak sağlar.

Daha hızlı Proje paneli iş akışları – View, sort, ve şimdiye kadar yeniden tasarlanan proje paneli ile daha kolay medya düzenlemek. Daha hızlı fırçalayın ve giriş ve çıkış noktaları belirlenen klipleri, yağsız ve klip minik yeniden boyutlandırmak için yeteneği ile düzenleyin.

Yerli DSLR kamera desteği – ARRI Alexa, Canon EOS C300 Sinema, KIRMIZI EPIC® ve KIRMIZI Scarlet-X kameralar da dahil olmak üzere en son video kameralar ile film çekim ile yerel çalışın. Yerli destek kodlama olmadan, hemen düzenleme veya görüntüleri yeniden sarma başlar sağlar.

Gelişmiş, esnek, ses parçaları – Serbestçe birleştirmek ve tava mono ve stereo klipleri. Daha gelişmiş ses iş akışları için, yeni çok kanallı yüksek lisans ve Adaptif parça çeşitleri dosya türlerini çok kanallı ses toplam yönlendirme esnekliği ve kolay ihracat sağlar.

Adobe Prelude CS6 entegrasyonu – Kullanım Adobe Prelude verimli görüntüleri oturum yorum ve işaretçileri ekleyebilir ve Adobe Premiere Pro haline getirilebilir kaba kesim oluşturmak için. Yorumlar ve işaretçileri kolay düzenlemek için yapım, medya ile ilişkilidir.

Adobe CS6 SpeedGrade entegrasyon – Kolay komple bitirme çözümü için SpeedGrade CS6 içine Adobe Premiere Pro dizileri ihracat. Kolayca çekim eşleştirme ve görsel projeleri geliştirmek için tutarlı nüanslı renk oluşturma gibi derecelendirme görevlerini işlemek.

Kesintisiz oynatma – Düzenleme, tüm oynatma sırasında, filtre uygulayabilir ve onların parametrelerini ayarlamak. Dinamik oynatmayı döngü ve anında Mercury Playback Engine sayesinde parametrelerini ayarlayarak video önizleme. (Desteklenen GPU gerektirebilir.)

Shutter Onarım etkisi Rolling – Kolay gibi yalpalamaya ve çarpık olarak Panjur eserler medya onarın. Warp Stabilizer teknoloji dayanarak, bu güçlü etkinin istikrar ve teklifler gelişmiş kontrolleri olmadan uygulanabilir.

Yeni Preset Tarayıcı – derhal Adobe Media Encoder CS6 yeni Preset Browser kullanarak Erişim yaygın olarak kullanılan ayarlar. Kategoriye göre presets Organize sık ayarlayın ve en sık kullanılan kodlama hazır ayarlarını özelleştirebilirsiniz.

Performans ve kararlılık geliştirmeleri – hızlı Adobe Media Encoder CS6 ile birden çıkışlarına tek bir kaynak çıkışı Encode Video. Bir ağ üzerinde izleme klasörleri kullanırken önemli bir performans artışı elde edin.

Yeni RED EPIC ve KIRMIZI Scarlet-X desteği – KIRMIZI EPIC 5K ve HD ve SD formatları kod çevrimi için Adobe Media Encoder CS6 içine doğrudan ithalat sağlar RED Scarlet-X görüntüleri için yeni desteğinden yararlanın.

Daha popüler cihaz ve biçim hafızalı – video mobil cihazlar ve HDTV dahil yaygın olarak kullanılan çıkış biçimleri ve cihazların, harika görünüyor sağlamak Adobe Media Encoder hazır ayarlarını kullanarak daha kolay ve zaman kodlamak içeriği kaydedin.

Yeni 64-bit Adobe Encore CS6 – senin yazma akışınızı hızlandırın ve şimdi, Adobe Encore® CS6 ile doğal 64 bit kaya gibi sağlam bir performans ve istikrar olsun. Açık ve hızlı projeler kaydetmek ve zorlu projeler üzerinde çalışıyor dramatik performans olsun.

Daha hızlı MPEG ithalat – Birden fazla ithalat işlemleri arka planda eş zamanlı olarak gerçekleşmesi olarak daha hızlı Encore CS6 içine MPEG varlıklarını getirin.

Önizleme piksel en boy oranı düzeltmesi – DVD simülasyonları, Encore CS6 yeni piksel en boy oranı düzeltme sayesinde önizleme yaparken doğru piksel en boy oranını görüntüleyin.

Gelişmiş DVD ve Blu-Ray Disc yazma – DVD ve Blu-ray diskler yazma bile daha fazla işlevsellik alın. Yeni 64-bit Encore CS6 vurgulamak düğmeleri ve menü renk kalitesi geliştirmeleri için 8-bit renk desteği ekler ve Blu-ray slayt gösterileri için 99-slayt kısıtlama kaldırır.

Gelişmiş web DVD yazma – pop-up menüler, çok sayfalı menüler ve döngü menü oynatma için yeni web DVD desteği güçlü web DVD onların Blu-ray Disc meslektaşları tüm işlevlerini çoğaltmak deneyimler sayesinde oluşturun.

Sistem gereksinimleri Mac OS
64-bit desteği ile • Multicore Intel işlemci
• Mac OS X v10.6.8 veya v10.7
• 4GB RAM (8GB önerilir)
• Kurulum için kullanılabilir sabit disk alanı 4GB; kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına harf duyarlı dosya sistemi veya kullanan bir birimdeki yüklenemez)
• Önizleme dosyaları ve diğer çalışma dosyaları için gereken ek disk alanı (10GB önerilir)
• 1280×900 ekran
• 7200 RPM sabit disk (çoklu hızlı disk sürücüleri, tercihen RAID 0 yapılandırılmış önerilir)
• OpenGL 2.0 özellikli sistem
(Yakma DVD’ler için SuperDrive; Blu-ray Disc ortamını oluşturmak için Blu-ray yazıcı) Çift katmanlı DVD’ler ile uyumlu • DVD-ROM sürücüsü
• QuickTime QuickTime özellikler için gerekli yazılım 7.6.6
• İsteğe bağlı: GPU hızlandırmalı performans için Adobe sertifikalı GPU kartı
• Bu yazılım etkinleştirme olmadan çalışmayacaktır. Genişbant Internet bağlantısı ve kayıt çevrimiçi hizmetlere yazılım etkinleştirme, abonelik doğrulama ve erişim için gereklidir. * Telefon aktivasyon mevcut değildir.

Diller: İngilizce, Japonca

Adobe Premiere Pro CS6 6.0.0 (Eng Jpn) Mac Os X [ChingLiu]8.121
OYUN BILGILERI 8 sene önce eklendi
Adobe Premiere Pro CS6 Mac Os X

Tür: Full Türkçe Program İndir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 1.52 GB

Crack: FULL

Tarih: 08-07-2015

Dil: Eng Jpn

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?