×
Forum
Ableton Live 10 Suite indir - Torrent Oyun indir, Full Oyunlar, Tek Link Oyun

Ableton Live 10 Suite indir

0

Ableton Live 10 Suite indir

Ableton Live 10 Suite indirÜretmek ve gerçekleştirmek, oluşturun. , Fikirler oluşturmak durmadan değişiklik yapmak ve çalışmak gibi her şeyi yakalamak. Daha önce müzik yazılımı kullandıysanız, zaten Ableton Live yarısı aşina. Live’ın Düzenleme Görüntüle tanıdık bir çalışma alanıdır: parçalar dikey yığılmış iken, soldan sağa doğru hareket zamanı seçin.

Ama aynı zamanda canlı devrimci Oturum Görünüm özellikleri: zaman çizelgesi kısıtlamaları olmadan, doğaçlama oynuyor ve müzikal fikirleriyle gerçekleştirmek için bir uniquesketchpad. Özgürce ve bağımsız başlar ve ses herhangi bir sayıda durdurmak veya MIDI döngüler – her şey uyum içinde kalır. Gerçek zamanlı olarak canlı eserlerin hemen hemen her şey – yeniden düzenlemek veya cihazları kaldırın eklemek yaratıcı akışını kesmeden daha tüm Live’ın esnek parça yönlendirme ile oynamak ve.

Ableton 9 yeni özellikler Canlı

* Seans otomasyon: Oturum Görünümünde, otomasyon artık doğrudan klipleri içinde gerçek zamanlı olarak kaydedilebilir. Otomasyon Düzenlemesi ve Oturum Manzaralı arasındaki klipleri ile birlikte hareket edebilir.
Live’ın yeni bir tarayıcı tüm enstrümanlar, efektler, örnekleri koyar ve bir kolay gezinme görünümde eklentileri: * bulun hızla geliyor. Sürükle ve Yazarken arama ve hızlı bir şekilde her şeyi bulmak için klavyeden gidin, bilgisayarınızdaki herhangi bir yerden klasörleri bırakın.
* Yeni sesler keşfedin: Canlı dikkatle üzerinde 40 sanatçılar, ses tasarımcıları ve mühendisleri yardımıyla hazırlanmış edildi üretime hazır sesler büyük bir seçim (Suite baskısında 3.500) ile birlikte geliyor. Tüm sesler onların en anlamlı, müzikal parametrelere hızlı erişim için Makro kontrolleri bulunmaktadır.
* Ses sağ olsun: Live’ın stüdyo etkileri tüm daha iyi ses ve kullanılabilirlik için yeniden oylandı. Efsanevi 1980’lerde konsol otobüs kompresör otantik bir modeli – Tutkal Kompresör, yeni bir etkidir. EQ Sekiz frekansları ve genişletilebilir bir spektrum ekran izole etmek için bir deneme modu vardır. Kapısı ve Kompresör etkileri zamanla sinyal seviyesindeki değişiklikleri gösteren bir kazanç Azaltma manzaralıdır.
* Özü örneklerinden müzik: Live’ın yeni Harmony, Melody ve Midi araçları için Davul doğal duygu müzik koleksiyonunuza favori parçaları doğrudan MIDI ayıklayın. Ayrıca daha sonra düzenlemek ve herhangi bir ses ile yeniden MIDI klipler halinde kayıtları açmak için MIDI Melodi veya Davul kullanmak, bir ritim dokunun, şarkı herhangi bir solo enstrüman çalabilir.
* Ayrıntıları düzenleyin: Transpose, ters ve otomasyon MIDI notları germek veya çözgü klip ve zarflar otomasyon eğrileri ekleyin. Yeni araçlar ve geliştirilmiş bir iş akışı müzikal fikirlerin hızlı ve esnek düzenleme sağlar.
* Max Live için – şimdi Suite: Canlı 9 Suite sürümü Canlı için Max ve birçok benzersiz araçlar, efektler ve araçları ile geliyor. Kendisi böyle bir sarılma Reverb, yeni davul synthesizer aracı olarak 24 yeni cihazlar içeren Live Max, MIDI gibi Adım Sequencer ve Tampon Shuffler 2 olarak klasik yeniden işlenmiş sürümleri yanı sıra yankı.

Ableton Live 9 Suite 9.0.1 (32 bit-R2R) [ChingLiu]

Ableton Live 9 Suite 9.0.1 (32 bit-R2R) [ChingLiu]

Sistem gereksinimleri

– Windows XP, Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8
– Multicore işlemci
– 2 GB RAM
-1024×768 Ekran
-3GB Boş disk alanı1.736
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Ableton Live 10 Suite indir

Tür: Full Türkçe Program İndir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 496.94 MB

Crack: FULL

Tarih: 18-07-2015

Dil: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, İspanyolca

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?