×
Forum
Acronis True Image Home 2014 indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Acronis True Image Home 2014 indir

0

Acronis True Image Home 2014 indir

Acronis True Image Home 2014 indirAcronis True Image – Güvenilir bir komple yedekleme için çözüm ve iş istasyonları için geri yükleme. Cwer.ws yardımcı programı indirdikten sonra, en eksiksiz veri koruma sağlayacak bir çalışma bilgisayarın tam disk görüntülerini oluşturmak mümkün olacaktır. Yedekleme disk imaj kesinlikle çizme kayıtları, işletim sistemi, uygulamalar, veri dosyaları, fotoğraflar, videolar, e-posta güncellemeleri ve yapılandırma ve disk verilerine başka dosyalar da dahil olmak üzere tüm verileri içeren bir dosyadır.

Seçenekler:
– Ne, nerede ve kaydetmeye karar için bir kez yetinelim – “tek tık” korunması. Bundan sonra, yedekleme otomatik veya fare sadece tek bir tıklama ile meydana gelir.
– Tam metin arama – Şimdi arşiv istenen adı, türüne göre dosya ve sistemlerin Windows Arama veya Google Desktop ile bile içerik bulmak kolaydır.
– Yedek kopya oluşturma – Aynı anda, örneğin, daha fazla güvenilirlik için bir sabit disk ve USB taşınabilir medya veya ağ sürücüsü verilerinin artımlı yedeklemeler oluşturabilirsiniz. Bu kopyalar sıkıştırılmamış dosyaları, zip arşivleri olarak, ya da özel bir biçim True Image TİB saklanır.
– Zip formatında Destek – kendi formatı yedekleme Acronis True Image Ana yanı sıra popüler format ZIP destekliyor.
– Disk alanı kazanmak ve dosyaları ile karışıklığı önlemek için arşiv konsolide kuralları – yedekleri konsolide. Birkaç artan bir dosya ile eski bir tam yedekleme Birleştirme ve yeni toplam dayalı bir sonraki artımlı yedeklemeler üretirler.
– Windows Vista tarzında programın arayüzü ® – kullanıcı arayüzü, Windows Vista yüklü olduğu sistem farketmez üstün kontrol ve görünürlük stili sağlar.

Anahtar Teknolojileri:
– Menajer Başlangıç ​​Onarma – sistem önyükleme olmasa bile kurtarma işlemini başlatmak için izin verir. Sadece F11 tuşuna basın ve Acronis True Image bilgisayarınıza otomatik kurtaracaktır.
– Dosyalar Hariç – sadece gerekli dosyaları yedekleme disk alanı kaydedin.
– Incremental ve diferansiyel yedekleme – önemli ölçüde son yedeklemeden bu yana sistemde yapılan tek değişiklik depolayarak yedeklerini hızlandırmak miyim.
– Kullanıcılarla müdahale etmeyen bir yedeğini oluşturma sürecinde – arka planda yedekleme.
– Akıllı Planlama – otomatik bir saldırgan belirli bir zamanda yedekleme yanı sıra vb bilgisayar kapatma, giriş çıkış kullanıcı, kendi faaliyetini veya hareketsizlik, yükleme gibi çeşitli sistem olayları veya koşulları, çalıştırmak için izin verir
– On yedekleme bir “ayarla ve unut” – daha değerli bilgiler ilgili dosyaları veya otomatik olarak oluşturulan bir sabit disk tamamlamak için yedekleme ayarlarını yapılandırmak için bir kez yetinelim.
– Acronis Acronis Secure Zone – özel bir bölüm, sistem normal modda kullanılamaz, sabit disk ve felaket kurtarma saklamak için kullanılabilir.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8

Acronis True Image Home 2014 17 Build 5560 BootCD [ChingLiu]4.095
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Acronis True Image Home 2014 indir

Tür: Full Türkçe Program İndir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 705.34 MB

Crack: FULL

Tarih: 23-07-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?